[Urun]: T-rex 450 L Dominator kampanyası

kadir kocaman' Alıntı:
300 TL bir fark varken 500 DOMİNATOR alınır bunun yerine :)

Alınır da stokta yok ki :) Sonradan da baktım ara ara, hiç stok göremedim tekrardan. Pil fiyatlarını da hesaba katmak lazım diğer yandan... Ama bence de 500L her türlü akar ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Alınır da stokta yok ki :) Sonradan da baktım ara ara, hiç stok göremedim tekrardan. Pil fiyatlarını da hesaba katmak lazım diğer yandan... Ama bence de 500L her türlü akar ;)

bir mail at istersen Rasim,, belki sana özel bir şeyler yaparlar??

kadir kocaman' Alıntı:
bir mail at istersen Rasim,, belki sana özel bir şeyler yaparlar??

Adamların siteye girdim contact us bölümüne derdimi yazdım. Neyse acaba başka hangi modeller var diye siteyi gezintiye çıktım ki ne göreyim :eek: Adamlar kime kaça tutturursak mantığıyla iki tane 500L başlığı açmışlar. Birisi meşhur stokta olmayan 517 dolarlık, diğeri ise stokta ama 608 dolar... Eğer 608 dolarsa çok da bi indirim değil, istemem yan cebime koysunlar :p On gün içinde thanksgiving ve black friday indirimleri başlayacak, batı sitelerinden de alırım ona yakın fiyatlara...

Son bir buçuk gün... Güzel kampanya...

tek msg atan yok alıcı olarak, forzanın yaptığı kampanya ile arkadaşlar kaliteyi gordu tabi , artık kara cumamı olur yen yil bayrammı olur bilmiyorum ama forza beklenecek gibi :lollol: , bu arada rasim benim forza üyeliği nerede, benim heliyi alma amacım o üyeliğin yanında bedava gelmesiydi :halay:

engin guzelsoy' Alıntı:
tek msg atan yok alıcı olarak, forzanın yaptığı kampanya ile arkadaşlar kaliteyi gordu tabi , artık kara cumamı olur yen yil bayrammı olur bilmiyorum ama forza beklenecek gibi :lollol: , bu arada rasim benim forza üyeliği nerede, benim heliyi alma amacım o üyeliğin yanında bedava gelmesiydi :halay:
Align konusuna hiç girmeden seni direkt FORZA grubuna yönlendireyim Engin :laugh: :D