[Urun]: Bell 222 600 size scale helikopter toplama

İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar uzun uzun yazmayacam! bilenler bilir, Hadi vatana millete hayirli olsun, yeni scale modelimi burada toplayacagim, uzun soluklu bir konu olacak, zira yapacak cok is var, hatta su anda Turkiyedeyim ve geri donene kadar bitmezse bidahaki gelisime kadar konu guncellemeden beklemeye alinacak ve sonuna kadar burada adim adim ilerleyecegim, plan, becerebilirsem seneye Yozgata funflya yetistirmeye calisacagim..
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Urun]: Bell 222 600 size scale helikopter toplama

Vatana millete hayırlı olsun yine büyük bir emek performans ürünü meydana gelecek gibi[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Emin abi hayırlı olsun, bittikten sonra yine uzun bir tanıtım videosu çekersin :)

Hayırlı olsun Emin Bey.

Emin abi hayırlı olsun öncelikle, sigara paketindeki sansürüne bayıldım :D :D :D

Emin Bey, 600 sınıfı 3 palli güzel ve detaylı bir scale çalışması olacak belli. Şimdiden kolay gelsin ve ellerinize sağlık %p

Arkadaş o nasıl bir rotor öyle. Helikopter işine girersem eğer sırf şu mekanikleri nedeniyle scale bir heli toplamak için girerim. Diğer türlü hart hurt işler bana göre değil.

Emin Bey kolay gelsin merakla takipteyiz...

Hayırlı olsun , ilgiyle takip edeceğiz..... :saygilar:

Emin Bey proje niteliğinde bir çalışma olacak belliki. :bravo:

Kolaylıklar gelsin ve herşey yolunda gitsin inşallah.

Forumca takip ediyor olacağız. :saygilar:

Mesut AKIN' Alıntı:
Emin abi hayırlı olsun öncelikle, sigara paketindeki sansürüne bayıldım :D :D :D

Oncelikle ilgilenen tum arkadaslara tesekkurler, insallah uzun soluklu bir, konu olacak ve gercek detaylarla toplanan bir model olacak, sanirim bir yil icerisinde bitirebilirim.

Mesut sigara paketi ben fotografi cektigimde bu rastladi ama teske yeni fotograf cekseydim :D elimde oyle bir sigara paketi uyarisi varki :D ...... anlayan anladi :)

Hayırlı olsun. Merakla bekliyoruz. :saygilar:

Emin abi fuselage'ın boyutu fotoğraflardan pek anlaşılmıyo... Gerçekten devasa bi makine. Canlı görmüş biri olarak yazıyorum. Şöyle elinde bi fotoğraf çekeydin diyeceğim ama senin kalıp da malum. Yine pek anlaşılmaz helinin boyutu :)

Emin rotorlar muhteşem ama yanlış anlamazsan bir şey diyeceğim bell 222 ler çift pallidir nadir olarak da 4 palli kuyruk da aynı şekilde çifttir..
Bence sen aslına uygun olarak çift palli olarak topla.

3 palli rotorun hakkı lama sa315b 'dir.(hem kuyruk hemde ana rotor)

Sadece 3 pali ana rotorda kullanırsan da AS350 en uygundur.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Emin rotorlar muhteşem ama yanlış anlamazsan bir şey diyeceğim bell 222 ler çift pallidir nadir olarak da 4 palli kuyruk da aynı şekilde çifttir..
Bence sen aslına uygun olarak çift palli olarak topla.

3 palli rotorun hakkı lama sa315b 'dir.(hem kuyruk hemde ana rotor)
Celalettin hayallerimi mahvetme! ben uc pallisini bir ara gormustum boyle bir secenegi sanirim var en onemlisi iki tutuculu boyle bir rotor yok.. uzme beni

simdi google amcayi baya bi zorladim sonuc dortlu ve ikili rotor var 3 lu yok ama Celalettin ben boyle toplayacam geri donemem artik zaten boyle bir rotor anca dortlu bulabilirim onuda elktrikli motorlar zor kaldirir patlar motor fuside kullanmayi hic istemiyorum kisaca yola ciktim :) donmeyecem