[Urun]: iCharger 4010DUO Synchronous DC Balance Chr/Dschr (10S*2, 2000W/40A) inceleme..

syntaxerror

Çalışkan Uye
Bugün Ptt nin cumartesi günleri yarım gün çalıştığınıda öğrenmiş bulunuyorum.Cumartesi cumartesi postacı amcalar hem sevindirdi :halay: hemde üzdü :(
Gelenek bozulmadı ve yine Gümrüge tam 90 dan takıldık ve canımızı yaktılar. Heralde beni karalisteye falan aldılar çöp alsam gümrüge giriyor son 3 sipariştir.daha gelecek 5 kolim var bakalım onların akibeti ne olacak :rolleyes: . heralde 7 senedir alamadıklarının acısını çıkarıyorlar :laugh:
İşde oldugum için unboxing çekemedim.Ama bir unboxing ve tanıtım/inceleme videosu çekicem en yakın zamanda. :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Urun]: iCharger 4010DUO Synchronous DC Balance Chr/Dschr (10S*2, 2000W/40A) inceleme..

Kutu açılış videosu

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

inceleme
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benimde aklımda şarj aleti almak varken , bu konu iyi oldu.
Rafet abi fiyatı ne kadar bu ürünün öncelikle onu sorabilirmiyim ?

Ynt: [Urun]: iCharger 4010DUO Synchronous DC Balance Chr/Dschr (10S*2, 2000W/40A) inceleme..

$350 + $45 kargo, şansın varsa gümrüge girmez benim gibi 160 tl havaya ödemezsen, $400 a malolur..

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Oncelikle hayirli olsun Rafet :thumbup: Guzel gunlerde keyif icinde kullanmani dilerim :) Bir de keske gumruk isini olmasaymis ama yapacak bir sey yok :-\

Icharger benim de yillardir kullandigim guzel ve kaliteli bir marka. Bu modeli ben de zamaninda cok merak etmis ve bir ara almayi dusunmustum. Bu yuzden inceleme videonu ozellikle bekliyorum %p

Bu guzel konuyu da hemen indeks sayfamiza ilave edelim :RCKolik:

Vallaha bizede lazım doğukan ve ben koca pilleri imax B6 ile dolduruyoruz pilleri mahvetmekten çok korkuyorum bugün yanlışlıkla 5 dakika uctum indigimde 3.78 di bu aletin kesinlikle çok güzel ve Dehşet makina hayırlı olsun işallah uzun zaman sorun çıkarmadan kullanırsın Rafet abi :)

Rafet kardeşim, hayırlı olsun, güle güle kullan! Tuğla gibi pilleri doldurmak için böyle bir şarj aleti şart! Umarım beklentilerini karşılar! Gümrük de vatana millete hayırlı olsun, öyle düşünmek lazım!

Güle güle kullan Rafet. :halay:

safak bozdag' Alıntı:
Vallaha bizede lazım doğukan ve ben koca pilleri imax B6 ile dolduruyoruz pilleri mahvetmekten çok korkuyorum bugün yanlışlıkla 5 dakika uctum indigimde 3.78 di bu aletin kesinlikle çok güzel ve Dehşet makina hayırlı olsun işallah uzun zaman sorun çıkarmadan kullanırsın Rafet abi :)
700 sinifi model kullananlar icin bu tur gelismis sarj cihazlari mutlaka gerekiyor Safak. En kisa sure icerisinde Dogukanla beraber yatirim planina alin derim ;)

Kutu açılış videosu eklenmiştir.Yarın bir aksilik çıkmazsa test ve inceleme videosu ekleyeceğim. %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
700 sinifi model kullananlar icin bu tur gelismis sarj cihazlari mutlaka gerekiyor Safak. En kisa sure icerisinde Dogukanla beraber yatirim planina alin derim ;)
Mehmet abi askerlik dönüşü çok güzel planlarım var boyamalik canopy 12s1p lipo ve şarj aleti imax la olmuyo abim helide deisiklige de gidebilirim önerilere göre şu an 3 model arasindayim . Avant Jr Forza ve diabolo 700 . aklimdaki sarj aleti tam da bu : ) yada hepsi yatar zaten doğukan la ayrılmaz ikili ucuyoruz alırız ortak bi alet :)

rafet odabaş' Alıntı:
Kutu açılış videosu eklenmiştir.Yarın bir aksilik çıkmazsa test ve inceleme videosu ekleyeceğim. %p
Teşekkür ederiz Rafet, ellerine sağlık :RCKolik:

Ah gençlik ah , her güzele gönül veriyor insan . Diabolo ile avant mostro işi sakat. Diabolo butik bir model , pahalı olduğu kadar da az bulunuyor. Kalitesi için birşey demiyeceğim süper bir alet , zaten TDR ile birlikte speed dünyasının liderleri konumunda. Ancak günlük uçuşlar için tercih edilecek bir model değil. Misal almaya kalksan bildiğim kadarıyla kit olarak ancak sipariş üzerine fabrikadan alabiliyorsun ve bir kaç ay sıra beklemek lazım. Avant ise Texas'ta üretiliyor ve senelerdir çıktı çıkacak diye bekleniyordu sonunda çıktı ancak alanların yorumlarından malzeme kalitesi ve işçiliğin kötü olduğunu söylüyorlar. Alanlar zararına geri satıp başka modeller alıyor. Birbirine uymayan parçalar vs çıkıyormuş. Forza aralarında en mantıklı duranı , parça tedarik durumu ve fiyatlarının iyi araştırılması lazım.

12S1P pil çok gereksiz. Pillerden birinde bir problem çıksa hepsi gider.İlla ince uzun pil isteniyorsa iki tane 6S pil alıp shrinklemek çok daha akıllıca.

Ana konuya dönersek Şarj aleti ile merak ettiklerim 2000 watt 40 amper olabilmesi için 50V voltajda çalışması gerekli. Acaba duo demek iki tane 25V güç kaynağı kullanıyor mu demek?

Ben bakıyorum, fastladde var mı, tamam. Başka yer aramıyorum :) Zaten b planı olarak helidirect, flying hobby, amain de de olabiliyor.

2. mesaja inceleme ve izlenimler videosu eklenmiştir... :saygilar: