[Urun]: Goblin 380 Yolda

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Ve SAB firması küçük segmentte 500, 570 sınıfı derken sonunda beklenen 450 sınıfı heliyi yola çıkarmış.

Çok fazla detay olmasa da ilk bilgiler :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Urun]: Goblin 380 Yolda

Goblin yavas yavas ufaliyor bakalim mikro olayina el atacak mi [emoji2]

Ana şaft 8 mm diyor. Artık bundan sonra heralde 6s den başka pil üretilmicek.

KDS Chase 360 piyasaya net olarak sürülmedi , pre-order de şu an.Şimdi bu da güzel bir haber oldu.Her ikisi de piyasaya net olarak bir çıksın , kullanıcı yorumlarına bağlı olarak ,fiyat - performans oranında birisini tercih edeceğim.Bu süreç yaklaşık olarak kesin bir 6 ay alır.Gelecek bahara birisini mutlaka alacağım.(Nasip olur o günleri görebilirsem tabii ki )...

Stretch 450'nin de stretch'i tadında olacak gibi görünüyor :) 380mm paller bir de goblin heybeti eklenince trex 500'e boyut olarak baya bir yaklaşacaktır diye tahmin ediyorum.

Fiyatı uygun olur herhalde. Türkiye de satışa çıkarsa forumdan kim alacak merak ediyorum :RCKolik:

Fiyatı uygun beklemeyin bence. 450 serilerinden pahalı olacağı kesin. Ama 700 isteyipte alanayan bu modele daha rahat yaklaşır.

Benim tahminin kit olarak $450 -$500 civarı çıkması ki bu da boş bir 450-500 sınıfı bir heli ıcın iyi bir rakam :(. Öncelikle Goblin fanları araba arkasında tasinabilecek küçük bir model olarak tercih ederlerdir diye düşünüyorum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Benim tahminin kit olarak $450 -$500 civarı çıkması ki bu da boş bir 450-500 sınıfı bir heli ıcın iyi bir rakam :(. Öncelikle Goblin fanları araba arkasında tasinabilecek küçük bir model olarak tercih ederlerdir diye düşünüyorum.
Örnek olarak beni verebilirsiniz.[emoji6][emoji6]Goblin ve trex kullanıcısı olarak, Normalde küçük bir model almayi düşünüyordum yılbaşı na doğru. Trex 450 dominator gibi 6s ile çalışan bir sistem alacaktım. şu an vazgeçtim trexten. Goblin alırım büyük ihtimal ;)

Ynt: Ynt: [Urun]: Goblin 380 Yolda

Mesut Sert' Alıntı:
Örnek olarak beni verebilirsiniz.[emoji6][emoji6]Goblin ve trex kullanıcısı olarak, Normalde küçük bir model almayi düşünüyordum yılbaşı na doğru. Trex 450 dominator gibi 6s ile çalışan bir sistem alacaktım. şu an vazgeçtim trexten. Goblin alırım büyük ihtimal ;)
Vayyyy

Mesut Sert' Alıntı:
Demek ki Turkiye'deki ilk Goblin 380 sahibi belli oldu :laugh: :D

En son yasadigim x5 husranindan sonra bende talip olurum bu modele hem goblin hem kucuk :)

Ynt: Ynt: [Urun]: Goblin 380 Yolda

ogulcan acar' Alıntı:
En son yasadigim x5 husranindan sonra bende talip olurum bu modele hem goblin hem kucuk :)
önce X5 in suyunu çıkarıcan unutma. [emoji1][emoji1]

Çalışmalar devam ediyormuş. En son sızan bilgilere göre 380'da test için kullanılan ESC'ler, 70 A :eek: