[Urun]: Gaui X3 Unboxing - Kutu Açma / Ürün İnceleme

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Nerede o eski günler :'( :-\ Çok özlemişiz meğersem :-\ :p :laugh: ;D
Adam ne uçmuş beeee, acaba Mode2'ye mi geçmek lazım. :lollol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Adam ne uçmuş beeee, acaba Mode2'ye mi geçmek lazım. :lollol: :lol: :lol:
Bak ya biz üzüntüden ağlıyoruz :'( birileri hala tiye alıp gülüyor :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Resimdeki fiyatları daha yeni fark ettim, o nedir öyle ya :eek: :eek: Komple kit parasını istemişler neredeyse :eek:

Mehmet abi 700 sınıfı rotorları düşündüğümüz de çok düşük bir rakam gibi geldi bana. X7 için 140 küsür dolar istiyorlardı sadece ana rotor için. Burada sadece ana rotor 38 dolar bence iyi gibi geldi , bilemedim :D

EDIT: Fiyatı yanlış görmüşüm , o nedir ya lüzumsuz hiç gerek yok :laugh: :laugh: :laugh:

İnanması güç ama Gaui de taklit yoluna gidiyor :(

Yeni heli GAUI X3L... 385mm pallerle gelecek... Goblin380 in klonlarına benzemiş tipten :D Boomuyla, skidiyle, kanopisiyle şekil aynı, renk gaui formula tipinde.

ALZRC x360 modelini çıkarıyor.... Ama bunun mesajını neden bu konuya atıyorum, bilmiyorum :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar, Alzrc'nin X360 modeli (Gaui X3 çakması) bir süre önce satışa başladı. Tabi yedek parçaları Banggood ve Aliexpress'te yerlerini aldılar. Açıkçası parçalar beklediğim kadar ucuz çıkmadılar, üstelik fiyatlarına göre malzeme kalitesi de beklentimi karşılamadı. Gaui'nin modellerinde kullandığı plastik gerçekten harika bir plastik bu arada.

Her neyse, Hem ihtiyacımı karşılamak, hem de denemek için bazı parçaları sipariş ettim. Tabi ki Çin siparişi gelene kadar beni fıtık etmeyi yine ihmal etmedi. Kötü habere gelirsek, her ne kadar X3 ile uyumlu olduğu iddia edilse de, bir çok parça orijinal X3'e uymadı. Denediğim parçalardan, Esc tepsisi, pil kızağı, pil tepsisi, hem şekil, hem de vida delikleri açısından X3 ile uyumsuz. Swash guide denilen parça şeklen uysa da yine vida delikleri denk gelmiyor. Alt taban parçası uyumlu, boom destekleri uyumlu. Bunlardan yola çıkarak frame'in de orijinale uyumsuz olduğunu söyleyebiliriz, ki zaten fotoğraflardan da anlaşılıyor.

Sonuç olarak, hem zamanımdan, hem de küçük dolarcıklarımdan olmuş oldum :D

Zaten benimkisi sadece forumumuz için deneyimlemek içindi, yoksa hayatta klon kullanmam, her zaman orijinali desteklerim :p:D

Kim demis heliciler dahta sevmez diye? @Özgür Evren Varol dememistir sanirim :D

Boom brace denen hic sevmedigim zimbirtilari tam duz ve esit uzunlukta yapistirmak icin kullandigim duzenek. Epoksiyi surunce hava karbon boru icerisinde basincli kaliyor ve uclardan biri her zaman kayiyor epoksi kurlenmeden once. Bu sekilde kipirdayamiyor :D