[Urun]: inceleme : VCTRC 600 DFC Rotor Head

Mesut AKIN' Alıntı:
Eveet Normal FL şaftımız uzun geldiği için , elimde fazladan olan FB şaftı keserek 180mm'e kısalttım :) bu işlem için Dremel kullandım, daha sonrada 170mm hizasından HSS matkap ucu kullanarak şarjlı matkap ile en düşükj devirde ağır ağır deliği açtım :) (hızlı yapıldığında matkap uçları aşırı ısınıyor ve özelliğini yitiriyor)

FB Şaft : 200mm (Jesus Bolt Deliği 190mm de açılmış)

FBL Şaft : 190mm (Jesus Bolt Deliği 180mm de açılmış)

DFC Şaft : 180mm (Jesus Bolt Deliği 170mm de açılmış)
Üstad sanki pazar günü için RTF gibi geldi bana :laugh: :D

Ne yalan söyleyeyim FBL'ler çok tipsiz gelmiştir oldum olası. Fazlalıklar olmayınca kafa kısmını hep leylek boynuna benzetmişimdir.

Görsellik anlamında DFC'ler 1 numara %p

Maşallah çok yakışıklı oldu. :bravo: Pazar günü uçuşunuda göreceğiz inşallah. :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad sanki pazar günü için RTF gibi geldi bana :laugh: :D

Ne yalan söyleyeyim FBL'ler çok tipsiz gelmiştir oldum olası. Fazlalıklar olmayınca kafa kısmını hep leylek boynuna benzetmişimdir.

Görsellik anlamında DFC'ler 1 numara %p

Abi ne yalan söyliyim bende senin gibi düşünürdüm hep :) ama sonra fikrim değişti herkez FBL kullanmaya başlayıp etrafında çıbıklı model kalmayınca :D elindeki çıbıklı model sana batmaya başlıyor görsel olarak :D gereksiz birsürü parça var kafada gibi :D :lol: :lol: :lol:

DFC lerin kollarını ben sevmiyorum alsında ama kısa şaft sayesinde görselliği güzelleşiyor :D ben asıl DFC yi uçuş karakteristiğini iyi yönde iyileştiriyor diye aldım :D pazar günü içinde bikaç şey daha yapıcam modele, dün farkettim main block rulmanlarından biri biraz kötü durumda onu değiştirmem gerek daha :D

Türker Akgün' Alıntı:
Maşallah çok yakışıklı oldu. :bravo: Pazar günü uçuşunuda göreceğiz inşallah. :thumbup:

teşekkür ederim Türker :) DFC canopy olmadan okadar yakışıklı olmuyor ama idare eder kız tavlar en azından :laugh: :laugh: :laugh: şaka bi yana 600 için hala gövdeyi kapatan DFC tipi canopy çıkartmadılar yav uyuz oluyorum :D 600E Pro DFC tipi canopy ile deli gözüküyor :D

Ynt: [Urun]: inceleme : VCTRC 600 DFC Rotor Head

600 DFC yi test ettim :) testi geçti :D uçuş sanki biraz daha keskinleşti ! Tepkiler biraz daha net ve keskin

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut AKIN' Alıntı:
600 DFC yi test ettim :) testi geçti :D uçuş sanki biraz daha keskinleşti ! Tepkiler biraz daha net ve keskin

Olmadı ama şimdi ustad, yanı yarın solaklarda deneyecektik :laugh:

Abi sakaryada hanım arkadaşlarında otururken boş vaktim vardı , bende test amaçlı yanıma almıştım, deneme amaçlıydı bi aksilik varsa evde onu hallederim diye :) ama alet super uçtu abi , yarını sabırsızlıkla bekliyorum :D

Mesut AKIN' Alıntı:
Abi sakaryada hanım arkadaşlarında otururken boş vaktim vardı , bende test amaçlı yanıma almıştım, deneme amaçlıydı bi aksilik varsa evde onu hallederim diye :) ama alet super uçtu abi , yarını sabırsızlıkla bekliyorum :D
Tam düşündüğüm gibi olmuş :laugh: Ben de aynen dedim ki, mutlaka bir fırsat buldu hemen dayanamayıp gidip test etti %p