[Urun]: ALIGN TREX 700X Çıktı

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada hesapta bir yanlış var Kağan !! Piller sarf malzeme oldugu ıcın hic bir zaman model masrafı icine dahil etmemeliyiz diye düşünüyorum :lol: :lollol:
Abi tabi ki saymıyorum da böyle modeli alıp yatırmak olmaz, 700üm olmadığı için pil de sipariş vermem lazım :lollol: :lol:

İsmail den yoğun paylaşımlar var bu ara :islik:

En son ben protos max konusunda video paylaşıp duruyordum, sonu kötü bitti :lollol:

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar :D

Bu arada kısa ve öz videoyu çok beğendim, çok başarılı bi çalışma olmuş montaj ve ayar üzerine :bravo:

Rasim Öztürk' Alıntı:
İsmail den yoğun paylaşımlar var bu ara :islik:

En son ben protos max konusunda video paylaşıp duruyordum, sonu kötü bitti :lollol:

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, kırımsız uçuşlar :D
Dogru dedin Rasim :laugh: Sanki bunun arkasindan bir bomba konu gelecek gibi ;D

Vay be adamlar ne video yapmış.:D

ALIGN her zaman ki gibi kafa karıştırmaya niyetli anlaşılan, eski huyudur ne de olsa ;D Gelelim yeni habere %p

Firma yeni modeli 700X'de sunduğu Hobbywing yaptırdığı "Align RCE-BL130A" ESC alternatif olarak 700XP serisinde "Castle Edge 160HV ESC" sunucakmış.

Yani başka bir değişle "Align T-REX 700XP" de bir model çıkacak yanında :rolleyes:

Bence tamamen gereksiz bir hamle ama seçenek seçenektir diyoruz. Bu arada bakalım fiyat olarak bir fark olacak mı :rolleyes:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Castle'dan vazgeçemiyor Align :) Castle'ın kemik bir kullanıcı kitlesi var, başka esc istemiyorlar sanırım.

Emre Kaman' Alıntı:
Castle'dan vazgeçemiyor Align :) Castle'ın kemik bir kullanıcı kitlesi var, başka esc istemiyorlar sanırım.
Aynen ben de öyle düşündüm Emre ;) Adamlar "Kimi nereden, nasıl yakalayabilirim" derdindeler ve öyle ya da böyle yıllardır becermeye devam ediyorlar ;D :laugh:

Satışta alternatif her zaman iyidir. En azından müşteriye yok dememek önemli bir faktör. :thumbup:

Castle iyidir bi kötülüğünü görmedik buz gibi çalıştı bu zamana kadar % 100 throtte dayadık uçtuk maşallah :)

Zaten esc ler full loadda değil de partial loadda ısınıyorlar genelde :)

%50 de veya biraz daha altında çalıştırmayı bir dene... Eğlenceli olabilir :D

Ben almayım biraz hard uçmayı seviyorum ben Rasim bana göre değil o işler active free wheel benim şu andaki zevklerimi tatmin etmiyo zevkler ve renkler tartışılmaz oda ayrı.
Eğlence kısmına gelincede esc yakmadım hiç şu ana kadar umarımda yakmadan devam ederim. :)

Umarım yakmazsın, ben sadece esc nin %100 de daha çok ısınacağı, %50 de daha az ısınacağı gibi bir yanlış anlaşılma varsa onu düzeltmek istedim naçizane...

Herkesin zevkine kimse karışamaz, orda bi sıkıntı yok ;)

:coolxf:

Kağan Kazancı' Alıntı:
:coolxf:
Istee bu hayirli olsun abi , kirimsiz ucuslar :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi