Turnigy Mega 300w 8s Balance Charger/Discharger (150w x 2)

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Eveet bende bir inceleme konusu açayım dedim epey oldu ara verdim bu tarz konulara :D ürünümüz Multi yani çoklu Lipo şarj aleti :D Elektrikli büyük model heli aldığım için ihtiyaç olarak alınmış bir ürün :D 5 6 yıldır Accucel 6 tarzı ürünler kullanıyordum ve hayli hayli işimi görüyorlardı :)

Ürünümüzün Fiyatı : 89$ + kargo dur

Ürünümüzün linki :

Ben ürünü 2. el aldım ancak ürün sıfır sayılır 2 3 defa şarj işlemi yapılmış ekran jelatini dahil üzerindeydi ve tertemizdi bu nedenle 2. el fşiyatı yurtdışı fiyatı ile aynı idi bende pazarlık bile yapmadım ölücülük yapmayı sevmem, bana karı şu oldu, ürün 1 günde elime ulaştı ve yurtdışından aldığımda ödemem gereken kargo ücretini ödememdim :)

ürün 2 adet lipo aynı anda şarj edebiliyor, 1S ten 8S 'e kadar lipo şarj etme imkanı sağlıyor, ben dün akşam 2 adet 5000Mah 6S lipoyu 5'er amper yani toplamda 10 amper ile şarj ettim :) şarj aleti ısınmadı bile :D

dikkatimi çeken şey ise şarj aleti aslında tümleşik gibi görünsede ayrı 2 şarj aletinin tek kasada birleşimi, en sevdiğim özelliği ise tuşlarının dokunmatik olması yani dokunmatik ekranlı telefonlar gibi parmağınızı algılıyor, accucel 6 daki gibi tık tık eden mini butonlardan yok :)

ürünü tavsiye edeirm ben beyendim, kasa işçiliği soğutucu fanların büyüklüğü ve cihazın ısınmaması çok güzel :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aynen, ozledik valla senin urun inceleme konularini :D

Oncelikle hayirli ugurlu olsun %p Urun fiyat olarak oldukca uygun. Bu fiyata teklileri satiliyor. Isinmamasi da gayet guzel. Zira zamaninda dual charger inceledigimde en buyuk problem susmayan fan sesi idi :laugh:

Az once Hobbyking baktim. Cogu zaman yaptigi gibi urunun toplam agirligini epey bir sisirmis, 1228 gr cik :-\ Bu da kargoya aynen yansiyor dogal olarak $ 24 :embarras: Nerede ise urunun 1/3 fiyati.

Yani sen oldukca uygun ve mantikli bir fiyata almissin. Bir de 2.el daha olsa bir seyin hakkini vermek lazim :)

Tekrar hayirli ugurlu olsun, kirimsiz gunlerde bol sarjli kullanmak nasip etsin :thumbup:

Hayırlı olsun Mesut, bol bol kırımsız uçuşlar yapmana vesile olur inşallah. :)

Charge aleti çok önemli. Denenmiş bir ürünü almak çok önemli, eline sağlık çok güzel bir konu oldu. :bravo:

hayırlı olsun mesut bu modelinde varmı bilmiyorum ama tek port'lu diğer konundaki modelde var charger'in calibresini yapki full doldursun pilleri

çünki vu hk ve turnıgy accucell6 imax b6 gibi charger'lerin hiçbiri pili full doldurmuyor. :D

Ynt: Turnigy Mega 300w 8s Balance Charger/Discharger (150w x 2)

Mehmet abi teşekkür ederim. Şarj aleti güzel gerçekten fiyatına göre . Bu arada şişirme yok abi charger accucel 6 nın 4 katı kumandadan daha büyuk ve metal ağır olması doğal değilmi sence :D kutusuda köpüklü ve kumanda kutusu kadar büyük :)

Türker teşekkürler, inşallah EP de dikiş tuttururum artık :D

Iskender sağol , kalibrasyon işine henüz bakmadım ama hatırlatman iyi oldu kontrol edeyim onu.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi