[Urun]: Protos MAX V2

Rasim Öztürk' Alıntı:
Alex ten çok harika bir gece uçuşu :) 0:19 da ve sonunda gorilla skidin nimetlerinden de faydalanıyor..
Gerçekten de güzel bir uçuş olmuş %p

Benim hep merak ettiğim bir husus var. Şimdi bu tür bazı gece uçuşlarında modeli takip eden bir ışık oluyor. Bu ışık gece karanlıkta bu modeli nasıl bu kadar yakından takip edip, kaçırmıyor acaba :rolleyes: ???

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Benim hep merak ettiğim bir husus var. Şimdi bu tür bazı gece uçuşlarında modeli takip eden bir ışık oluyor. Bu ışık gece karanlıkta bu modeli nasıl bu kadar yakından takip edip, kaçırmıyor acaba :rolleyes: ???

Hemen görselini yayınlayalım Mehmet abi :) Videonun özellikle 2:20 lerinden itibaren görüldüğü gibi olay tamamen el emeği göz nuru :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla helal olsun o arkadaşlara o zaman :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu uçuşun sondaki otorotasyonunu sevdim, paylaşayım dedim :)

Tamas Levardi'den şapka çıkarılacak bir çalışma olmuş. İzleyelim. :)

Son zamanlarda izledim en güzel çalışmalardan birisi. Uçuşa diyecek bir şey yok ama montaj, müzik, düzenleme, cekim yerleri, senaryo tek kelime ile Harika :bravo:

Sondaki Kırım da ısın bonusu olmuş herhalde :D

Harika video olmuş. Tamas'ın pilotajı harika ve izlenebilirlik adına ilginç şeyler deniyor.

Sadece biraz collective management çalışması gerekiyor. Çok hard uçuşlar yaptığı için rahatsız edici bazı tepkiler görüyorum.

Helifreak'te konu olarak paylaşılmış ilgili video, gelen tepkiler de şu şekilde :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Helifreak'te konu olarak paylaşılmış ilgili video, gelen tepkiler de şu şekilde :)

Koskoca Helifreak bu kadarcık mi yorum var yanı. Nerede ise bizde de o kadar yorum var sayılır :D

Protos Max v1... Gorilla skid de yokmuş o zamanlar... Eleman zeminle mesafeyi ayarlayamayınca kırıyor skidin bi tarafını ve uçuşa devam ediyor (1:50) ...

İnvert inmeyi tercih ediyor sonunda :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Protos Max v1... Gorilla skid de yokmuş o zamanlar... Eleman zeminle mesafeyi ayarlayamayınca kırıyor skidin bi tarafını ve uçuşa devam ediyor (1:50) ...

İnvert inmeyi tercih ediyor sonunda :)
Invert Autorotasyon ile iniş gerçekten çok başarılı :thumbup:

Protos'da sevdiğim ve ciddi anlamda yenilik olan 2 konu var. Birincisi "Gorilla Skid" diğeri de nerede ise kendi kendine kapanan Canopy Nut :thumbup: