[Urun]: MAX-105HZ-R Super 6 ( Discontinued )

Kağan Kazancı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Gün geçmiyor ki bir ürün daha görüp ağlamak istemeyelim :'( :'( :'(

Adamlar trex600 için üretilmiş os GT15 conversion kiti ile kullanılmak üzere nitro bağımlıları için ne çıkartmışlar buyurun buradan yakın :eek:f:

Malesef discontinued durumunda, yani üretilmiyor. Anladığım kadarıyla bunun sadece şaftı farklı normal os105'ten,

Eğer şaftı satan bir yer bulursam bir sonraki hedef Trex600 hot rod :lol: :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gerçekten şu ana kadar hiç denk gelmediğim bir motor :eek:

Şaft için Rcjapan sitesinde yedek parça kısmıma baktın mı Kağan ?

600'lük için OS 105 olduğunu yeni öğrendim :eek:

Normal 105'lik ile arasında ki farka baktım, tek fark sadece gram farkı var... Hatta normal 105 daha hafif...

Kağan abi senin de dediğin gibi sadece şaft farkı vardır. Yedek parça bölümüne bakamadım ama orada belki vardır conversion için şaft?

Yalnız düşündüm de 700'de çok güzel performans veren bu motor 600'lük de neler yapmaz :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten şu ana kadar hiç denk gelmediğim bir motor :eek:

Şaft için Rcjapan sitesinde yedek parça kısmıma baktın mı Kağan ?
Abi RCjapanı darmadağın ettim yine yok, OS'a mail attım, bakalım ne diyecekler, olmadı bizim için yapıversinler bir adet :)
Bu arada os105 alıp şaftını kestiğimde de aynı şekilde uyuyor o nedenle çok da şey yapmadım yani :evil:
Ancak şu ara os105'in şaftını bulsam alırım da kendisi için bütçe ayarlamak lazım, ucuz birşey değil sonuçta, 2018 içinde planlıyorum,
bu arada yakıt işini çözmeden bunu yapmak pek mantıklı olmaz, önce kendi yakıtımızı bir yapalım da ;)

Doğukan Ocak' Alıntı:
600'lük için OS 105 olduğunu yeni öğrendim :eek:

Normal 105'lik ile arasında ki farka baktım, tek fark sadece gram farkı var... Hatta normal 105 daha hafif...

Kağan abi senin de dediğin gibi sadece şaft farkı vardır. Yedek parça bölümüne bakamadım ama orada belki vardır conversion için şaft?

Yalnız düşündüm de 700'de çok güzel performans veren bu motor 600'lük de neler yapmaz :laugh:
Doğukan aynı deli sorular bende de var :halay: Aslında os91 de 600'lüğü deli eder, ama amaç overpowering değil mi :evil: :evil:

Bu arada Align'a da yazdım.
Dedim ki 700xN çok güzel ancak sizin yeni model olarak canavara ihtiyacınız var. 700x'de kullandığım motor anlık olarak 13HP , ortalama da 8-10hp civarında güç veriyor.
Şimdi gel 700'Lük nitro helikopterin 3.4hp ile aynı şekilde yardırmasını bekle :eek:

Dedim ki palleri kısaltın, motoru da 600mm pale göre 105lik gibi ayarlayın, sonra canavar olur dedim :halay: :halay:

haksız mıyım ama :coolxf: