V922 can sıkıntısıyla scale olursa...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sağol Tevfik abi , sen de 922'ini giydir diyeceğim de , artık Forza Team üyesi oldun , ona yükleniyorsun bu haftalarda galiba... :evil:

Hakan kardeşim forzayı geldiğinde fiziki olarak toplamıştım ama elektronik bağlantı ve ayar işleri henüz duruyor , vitrinde kırım riski olmadığından haliyle sağlam ve güzel duruyor :lollol:
922 ve 450 ile uçmaya devam ediyorum ( uçmak dediğim sadece tail-in hover ;D ) ve diğer 450 lerle ayar işlerini iyice öğrenmeye çalışıyorum sonrasında sıra forzaya gelecek önümüzdeki günlerde.

922 nin birini giydirebilirim, seninki gayet güzel olmuş ve hoşuma gitti. :thumbup:

Hakan bey elinize sağlık,bence de çok güzel olmuş...

Hakan abi çok yakışıklı olmuş model :)

Benim kağıt işleri çok da ahım şahım olmadı, zaten üzerinde o varken flip falan atmam. Kağıt korumayacak ekipmanı. Ama güzel oluyor yine de origami niyetine... Çocukken kağıttan maketler olurdu gazetelerin her gün bir parçasını verdiği. Mısır tapınakları, korku evleri, vs. yaptığımız. O günlerim aklıma geldi :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Senin goblin tasarımını bekliyoruz Rasim. :)

Goblin değil de McLaren çıktısı aldım bugün Türker abi :laugh: Eski bir Mika Hakinen taraftarı olarak, çok hoşuma gitti.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kış geceleri can sıkılınca , insan yapacak birşeyler arıyor , ben de bir Schweizer 300 kanopi sipariş etmiştim , landing skid'i boyayıverdim , baya sevimli bir Minnak Helikopter oldu... [emoji2] Millet fuselage giydiriyor , kartondan kanopi yapıyor , biz boş mu duralım :D...Nasıl olmuş , insanın gözleri kamaşıyor değil mi.... [emoji2] :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bırak şu mikroları da şu EC135 i ayaklandır artık durduğu yerde çürüyecek