[Urun]: LYNX OXY3 Green Lantern / Kutu Açılım

Teşekkür ederim arkadaşlar :saygilar:

Ahmet abi, kutuyu hiç yanımdan ayırmadım düğünden sonra da. Uzun zamandır takip ettiğim çok şeker bi modeldi, harika bi hediye oldu.

Doğukan'a ilk buluşmada istediği kadar uçuş rezerve :D

Biz de seni özledik Türker abi :laugh: Low rpm şovlarından bayağıdır ayrı kaldık :rolleyes: İlk buluşmada karşılıklı hasret giderelim :)

Güle güle kullan Rasim. :saygilar:

Çok teşekkür ederim Levent abi :)

Rasim Bey, Kurulum esnasında bol bol resim ve video bekliyoruz, özellikle ayar videoları harika olur. tekrar hayırlı olsun. :RCKolik:

Mesut ARSLAN' Alıntı:
Rasim Bey, Kurulum esnasında bol bol resim ve video bekliyoruz, özellikle ayar videoları harika olur. tekrar hayırlı olsun. :RCKolik:

Hiç merak etmeyin Mesut hocam, şimdiye kadar açtığımız konular açacaklarımızın teminatı :saygilar:

Bu konuyu ne ara kaçırmışım bilmiyorum hayırlı olsun. Güzel günlerde kullan.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Mustafa hocam ;)

İkinci mesajı biraz güncelledim arkadaşlar, fotoğraflı kutu açılım oldu :)

Merak eden, almayı düşünen arkadaşlar için model artık biraz daha şeffaf. Üstelik yarım saatlik bir video gevezeliğini de izlemek zorunda değilsiniz :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
İkinci mesajı biraz güncelledim arkadaşlar, fotoğraflı kutu açılım oldu :)

Merak eden, almayı düşünen arkadaşlar için model artık biraz daha şeffaf. Üstelik yarım saatlik bir video gevezeliğini de izlemek zorunda değilsiniz :laugh:
Ama biz o gevezelik kısmını da seviyoruz Rasim :thumbup:

Rasim Öztürk' Alıntı:
** Kuyruk kayışı... (fl fiyatı 5.41 dolar... Goblin fireball kayışı 8.26 dolar çünkü onun içinde altın var.)
Tam tahmin ettiğim gibi :laugh: Ama ne demişler "Aslan besleyen yemine katlanır" ;D