[Urun]: Kds450

alk54

Yeni Uye
öncelikle belirteyim ki bu yazımı telefondan yapmaktayım yazım hatam olursa affola. Bugün bir mağazadan 2.el kds 450 alıcağım pek fazla bilgim olmadığı için piline escsine kumandasınada sana ekstra 200verirsen ayarlarız dedi şimdi esc kumanda modelini tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu arada 0çizik var helikopterde. Alıcağım kdsde 200tl toplamda rtf için istediği fiyat 400 ne düşünüyorsunuz biligilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Öncelikle bu konuda benim fazla deneyimim yok, sözü Mesut üstada bırakmam yerinde olacaktır.
Fakat aşağıdaki konuyu incelemeni öneririm.

Birde helikopteri alacağın yerde zaten tüm seçenekler bulunmuyordur. Elinde var olan ve modelini toplarken kullanacağı ürünleri öğrenip yazarsan belki o ürünlerle ilgili tecrübesi olan arkadaşlar daha isabetli yorumlarda bulunabilir diye düşünüyorum. :saygilar:

Muhtemelen kumanda epey eski bir sey, zira pil ve kumanda icin sadece 200 tl istemis.

Simdi sen, alacagin Heli ve ozellikle uzerindeki elektronik ekipmanlarin ve kumandanin marka ve modelini bizlerle paylasirsan daha anlamli olur ;)

su anda içeri. girdim 2dk sonra bütün şeyleri yazıcağım hızlı cvp verirseniz sevinirim

sizce olması gereken min ve max envanterler nedir bu tür model için adam müsait olamadı müşterisi varda bir fikrim olsa?

sami yılmaz' Alıntı:
sizce olması gereken min ve max envanterler nedir bu tür model için adam müsait olamadı müşterisi varda bir fikrim olsa?
Sami,

RC Modelcilik işi raftan peynir almaya benzemez. Bir çok marka ve model var. O yüzden senin alacağın konfigurasyonu sen öğrenip bizlerle paylaşacaksın ;)

Haklısınız düşünemedim bu arada 1dk içinde yazıyorum modeli

Konu kilit lütfen trex550 vardı orjinal rtf kumandası ile birlikte 2200 istedi ve aklıma da yattı onu bu hafta sonu alıcağım ama sizcede makul mu

sami yılmaz' Alıntı:
Konu kilit lütfen trex550 vardı orjinal rtf kumandası ile birlikte 2200 istedi ve aklıma da yattı onu bu hafta sonu alıcağım ama sizcede makul mu
Sami Yasin genc tamam ama bu kadar bence acele etme. 550 kirim maliyeti olarak baslqngicta seni zorlayacak bir modeldir.

Acele etmeden YENI BASLAYANLAR bolumunu ve Helikopter teknik kisimlarini bir goz at. Sonra zaten 550 sana uygun mu degil mi anlarsin ;)

Haklısın abi bu hafta sonu uçuşunuz olucak mı geliyim hem dünya gözü ile büyük helikopter nasıl uçuyor bir görmüş olurum. Eğer olucaksa tam bir bilgi verebilir misiniz

sami yılmaz' Alıntı:
Haklısın abi bu hafta sonu uçuşunuz olucak mı geliyim hem dünya gözü ile büyük helikopter nasıl uçuyor bir görmüş olurum. Eğer olucaksa tam bir bilgi verebilir misiniz
Sami sen Konya'da yaşamıyor musun ?? Ne yazık ki Konya ekibimiz henüz forumda kurulmadı, dolayısıyla Konya buluşmalarından haberdar değiliz.

Kocaeli buluşmaları için Anket bölümünü takip edebilirsin ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sami sen Konya'da yaşamıyor musun ?? Ne yazık ki Konya ekibimiz henüz forumda kurulmadı, dolayısıyla Konya buluşmalarından haberdar değiliz.

Kocaeli buluşmaları için Anket bölümünü takip edebilirsin ;)

bir uçağa bakar abi :)uçakla geliriz arkadaşımla :)