[Urun]: Koala K-Bar Mini

Adamlar haklı, kbar orjinal Vbar'dan daha çok satıyor ve şaşırtıcı şekilde orjinal vbar miniden hiç farkı yok oldukça da güvenilir.

Bence korkacak birşey yok çok tedirgin oluyorsanız, yazılımı indirdikten sonra güvenlik duvarından yazılımın İnternet erişimini kısıtlayın, kopya kontrolü yapamaz devamke ?

Adamlar haklı, kbar orjinal Vbar'dan daha çok satıyor ve şaşırtıcı şekilde orjinal vbar miniden hiç farkı yok oldukça da güvenilir.

Bence korkacak birşey yok çok tedirgin oluyorsanız, yazılımı indirdikten sonra güvenlik duvarından yazılımın İnternet erişimini kısıtlayın, kopya kontrolü yapamaz devamke ?
Katılıyorum abi, neticede Mac adresini almıyor. Bir vpn ile de indirilebilir. :lol:

• Beğen
Tepkiler: Berk Eksin
Arkaşlar indirme önemli değil indirmeyi normal olarak yapabilirsiniz, zaten indirdiğiniz exe sizin hesabınız üzerinden mail adresinize geliyor, yani bu durumda vpn kullanımı önemli değil, sadece farklı bir ülkede indirmiş olursunuz indiren kişi yine belli, önemli olan uygulamayı açıktan sonra, setup yaparken sizin kbar bağladığınızı anladıktan sonra, sizi ispiyonlamaması bunun içinde İnternet erişimini kesmeniz şart.

Boş bir yazı olmuş bence :)
Şimdi biraz düşününce banada mantıksız geldi eğer yasal bir işlem yapabiliyor olsalardı kullanıcıya varana kadar bu iş önce üreticiye yasal işlem uygulanırdı. Hala üretildiğine göre yasal açıdan bir sorun yok olsa bile kullanıcıya birşey diyemezler Biraz hoş olmayan bir örnek ama uyuşturucuda bile kullanıcıya ceza kesilmiyor. Bir elektronik üründe hiç bir şey yapılabileceklerini sanmıyorum

Daha çok programı indirme konusunda sorun yaşamıştık diye hatırlıyorum. Sonra harddiskte bulmuştum programı. İndirmeme gerek kalmamıştı.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Avrupa birliği üyesi ülkeler için ciddiye alınması gereken bir uyarı . Birincisi , vpn e gerek yok çünkü Türkiye'de statik IP kullanma zorunluluğu yok ve bir çoğumuzun IPleri dinamik . 2.si isterseniz ev adresinizi verin hatta T.C kimlik numaranızı verin bir sonuç alamazlar .Bunun için önce yeni kanuna göre yasal temsilcilik açması gerekiyor firmaların.
3. nokta ise yıllarca kurumsal firmalar dahil neredeyse hepimiz kaçak windows kullandık . Sonuç ?

Adam gibi mantıklı bir fiyat verseler , ben her zaman orjinal severim , ama bu şartlar altında da zaten hobi yapamıyorken , bir k bar eksik olmuş hayatımdan , pek de enteres etmiyor doğrusu...

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Merhabalar, aklıma birşey takıldı kbar için satılan bluetooth modülden kendimiz yapabilirmiyiz bir yolu varmıdır?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Merhabalar, aklıma birşey takıldı kbar için satılan bluetooth modülden kendimiz yapabilirmiyiz bir yolu varmıdır?
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Normal arduino vb diy uygulamalarda kullanılan klasik bluetooth modüllerine benziyor 4 pini var RX TX 5v gnd diye fakat resimde high voltage yazıyor yani 5v dan fazla bir voltajla çalışıyor gibi kbar ın girişlerini bir multimetre yardımıyla ölçerek kaç v geldiğine bakmak lazım eğer 5v geliyorsa aşağıdaki linkteki ürün kullanılabilir gibi. Ama ilk cümlede dediğim gibi klasik modüllere benziyor yani içinde farklı bir yazılım vb birşey olabilir

Normal arduino vb diy uygulamalarda kullanılan klasik bluetooth modüllerine benziyor 4 pini var RX TX 5v gnd diye fakat resimde high voltage yazıyor yani 5v dan fazla bir voltajla çalışıyor gibi kbar ın girişlerini bir multimetre yardımıyla ölçerek kaç v geldiğine bakmak lazım eğer 5v geliyorsa aşağıdaki linkteki ürün kullanılabilir gibi. Ama ilk cümlede dediğim gibi klasik modüllere benziyor yani içinde farklı bir yazılım vb birşey olabilir
İşte o yüzden sordum hocam içerisinde eğer farklı bir yazılım varsa ne yapmalıyız, yazılımı nereden bulabiliriz? Yoksa dediğiniz gibi klasik bluetooth modül gibi.