[Urun]: 1080, 720p Gözlük Kamera

Mustafa Hacılar

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selam arkadaşlar, uzun zamandan beri kullandığım yalnız olduğum zamanlarda uçuşları kameraya kaydetmemi sağlayan bir ürün bu gözlük kamera. Benim bu kaçıncı satın alışım hatırlamıyorum ama arızalandıkça tekrar almaya çalışıyorum bayağı işimi gördü. Bilenler vardır belki ama bilmeyenler için bir paylaşayım dedim, bizim hobimiz için özelliklede yalnız uçanlar için uçuşunu görüntülemesi açısından gayet güzel bir ürün. Çok fazla bir gereksinimi yok usb kablo ile şarj ediliyor, micro sd karta kayıt yapıyor video ve fotoğraf çekimi yapabiliyor, tek yapmanız gereken kayıt tuşuna basıp çekim yapmak istediğiniz yere bakmak :coolxf:.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ebay de farklı satıcılarda bulunabiliyor :

[Urun]: Gözlük Kamera

Video çok eskilerden ama yeni bir video çekince koyarım tekrar alağı yukarı aynı özelliklerde olacak zaten.

2013 yılından bir video tarih 2008 gözükse de yıl 2013 aslında

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eğer bugün konuştuğumuz fiyat ise, görüntü kalitesi fiyatına göre hiç de fena değil.

Evet abi, 8-9 $ dan bulunabiliyor. Çekim formatı mpeg video bayağı yer kaplıyor bu yüzden ben convert programı kullanılabilir mp4 e çevirmek için. Önceden kılıf içinde gönderiyorlardı şimdi aldığımda kılıf yok poşetle göndermişler, zaten 25-30 liralık fiyatada beklentiyi çok yükseltmemek lazım :)

Evet bugün gözlüğü canlı canlı görme imkanımız oldu [emoji106] Gözlük linkinde 1080, 720p desteği olduğu söylenmiş. Youtube yüklenen video 360. Buna göre görüntü kalitesi aslında çok daha iyi olması lazım [emoji6]

Neyse yakında yeni bir çekim yapıp, daha yüksek çözürlükte YouTube yükler paylaşırız [emoji106]

$10 yaklaşık fiyatıyla özellikle yanlış uçuşlar için şahane bir çözüm :bravo: :halay:

Bu da dünden bir resim :RCKolik:

Doğrudur abi o videolarda boyut küçülsün diye genelde dönüştürme yapıyordum formatları, yakında video koyarız dönüştürme yapmadan o zaman daha net bilgi olur. :saygilar:

Daha ne olsun abi, tam benlikmiş bu işte.O paraya , yaptığı iş mükemmel ötesi.İlk fırsatta edinmem lazım bundan :bravo: :RCKolik:

Bende bunun değişik versiyonunu kullanıyorum.Uçuş fotolarını ve videolarını falan bununla çekiyorum.Kullanımı kolay ve basit.Çekimi ve çözünürlüğü gayet iyi.

Bu fiyata inanılır gibi değil. :eek:

Son dönemde çekimleri tek başıma yapmak zorunda kaldığım için ürün acayip çekici geldi. Çok mantıklı düşünülmüş ve kaliteli çekim yapıyor gibi görünüyor bir tek zoom imkanı olmaması ve çekim anında görememek kötü yönleri gibi geldi. Ama fiyatına göre bakınca muhteşem duruyor. Paylaşım çok faydalı olmuş teşekkür ederim :saygilar:

Dün ancak fırsat bulabildik gözlüğü kullanmaya ama görüntü olarak bana önceki gözlüğümden kalitesiz bir görüntü almışız gibi geldi 720p yazsada pek tatmin etmedi. Alacak varsa fikir olsun diye video ekleyim, alırken biraz daha iyisini almak lazım gibi 1080p olanlardan almak daha güzel görüntü almak açısından daha sağlıklı olacaktır. Bu arada 720p olarak yazsada youtube da görüntü 420p olarak çıkıyor otomatik olarak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Evet Mustafa bu zaman için görüntü kalitesi gerçekten kötü kaldı :'(

Bu durumda en mantıklısı biraz daha pahalı olsa da alınacaksa 1080 olan versiyonun alınması.