[Urun]: WLtoys V922 3D 6 Kanal Micro Flybarless Heli

Selamlar.
Dün fırsat bulup Mardin şehir stadyumunda, haavanın da sakin olmasını fırsat bilerek ilk defa v922 mi uçurdum. Gayet stabilmiş. Ben bu kadarını beklemiyordum. Sorusuz(!) bir uçuş oldu. Tabi bunda simulator çalışmamın da büyük etkisi var.

Biraz Hover çalıştıktan sonra biraz açılayım dedim. Ama benim gözlerde bozukluk var. Uzağı iyi göremiyorum. Doktor gözlük de yazdı ama daha almadım. (doktorun dediğine göre çok ileri değilmiş. gözlüğü sürekli kullanmamalıymışım)

Gelin görün ki model biraz ufak olduğundan uzaklaştıkça göremez oldum ve indirdim. Sanırım biraz sert bir iniş oldu. Baktığımda kanopinin alt tarafında biraz yırtık vardı. daha önceden de olmuş olabilir ama orada fark ettim.

Hadi gözünüz aydın Cahit Bey, tebrikler :bravo: :bravo:

İlk ucuşu dışarda yapmak cok akıllıca olmuş. Helinin genel performansını beğendiğinize sevindik :thumbup: Dediğiniz gibi heli stabil ama onu stabil olarak uçurma becerisi de size ve sim çalışmalarınızın bir sonucu :D Aynı şekilde sim'e devam.

Bu arada sizin gözlerinizdeki prb harici genel olarak heli micro olduğu için kendinizden uzağa götürmemekte fayda var. Hep diyoruz bununla "Tail-In, Side-In ve Nose-In" hover çalışmaları cok rahat çalışılır. Sim'de bu hover tamamlayınca 450 sınfı bir heli öncesi CANLI SIM gibi bir şey. :laugh:

Canopy alt tarafının yırtılması da normal, sizin de fark ettiğiniz gibi önemli bir şey değil zaten. Şeffaf bant ile içten ve dıştan takviye yapın yeter ;)

merhaba arkadaslar bana v922 lazım 6 kanallı helıkopter turkıye ıcı sıparıs verebılcecegım kapıda odeme ıslemı yapabılecek sıte veya magaza lazım fıyatı 360 lıra veya 360 lıradan az olabılır lutfen yardım edın acılll lazım sımdıden tesekkur ederım

aziz acar' Alıntı:
merhaba arkadaslar bana v922 lazım 6 kanallı helıkopter turkıye ıcı sıparıs verebılcecegım kapıda odeme ıslemı yapabılecek sıte veya magaza lazım fıyatı 360 lıra veya 360 lıradan az olabılır lutfen yardım edın acılll lazım sımdıden tesekkur ederım
Aziz Bey, bir selam vermeyecek kadar V922 ne için acil olarak aranır ki merak ettim doğrusu :(

merhaba bende v922 almak ıstıyorum bangoodda tukıye fıyatı kac tl suan
ve kapıda odeme saglıyormu :saygilar: :saygilar: :saygilar:

aziz acar' Alıntı:

Kapıda ödeme seçeneği hiçbir yurtdışı alışveriş sitesinde yok.
Şu an ki fiyatı da 93 dolar.

aziz acar' Alıntı:
Bir ara aşağıdaki yurtiçi sitesinden makul fiyata vardı. Bir bak istersen ama kapıda ödeme seçeneği yoktur diye tahmin ediyorum

merhaba mehmet abı sen de bı bakarmısın bu attıgın sıteye nasıl alılnır dogrumu 250 tl dıyor ama benimolmali.com dıye rc modeller satan magaza var orda ıse 450 tl nasıl bı karar sızın attıgın netpamarket sıtesınde sıparıs verme yerı yok baska bır sıte solıyebılırmısın fıyatı 360 tlde asagı olabılır veya bu sıtede satıcı olanı bana gonderırımısın sımdıden tesekkurler allah razı olasun sende :saygilar: :saygilar: :RCKolik:

Fatih ÜNAL' Alıntı:
V922 Tek Pervaneli Profesyonel 6 Kanal 2.4 Ghz Uzaktan Kumandalı Helikopter : 249 TL ŞOK FİYAT >XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Fatih Bey'in reklam içerikli konusu 24 saat içerisinde silinecektir.

Kusura bakmayın, reklamdan öte yardım amaçlı yazmıştım kendim sildim şuan. Teşekkürler.

Fatih ÜNAL' Alıntı:
Kusura bakmayın, reklamdan öte yardım amaçlı yazmıştım kendim sildim şuan. Teşekkürler.
Fatih Bey forumumuzda bu tarz paylaşımlardan yana hiçbir sıkıntı yok. Normal şartlarda sizi tanıyor olsaydım müdahale etmezdim. Fakat ilk mesajınız bu şekilde olunca tahmin edersiniz ki farklı algılanabiliyor.