[Urun]: Align 700E Speed Fuselage : Goblin Kopyası

Mesut AKIN' Alıntı:
Montaj vidyosu :) 600 içinde çıkarırlarsa alırım bende :D
Yakışır valla üstad :thumbup: Fiyat olarak da 700 için $240 dediklerine göre, 600 için $200 bir şey olur herhalde.

Türker Akgün' Alıntı:
700 Nitroya uyar mı acaba. :laugh:

uymuyıor mağlesef Türker Flyaing te açıklamışlar 700E DFC ve 700E PRO DFC içinmiş sadece :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yakışır valla üstad :thumbup: Fiyat olarak da 700 için $240 dediklerine göre, 600 için $200 bir şey olur herhalde.

abi fiyattanmı vurmaya çalışıyorsun beni :laugh: :laugh: 600 ü satıp goblin alsam kaç 200 dolar harcarım acaba :D

Mesut AKIN' Alıntı:
abi fiyattanmı vurmaya çalışıyorsun beni :laugh: :laugh: 600 ü satıp goblin alsam kaç 200 dolar harcarım acaba :D
Yok üstad hesap ortada, neden öyle bir şey yapmaya çalışayım ki :laugh: :laugh:

Ben beğendim şahsen Align 700'üm olsa alırdım , ancak bir kaç sorun var. Zamanında goblinim varken modele en çok yönlendirilen eleştiri kuyruk borusu ve kanopisinin pahalı olması idi. İkisi 160 dolar civarı tutuyor. Şimdi bu kuyruk borusu ve kanopinin 240 dolar olması biraz pahalı geldi bana. bunun dışında direkt kuyruğun üzerine geçirilmesi kırım anında içindeki TT ve boomunda gitmesi anlamına geliyor masraf daha da artıyor. Goblinin kuyruk kırım masrafının çok olduğunu söyleyen bir sürü kişi varken bu giydirmenin bu fiyatla alıcı bulması biraz zor. Bir süre sonra fiyatının düşeceğini zannediyorum. Almak isteyen varsa biraz beklesin derim. İlk çıkış fiyatı olarak en azından 150 USD civarından çıkarsalardı çok daha yaygın satılırdı. Ayrıca direkt kuyruk tarafına ağırlık eklendiği için kitin dengesini de nasıl etkilediğini incelemek lazım.

Sonradan yapılan eklemeler orjinal dizaynın dengesini genede bozar. Ben Align olsam 700 dominator falan diye aynı makinaları upgrade edip piyasaya süreceğime , Align speed diye yeni bir dizayn yapar bu yapıyı o makinada en üst düzey yeni elektroniğimle kullanırdım. Dizaynı ağırlığı falan herşeyi ayarlardım. Birde speed dönüştürme kiti çıkardımı normal 700 ler için daha karlı bir iş olurdu.

İlker bey bu konuda haklısınız fiyat ve masraf konusuna katılıyorum :) Align bu aralar epey bocaladı, eski ürünleri sadece ufask tefen göz yanıltıcı şeyler ekleyerek satıyor ve yedek parçadada insanların kafasını iyice karıştırıyor, mesela m 06 m08 m1 dişlileri dolu piyasa hangisini alıp takıcak bilmeyen insan çok, ayrıca yeni dişlilerin göbeklerinide değiştirmişler one way bearin holder denen parça ilk çıkanlarda 5 vida ile ana dişliye sabitlenirken , yeni kitlerde 6 vida ile sabitleniyor, bunu neden değiştirme gereyi duyar bir firma ? tamamen kar marjlı , son kullanıcı komple sistemi değiştirecek bu sebeple :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut abi yenisiyle 700 dişlisi takıyosun o yüzden :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DenizSERT' Alıntı:
Mesut abi yenisiyle 700 dişlisi takıyosun o yüzden :)

evet 600 700 dişlisi aynı ebattda ama eski dişlide oluyor deniz ;) helikal kullanmak istemeyenler ne yapacak ? bende 5 6 tane ana ve otorotasyon dişli seti var mesela :D eski göbekten sıpariş vermem lazım şimdi bu dişlileri kullanmak için :)

Düz 700 mod1 kullanın abi