[Urun]: Raptor G4 E720

Bildiğiniz gibi bu modeli aldım. İnşallah kararım doğrudur. Açıkçası etrafımda başka model olmadığı içinkıyas yapamıyorum ama elime alınca kalite kokuyordu. Fotoğraflarında görüntüsünü çok beğenmiştim, gerçeği daha güzelmiş.

Dün geçti elime ve kutusunu açarken videosunu çektim. Şimdilik yeni konu açmak istemedim. Buradan paylaşayım dedim.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir kez daha hayırlı uğurlu olsun Cahit bey. Çok şükür modeliniz kazasız belasız elinize ulaşmış. :thumbup:
Bu konuda Ahmet beye de paketlerken gösterdiği hassasiyet için teşekkür etmek gerek elbette. %p

Paylaşım için çok teşekkürler, keyifle izledik. :) İnşallah uçuş videolarınızı da izlemek nasib olur en kısa zamanda. :saygilar:

Çok teşekkürler.
Evet gerçekten çok fazla parçalara ayırmadan çok güzel bir şekilde kutulamış Ahmet Bey. Montajı kolay oldu.
Bir an önce uçurmak istiyorum ama şu ayarlarını yapabilirsem. Gerçi daha fırsat bulup ayarlara başlamadım.

Ynt: [Urun]: Raptor G4 E720

Cahit bey elinize sagsalim ulasmasina cok sevindim.paketlerken gece 1 de elimde hangi imkan varsa zorladim hanimdanda fircayi yedim tabi bant sesi yuzunden :) allahtan cocuklar uyanmadi yoksa yersim dayagi. Ben ayar konusunda size yardimci olucam elimden geldigince merak etmeyin.
Dijital aci olceriniz vardir umarim hassas ayar yapicaz. Zaten ayarlari cok kolay bir model mekanik olarak gerisi fbl uniteye kaliyor ki oda vbar ile ayni

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Cahit Bey,

Siz konuyu açmasanız ben soracaktım ne oldu diye :laugh: Tekrara hayırlı uğurlu olsun. Kazasız bir şekilde çok şükür elinize ulaşmış :thumbup: Ahmet de ayrıca teşekkürler, gerçekten güzel paketlemiş :bravo:
Inşallah tez amanda ilk uçuşunu da izleriz :D