[Urun]: Goblin Speed Kutu Acilimi, Kurulum , İnceleme

Böyle filoyu bulunca hatıra fotoğrafı şart tabi. :laugh: :thumbup:

Hayırlı uğurlu olsun,kırımsız ve bol keyifli uçuşlar dilerim...

Hayırlı olsun, kırımsız ve keyifli uçuşlar. :halay:

türker abi sen bizi filo tamamlanınca gör....

Daha yapacak çok helikopter var çok :) Allahtan benimkiler bitti. Sadece ufak işleri kaldı. Sonra synergyi ele alacam. Çok ihmal ettik onu.

Arkadaşlar ellerinize sağlık, harikasınız :thumbup: :bravo:

Özellikle 1.ve 2. videonun son kısımları verilen teknik özet bilgiler için ayrıca teşekkürler :halay: :bravo:

Kırımsız, bol keyifli ve paylaşımlı :laugh: uçuşlar :D

Hayırlı olsun , kırımsız ve güzel uçuşları olsun..........Güle güle kullanın İlker hocam........ :saygilar:

Hayırlı olsun İlker abi, kırımsız hız denemeleri inş :thumbup:

Hayırlı uğurlu olsun tekrar 41 kere maşallah çok güzel modeller :saygilar:

Her ikinizede Kırımsiz Uçuşlar dilerim. Video larda da göründüğü gibi sadece ilker abinin ilk uçuşunu görebildim. Pazar pazar iş yerin de sıkıntı çıkınca acilen gitmek Zorunda kaldım. Kısaca iki modelide yanyana görme şansım oldu. İkiside çok güzel Modeller. Elinize sağlık

Hayırlı olsun İlker abi ESC ne sağlık kırımsız uçuşlar olsun :bravo:

Piller rodajda makina rodajda zaten görecek pek bişi yoktu Mesutum. Haftaya inşallah gov store ayarlayacağız , idle up ayarlarını yapacaz. Bu hafta throttle curve 0-40-60-60-60 uçtuk :) % 60 da bile az ileri git deyince koşmaya çalışıyordu makina. Erhanda %70 civarında bir kaç geçiş yaptı ikinci videosunda var , bilemiyorum nasıl zaptedeceğiz :lollol:

İlker Sönmez' Alıntı:
.... bilemiyorum nasıl zaptedeceğiz :lollol:
Ilker hocam olmadi en kotu ihtimal Erhanin bosa cikan Skooum takalim sonra da "Back to Home" tusuna basalim ;D :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ilker hocam olmadi en kotu ihtimal Erhanin bosa cikan Skooum takalim sonra da "Back to Home" tusuna basalim ;D :lollol:
Mehmet abi "Back to Home" tuşuna basmakta biraz geç kalırsan Adana merkezden falan ancak döner herhalde. :lollol: :lol:

Phoenix simülatöründeki çalışmaların alana gidince bir işe yaramadığını gördükten sonra orjinal realflight 7.5 aldım. Gerçekten gerçek hisse en yakını bu diyebilirim. Yanısıra Goblin speed modelini programa ekledim. Akşamki hız çalışmalarımın kısa bir bölümünü kaydettim. Video 5800x1440 çözünürlükte ekstra geniş UHD dir. Normal ekranlarda ince uzun görünür ancak üç ekran yanyana olunca tüm ekranları kaplar.

Çalışmalarda model 2500 kafadevrinde 14 derece pitch ile yaklaşık 220 km hız yapıyor. Pitch 16 ya çıkarılınca yaklaşık 250 km civarını görebildim ancak hakim olması çok çok zorlaştı. Özellikle stall turn sonrası aşağı doğru hızlanırken hem kuyruk hemde pallerin düzlemini hemde burun açısını ayarlamak bu yüksek hızlarda hayli zor.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol