[Urun]: Skysun Yak 54 30 cc 73'' Ürün inceleme

Mehmet bey iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Resimleri yüklemeye devam ettim,rezerve sayfalarına eklemeyi beceremedim.Montaj ve maiden içinde inşallah eklemeler yapacağım.Saygılarımla...

Hakan C.' Alıntı:
Mehmet bey iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Resimleri yüklemeye devam ettim,rezerve sayfalarına eklemeyi beceremedim.Montaj ve maiden içinde inşallah eklemeler yapacağım.Saygılarımla...
Rezerve mesaj üzerine gelip "Değiştir" tuşuna basmanız yeterli. Resimleri de yine eski yöntem yüklemişsiniz :rolleyes:

Neyse ben gerekli düzenlemeleri yapıyorum, gelişmeleri merakla bekliyoruz

Hakan bey modeliniz hayirli olsun. Skysun deyip gecmeyin bir cok marka denemis biri olarak skysun fiyat performans icin super. Belki inanmayacaksiniz ama skysun un extra330 u pilotun edge inden cok cok iyi. Gule gule kullanin

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni modelinizz hayırlı olsun.Kırımsız günlerde güle güle uçurun.

Teşekkürler...
Bir arkadaşımda skysun'ın MXR-S 'ini methetmişti.Skysun'ı Pilotrc'nin Yak 54 30 cc'si ile karşılaştırdım bir süre.Malzeme farkı olarak sadece spinner ve tekerlek jantlarının alüminyum olmasını gördüm.Bir farkta menteşe,yeke,horn vs gibi parçalar Pilotrc'de montajlı geliyor.Daha önce hiçbir marka benzinli model gözlemlemedim.İlk benzinli modelim.İnternette gördüklerime göre yaptığım yorumlar.Dolayısıyla malzeme kalitesi vs gibi farklar varsada ben kimseyi yanıltmış olmayayım.
Herkese kırımsız uçuşlar...

Skysun biraz çıtkırıldı bir uçak. Ama uçuşu çok daha başarılı çünkü karşılaştırdığınız her modelden daha hafif.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok güzel bir uçak kırımsız uçuşlar dilerim. Nerden aldınız fiyatı ne kadar acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun güzel modelmiş

Teşekkür ederim, yakın gelecekte almayı planladığım alternatifler arasında olan bir model.
Kullanmayı planladığınız motor nedir?

Modeli Türkiye'de tek firma satıyor.Paylaşmak problem değilse Promodel.1265 TL taksitli fiyatı.Bir çok satış sitesinde de ilanı mevcut aynı firmanın.
Motor olarak DLE 35RA hazırlamıştım.Pervane olarak 19x8 mi 20x8 mi kullanacağımı bilmiyorum.1'er adet sipariş ettim.3D diye geçen pervane mi tercih etmeliydim,onu da bilmiyorum.Bilen birileri vardır heralde? :)

Bu RA serisine ısınamadım. Egzost vidalarının sıkılması için motorun sökülmesi gerekiyor. Bir arkadaşımız egzostu düşürdü havada.

Konu için teşekkürler :RCKolik: Bu foruma yeni katıldım ama bu forum olmasa tre bir kaynak veya inceleme bulamayacağız :bravo: iy kullanmalar :RCKolik:

Hayırlı olsun Hakan Bey. :bravo:

Bolca fotoğrafla güzel bir inceleme konusu olmuş. :hoppa:

Bakalım uçuşu nasıl olacak. :RCKolik:

Yapım resimlerini ekledim arkadaşlar.İnşallah birde video çekebilirim.

Hakan C.' Alıntı:
Yapım resimlerini ekledim arkadaşlar.İnşallah birde video çekebilirim.

Öncelikle detaylı montaj resimleri için teşekkür ederiz Hakan bey :RCKolik:

Sticker çıkması hariç başarılı ve kazasız bir maiden yapmışsınız, üstelik uçuşundan da memnun kalmışsınız :halay: Daha ne olsun :thumbup:

İnşallah en kısa süre içerisinde uçuş videosunu da görmek isteriz :RCKolik: Kırımsız, bol keyifli uçuşlar :saygilar: