[Urun]: Goblin BLACK Thunder

İlker Sönmez' Alıntı:
Bir tane 650 kalmıştı stoklarda bugün bitmiş kim aldı acaba... şimdi bekle ki stoklara girsin :islik:
Muhtemelen Artık Hiç Girmeyecek Stoklara [emoji1]

İlker Sönmez' Alıntı:
Bir tane 650 kalmıştı stoklarda bugün bitmiş kim aldı acaba... şimdi bekle ki stoklara girsin :islik:
Hadi ya tam da ben almaya karar vermiştim :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Türker ile benim CİCİLER de dün geldiler :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hemen hemen ayni gücteler ama sargı tipleri epey bir farklıymış :D

Bunlara çevirecek pal lazım abi :) hayırlı olsun

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hemen hemen ayni gücteler ama sargı tipleri epey bir farklıymış :D

Mehmet abi hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :)

Scorpion limited edition, kalın telden muhtemelen el sarımı... XNOVA nın XTS temptation series motorları var, onlar böyle kalın telden "competition" diyebileceğimiz serisi... Bu versiyonu 5000-10000W iken, Xnova XTS 4530-525kv 5600-11000W... 480kv olanı da var o da aynı güçlerde...

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet abi hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :)

Scorpion limited edition, kalın telden muhtemelen el sarımı... XNOVA nın XTS temptation series motorları var, onlar böyle kalın telden "competition" diyebileceğimiz serisi... Bu versiyonu 5000-10000W iken, Xnova XTS 4530-525kv 5600-11000W... 480kv olanı da var o da aynı güçlerde...
Bana gelen g380 xnova motoru kalın sarım.

ali yalçın' Alıntı:
Bana gelen g380 xnova motoru kalın sarım.
Rasimin de dediği gibi senin 380 motor XTS olunca telleri kalın %p

Türker Akgün' Alıntı:
Mehmet abiiiiii :eek: :eek: :eek: Biz niye aldık abi bu motorları neye takacağız. :lollol: :lollol: :lol:
Motoru veren allah, modeli de verir be Türkerim :laugh: :D

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir
05.06.2017 11:13 (ET) Talebiniz İşleme Alındı: UPS için Hazır United Kingdom
07.06.2017 07:46:16 KURYE DAĞITMAK ÜZERE ÇIKARDI ADANA HUB

Fastlad ve UPS muhteşem ikili.

Londra'da yaşasan anca bu hızda gelirdi abi :D Aynı hızı montaj ve maidenda da bekliyoruz :bravo:

Mehmet abi de Goblin 700 toplayacak gibi, sinyalleri veriyor :laugh: 570'in hakkını verdi, çok iyi uçuş sayıları yakaladı. 800'ü de yılda bir iki uçurayım vitrinde dursun diyor (Türker abinin nitro 700 gibi)... Sık sık uçuracağı bir 700 için ilk adımı motorla attı, devamı gelir yakında, en geç 2018 bahara doğru da havada görürüz. Buraya not düşmüş olayım, alıntı yaparım zamanı gelince :D

• Beğen
Tepkiler: fatih cebir

İlker abi hayırlı olsun, Goblin thunder'da görmek nasip olacak demekki. Nitrosunu görmüştük ama elektriklisi kimsede yok sanırım.. :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Fastlad ve UPS muhteşem ikili.
Bu ikili gerçekten süper :halay: Şöyle güzel bir inceleme ve montaj konuları bekliyoruz Ilker hocam %p Özledik senin detaylı ve güzel konularını ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Mehmet abi de Goblin 700 toplayacak gibi, sinyalleri veriyor :laugh: 570'in hakkını verdi, çok iyi uçuş sayıları yakaladı. 800'ü de yılda bir iki uçurayım vitrinde dursun diyor (Türker abinin nitro 700 gibi)... Sık sık uçuracağı bir 700 için ilk adımı motorla attı, devamı gelir yakında, en geç 2018 bahara doğru da havada görürüz. Buraya not düşmüş olayım, alıntı yaparım zamanı gelince :D
Bakalım nasip :D Bundan sonraki aşamada bir ara uygun bir ESC yakalayıp kenara atmak :laugh:

Bu model biraz yavaş gidecek zira öncelikle yeni ESC nin test edilmesi gerekiyor. Herhangi bir üretim hatası olmadığından emin olmam gerekiyor.
Aynı zamanda 7S den 6S e düşürdüğüm pillerinde şarj deşarj testleri tamam ama uçuş testlerinden geçmesi gerekiyor. Bu testleri 500 sportta kanopisiz yapmak niyetindeyim.
Model hafifliği ile öne çıkması gereken bir model olduğu için ekstra alıcı pili takmak içime sinmedi. 12S cc bec v2 sipariş ettim . En ucuz castle ın kendi sitesinde idi (30USD+5 USD DHL kargo) . Onun gelmesinide bekleyeceğim muhtemelen.
Yapım aşamaları için kablo kanalı , full frame kenar kaplaması vs gibi bir kaç fikrim var onlarıda deneyeceğim , o yüzden yavaş yavaş tadını çıkara çıkara yapmayı planlıyorum.
Evvelden beri 630 a bir afinitem vardı , ancak eski versiyonda bazı tasarım hataları olduğu için almamıştım. Bu model hem şekil hem de dizayn olarak ideal gibi duruyor. Muhtemelen son makinam olacak.

İlker Sönmez' Alıntı:
....., o yüzden yavaş yavaş tadını çıkara çıkara yapmayı planlıyorum.
...... Muhtemelen son makinam olacak.
Kesinlikle tadına çıkara çıkara topla İlker Hocam :thumbup: Bu arada "son makina" ne demek :rolleyes: Biz allah nasip ederse daha ne makineler toplayacağız inşallah :halay: