[Urun]: V959 quadcopter BNF

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

yeni parçalar top savar-köpük makinası-vinç-su tabancası -
Description:

Item No.: V959
Item name: WLtoys V959
Brand Name: WLtoys
Power: Battery
Channel:4CH

Functions:

Remote Control Function: Raise & Down/Forwards & Backwards/Left & Right Turning/Left & Right Crab Flying/Hanged Flying/360 Degree Rotating/Video & Photo Catch
With 2.4G Transmiter, Easy Adjust Frequency Rave, Same Helicopters Play at Same Time Available
With 4pcs of Cool Searching Lights, 2 Front Lights and 2pcs Back Lights
Full Scale Remote Control with Built-in GYRO System
Charger is Included in Package, Easy Recharge

Specification:

Flight Duration: 8-10 Minutes
Remote Control Distance: 100-150 Meters
Recharging Time: 1-1.5 Hours
Battery for Quadcopter: 1 Piece of Li-Poly Battery 3.7V 500MAH (Included in Package)
Battery for Transmiter: 6 pcs of AA Battery (Not Incluced in Package)
Certifications Avilable Now: EN71, 6P, ROHS, EN60825, EN62115, EMC, Cadmiun, FCC, ASTM

V959 quadcopter BNF

modül olmadığı için şimdilik uçuş beklemede birde FLYSKY modul mu FRYSKY modul mu olması gerek

V959 quadcopter BNF

Hayırlı olsun Akan abi, eminim çok seveceksin bu modeli. :thumbup: HT8 modülüyle uçmaz mı bu acaba ?

V959 quadcopter BNF

akan tekin' Alıntı:
modül olmadığı için şimdilik uçuş beklemede birde FLYSKY modul mu FRYSKY modul mu olması gerek
Akan Bey,

Valla siz bizi de geçtiğiniz hız olarak, her hafta yeni bir model :thumbup: Sayenizde forumdaki özellikle micro model ürün inceleme kapsamımız genişliyor.

Nette gördüğüm kadarı ile Turnigy 9X stock modullu ile bind edilebiliyor. Bu durumda Turnigy 9XR için FLYSKY module ihityacınız var, aynı V911 V1 olduğu gibi ;)

V911 V2 çıktı, artık onlar tıpkı V922 olduğu gibi HT-8 modulu kullanıyor.

Fakat keşke kendi kumandası ile alsaydınız. Zira EXPO ve özellikle ilave özellikler olan Işık, Kamera ve diğer eğlence modulleri için orjinal kumandasında özel tuş kombinasyonu var :embarras:

Ben de inceleme yazınıza bir iki ilave de bulunayım. Özellikle "Köpük makinakası", "Vinc" "Ok Atar" ve "Su tabancası eğlence anlamında farklı bir boyut kazandırıyor :D

Orjinal Kumanda Fonksiyonları :

Ilave modullerin ana kart bağlantı detayı :

Ilave Moduller ve Eğlence Videosu :

Köpük Makinası :

Su Tabancası :

Top Savar :

Vinç :

akan tekin' Alıntı:
valla bende kumandasıyla almadığıma pişman oldum diyebilirim.bakalım 9xr ile kullanabilcekmiyim bir v959.eepe dosyası buldum ama yüklemek için cihaz yok artı modulde yok tabiki ama ikisine buldum
Merakla ilk uçuş videosunu bekliyoruz ;)

valla bende kumandasıyla almadığıma pişman oldum diyebilirim.bakalım 9xr ile kullanabilcekmiyim bir v959.eepe dosyası buldum ama yüklemek için cihaz yok artı modulde yok tabiki ama ikisine buldum

ben bunları hiç farketmedim bir sürü şey varmış

ilk uçuş videosu

akan tekin' Alıntı:
ilk uçuş videosu
Tebrikler Akan Bey, bravo güzel uçuş ve sağlam ayar yapmışsınız :bravo: Model tabiri caiz ise ip gibi duruyor maşallah :thumbup:

Anladığım kadarı ile Turnigy 9XR programlama USB Stick , FlySky modul gelmiş ;) Program olarak neyi kullandınız, size verdiğim linktekini mi yüklediniz :rolleyes:

Eee artık bu kadar başarılı bir çalışma sonrası sizden "V959 Quadrocopter Turnigy 9XR Bind ve Kumanda Ayar" konulu video anlatımlı (Kumanda model nasıl bind edilir, kumandaya yüklenen programın linki, varsa yaptığınız ince ayarlar...) bir konu açmanızı bekliyoruz ;)

Malum hep ben ve Türker bu tür konular açacak değil ya :D Artık siz değerli üyelerimizin de ciddi bilgi birikim ve araştırmalarını diğer yeni başlayacak olan arkadaşlar ile paylaşma zamanı geldi ki bunu zaten en çok yapanlardan birisi sizsiniz. Devamını ve daha detaylı çalışmaları bekliyoruz aslında :)

Akan abi bravo çözmüşsün ayarları falan, model çok güzel uçuyor. :bravo:
Alası geliyor insanın böyle uçarken görünce. :laugh:

kendi kumandamda kullandığım eepe dosyası:

orjinal dosyanın bulunduğu link

akan tekin' Alıntı:

kendi kumandamda kullandığım eepe dosyası:

orjinal dosyanın bulunduğu link
Paylaşım için teşekkürler Akan Bey :thumbup:

Bunları yeni konu başlıkları altında paylaşmayı planlıyorum. 1-2 sorum olacaktı :

1- V911 ile bind için özel bir prosedür var mı ?
2- Zannedersem V911 ve V922 konfigurasyonları sizinle zamanında paylaştığım dosyalar. Genel olarak modelin uçuş performansından memnun musunuz ?
3- Son olarak V922'de hangi switchler aktif . Başka bir değişle kumandanın hangi Switch HOLD, hangisi IDLE-up ?
4- V959 için kumanda da çalışan switch var mı ? Var ise fonksiyonları neler ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Akan Bey :thumbup:

Bunları yeni konu başlıkları altında paylaşmayı planlıyorum. 1-2 sorum olacaktı :

1- V911 ile bind için özel bir prosedür var mı ?
2- Zannedersem V911 ve V922 konfigurasyonları sizinle zamanında paylaştığım dosyalar. Genel olarak modelin uçuş performansından memnun musunuz ?
3- Son olarak V922'de hangi switchler aktif . Başka bir değişle kumandanın hangi Switch HOLD, hangisi IDLE-up ?
4- V959 için kumanda da çalışan switch var mı ? Var ise fonksiyonları neler ?
1- v911 için özel bir prosedür yok flysky modül arkasındaki bind düğmesine basılarak bind ediliyor
2- uçuş performansları bence güzel
3- idle up switch kumanda üzerindeki sağ tarafta aux3 f-t lnd yazan switch i en alta getirince aktif oluyor invert uçuş için
4- v959 için kumandada çalışan bir switch yok kamera bile aktif olmuyor

Ynt: [Urun]: V959 quadcopter BNF

Yeni parçalar geldi top savar-köpük makinası-vinç-su tabancası - ve kumanda