Türk Modelcilik Tarihini Değiştiren Gün

Allah allah ne ki o :rolleyes::rolleyes: Merak ettik şimdi @Özgür Evren Varol hocam :D

Mod degisimi?

Kan, ter ve gözyaşı ha :) helicide hem de :)

Hangi helici dahta kesmeye çalışırken bıçağı yada rendeyi kaçırıp parmağına saplayıp kan dökmüştür!

Hangi helici zımpara yaparken deli gibi ter dökmüştür!

Hangi helici zımpara tozları uçsun diye parçaya üfleyince gözüne giren balsa tozuyla gözyaşı dökmüştür!

Balsa tozunu bilemem de, kapali mekanda asiri capon kullanimina bagli gozyasi dokulebilir bence :D

Eski heliciler bilir, eskiden kitlerin icinden marka logosu basili bir havlu cikardi. Uzerinde heliyi toplamak icin. Ama onun adi “crying towel”di. Toplarken degil de kirinca kullanmak icin.

Dikkatsizlige bagli yaralanma soz konusu olursa, brans farketmeksizin manuel bir alete gore cok daha tehlikeli, donen objelerimiz var, bu konulara girmeyelim :D

Tere gelirsek, ilk invert veya ilk half piro denemeleri derim, terin cikis noktasi fark etmez, ter terdir ;D

Kan, ter ve gözyaşı ha :) helicide hem de :)

Hangi helici dahta kesmeye çalışırken bıçağı yada rendeyi kaçırıp parmağına saplayıp kan dökmüştür!

Hangi helici zımpara yaparken deli gibi ter dökmüştür!

Hangi helici zımpara tozları uçsun diye parçaya üfleyince gözüne giren balsa tozuyla gözyaşı dökmüştür!

Türker’in yaptığı bir şey var ki ona saygım sonsuz :saygilar:ama helici olmak değil :D

Ama forumun logosunda kağıt uçak var. :D:coolxf::coolxf:

Valla süper foto:D Türker modeli çok güzel tutmuş ve abi işte olay bu fazla anlatmaya gerek yok demiş ;D:RCKolik:
Aynen Fatih bende çok gülüyorum. Özellikle kumandayı kilim tüccarı gibi tutmuşum valla. :lollol:

Yalnız ne fotoymuş piyasa alev aldı resmen. :lol::lol:

Bu arada benim P-51 ile yaptığım ve sonu kırımla biten o videodaki berbat pilotajımla ilgili yapılan yorumlar tamamen doğrudur. Altlarına imzamı atarım. :saygilar:

Son olarak gerçeklerde çoğunlukla biraz acıdır öyle değil mi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi Türk modelcilik tarihi için bir dönüm noktası olan, sevgili adminimiz Mehmet abinin damarlarına heli virüsünün enjekte edildiği o tarihi günün fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim.
Bu arada esas yazmam gereken şeyleri az daha unutuyordum ;)

Benim bu işlere başlamam ve özellikle devam etmemde Türker kardeşim emeğini unutamam. O ve onun sabrı olmasa inanın ben ya bu işe hiç başlamam ya da başladıktan hemen sonra bırakırdım.

Şu ana ne kadar temel anlamda ne biliyorsam hepsini Türker kardeşimden öğrenmişimdir. Benim üzerinde emeği gerçekten çok ve ne yapsam hakkını ödeyemem.

Her şey için tekrar teşekkürler kardeşim, iyi ki varsın ve seni iyi ki tanımışım. Örnek bir modelci ve gerçek bir dost oldun bana :thumbup:

Bu arada esas yazmam gereken şeyleri az daha unutuyordum ;)

Benim bu işlere başlamam ve özellikle devam etmemde Türker kardeşim emeğini unutamam. O ve onun sabrı olmasa inanın ben ya bu işe hiç başlamam ya da başladıktan hemen sonra bırakırdım.

Şu ana ne kadar temel anlamda ne biliyorsam hepsini Türker kardeşimden öğrenmişimdir. Benim üzerinde emeği gerçekten çok ve ne yapsam hakkını ödeyemem.

Her şey için tekrar teşekkürler kardeşim, iyi ki varsın ve seni iyi ki tanımışım. Örnek bir modelci ve gerçek bir dost oldun bana :thumbup:
Döve döve mi öğretti acaba??? :D

Ben teşekkür ederim Mehmet abim. Asıl sen olmasan benim bu hobide bu kadar uzun süre kalmam mümkün olamazdı. İyiki varsın. :)

Evet arkadaşlar konu başlığından da anlaşılacağı gibi Türk modelcilik tarihi için bir dönüm noktası olan, sevgili adminimiz Mehmet abinin damarlarına heli virüsünün enjekte edildiği o tarihi günün fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim.

İşte ilk gün :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gel vatandaş gel! Şöyle bir kumanda, yanında şöyle bir heli bedava! Geeeel!...

İsteyen olursa elimde çalışır durumda CAP9 var :D

Olmadı şöyle bi CAP9'umuz hayatımızda... :cry: Bir dönemin efsanesidir kendisi.

Aynen Ali :D

Aramızda şuna benzer bir dialog geçtiğini hatırlıyorum.

Ben : "Türker bu kumanda kaç para ?"
Türker :" xxx yüz Dolar abi"
Ben : "Hadi bee :rolleyes::rolleyes: Hayatta vermem ben bu parayı " :lollol::lol:
Genelde ilk sorular para ile alakalıdır nedenini hala anlamış degilim,