[Urun]: Makaron / Heat Shrink

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Model toplama sırasında çokça ihtiyaç duyduğumuz bir malzemede "Makaron / Heat Shrink". Özellikle bir şeyi leyim yapıyor isek, olmazsa olmaz bir malzemedir.

Makaronu elektrik malzeme satan yerlerden temin etmek mümkündür.

Fakat benim gibi Istanbul dışında iseniz, istediğiniz her ebatta makaronu bir yerden temin etmek ne yazık ki pek de olmuyor :-\

Ben bu sorunu nihayet yurtdışından aşağıdaki ürünü alarak çözdüm :thumbup: Kargo dahil fiyatının uygun olması, hemen hemen her ölçüde derli toplu bir kutu içinde geliyor olması çok hoşuma gittiği için sizlerler de paylaşmak istedim ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün Adı : 180pcs Assortment 2:1 Heat Shrink Tubing Tube Kit Sleeving Wrap 6 Size

Fiyatı : $ 5.4 (Kargo Dahil)

Satış Linki:

Paket içeriği :80pcs x 1.0 x 90mm (Quantity x Supplied internal diameter x Single length)
35pcs x 1.5 x 90mm
25pcs x 2.5 x 90mm
20pcs x 3.0 x 90mm
10pcs x 5.0 x 90mm
10pcs x 6.0 x 90mm
Total: 180pcs

Mehmet abi bedavaymış bu :D kutuda durmasıda çok şık valla :) ama bende HK dan 3 er metre aldım genelde alışveriş esnasında altta 0$ olarak almak işstermisiniz gibi bi seçenek çıkıyor bedava olanları hep alıyorum :D evde birsürü oldu :)

Acil ihtiyacı olanlar için; İzmit'te Elta Elektronikte her abatta var. ;)

Mesut AKIN' Alıntı:
Mehmet abi bedavaymış bu :D kutuda durmasıda çok şık valla :) ama bende HK dan 3 er metre aldım genelde alışveriş esnasında altta 0$ olarak almak işstermisiniz gibi bi seçenek çıkıyor bedava olanları hep alıyorum :D evde birsürü oldu :)
Aynen üstad, bedavadan birazcık pahalı :laugh: Ben de aynen senin gibi yapıp 2-3 tane Hobbking aldım ama her ebat olmayınca bazen sıkıntı oluyor.

Bu ürünü ben de yeni fark ettim. Baktım kutulu derli toplu bir de 3 çay parasın olunca dayanamadım aldım valla :D

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Acil ihtiyacı olanlar için; İzmit'te Elta Elektronikte her abatta var. ;)
Hadi ya :( Sana sormak aklıma gelmedi. Bir arkadaş benim adıma baktı ama özellikle küçük ebatlarda bulamadığını söyledi. Izmit arkadaşların işine yarayacak bir bilgi almış, teşekkürler abi :thumbup:

Süper bir ürün, ne zaman lazım olsa istediğin ebatta olanını bulamazsın bunların. :mad:

Bu kutu tamda derde deva olacak birşeymiş. :thumbup:

yeniturandan acısu'ya inişte sağdaki elektrikçide her ebattan metre işi satılıyor.

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
yeniturandan acısu'ya inişte sağdaki elektrikçide her ebattan metre işi satılıyor.
Bu vesile ile İzmitte her ebattan satıldığını öğrenmiş olduk. Paylaşım ıcın teşekkürler Burhan Bey ;)