V922 can sıkıntısıyla scale olursa...

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Tevfik Sıkılı

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sağol Tevfik abi , sen de 922'ini giydir diyeceğim de , artık Forza Team üyesi oldun , ona yükleniyorsun bu haftalarda galiba... :evil:
Hakan kardeşim forzayı geldiğinde fiziki olarak toplamıştım ama elektronik bağlantı ve ayar işleri henüz duruyor , vitrinde kırım riski olmadığından haliyle sağlam ve güzel duruyor :lollol:
922 ve 450 ile uçmaya devam ediyorum ( uçmak dediğim sadece tail-in hover ;D ) ve diğer 450 lerle ayar işlerini iyice öğrenmeye çalışıyorum sonrasında sıra forzaya gelecek önümüzdeki günlerde.

922 nin birini giydirebilirim, seninki gayet güzel olmuş ve hoşuma gitti. :thumbup:

Murat KURDOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi

Hakan bey elinize sağlık,bence de çok güzel olmuş...

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Hakan abi çok yakışıklı olmuş model :)

Benim kağıt işleri çok da ahım şahım olmadı, zaten üzerinde o varken flip falan atmam. Kağıt korumayacak ekipmanı. Ama güzel oluyor yine de origami niyetine... Çocukken kağıttan maketler olurdu gazetelerin her gün bir parçasını verdiği. Mısır tapınakları, korku evleri, vs. yaptığımız. O günlerim aklıma geldi :laugh:

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli

Türker Akgün' Alıntı:
Senin goblin tasarımını bekliyoruz Rasim. :)
Goblin değil de McLaren çıktısı aldım bugün Türker abi :laugh: Eski bir Mika Hakinen taraftarı olarak, çok hoşuma gitti.

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kış geceleri can sıkılınca , insan yapacak birşeyler arıyor , ben de bir Schweizer 300 kanopi sipariş etmiştim , landing skid'i boyayıverdim , baya sevimli bir Minnak Helikopter oldu... [emoji2] Millet fuselage giydiriyor , kartondan kanopi yapıyor , biz boş mu duralım :D...Nasıl olmuş , insanın gözleri kamaşıyor değil mi.... [emoji2] :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bırak şu mikroları da şu EC135 i ayaklandır artık durduğu yerde çürüyecek