Turnigy 9x Simulatörde Kullanma Yöntemi?

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese merhabalar :) Yaklaşık 1 ay kadar önce sim kumandam bozulunca kaldım simulatorsüz :) Sonra aklıma t9x ile kullanmak geldi fakat modul çıkartmak gerektiğini öğrenince iptal oldu sinyal direk modüle gidiyor ver trainer portunu kullanamıyorsunuz bunun içinde modülü çıkartmak gerek mağlum t9xinden anteni kasa içinden geçiyor lehimli felan modülü çıkarmak sıkıntı. İnternette çeşitli çözümler var fakat denemeyede gözüm yemedi , az önce gene araştırırken aklıma bir şey geldi: bu aparatı alsam bi tane de 9x modül alsam bağlantıyı kursam kullanamaz mıyım simulatörü ? Zaten bu işlemde sinyalin modüle gitmesi lazım ki alıcıyla iletişim kursun.
Bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Berkay'cım aşağıdaki konuya bir bak istesen. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Berkay'cım aşağıdaki konuya bir bak istesen. ;)

Türker abi konuyu şu an inceledim sanırım Mordo abi dediğim yöntemle sorunsuzca kullanmış doğru mudur ? Teşekkürler :)

Berkay35' Alıntı:
Türker abi konuyu şu an inceledim sanırım Mordo abi dediğim yöntemle sorunsuzca kullanmış doğru mudur ? Teşekkürler :)
Doğrudur Berkay sorunsuz çalışıyor. %p Mehmet abin ve bende kullanıyoruz kendi kumandalarımızla.

İşte bu süper haber :thumbup: Yeni bir sim kumandası almak istemiyorum bu aparatı alıp hem kendi kumandamla sim çalışıcam hemde kablosuz ohh keyfe bak :thumbup: :saygilar: