v922 kuyruk motorları kafayı yedi

niang167

Hobilerim Yaıam Tarzım
3 tane kuyruk motorum var ve 3'üde pert durumda :( ilk motoru heliye lehimlerken motora giren kablolardan biri çıktı ve daha tamir edilmedi ,ikinci motoru lehimsız şekilde bağladım denedim güzelce çalışıyordu fakat kuyruk boomuna taktiğim makaronu ısıtıp denedigimde heli bu sefer kuyruk salıyo ve etrafında dönüyordu dedim sanırım kabloları iyi bağlayamadim bağlarken kablonun biri daha motorun içinden çıktı :embarras: :bravo: bu sefer 3'üncü motoru bağladım sonuç bu sefer yine kuyruk bırakıyor ve heli etrafında dönüyor :( ne tavsiye edersiniz abilerim ve kardeşlerim elektrikçilerde bulabilirmiyim bu motordan tavsiye ve görüşleriniz nelerdir yardimlariniz için şimdiden teşekkür ederim :saygilar:

3.motora kuyruk palini ters takmış olmayasın.

Kuyruk motorunun kablolarını ters lehimlemiş olabilirsin.Değiştir bir daha dene ... :agreed:

Abilerim söylediklerinizi bu gün uygulayacağım inşallah olur :embarras:

Insallaj sorunu cozulur Mehmet.

Bir de rica etsek, bundan sonraki V922 sorunlarini asagidaki ana konuda mesaj olarak paylasir misin ;) Boylece fazldan konu acilmamis olur %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Insallaj sorunu cozulur Mehmet.

Bir de rica etsek, bundan sonraki V922 sorunlarini asagidaki ana konuda mesaj olarak paylasir misin ;) Boylece fazldan konu acilmamis olur %p

Tamam Mehmet abi teşekkür ederim :saygilar: Bu arada anakart yandı :embarras: yedek sipariş edecem yurt dışından size zahmet kuyruk motorunun anakart üzerinde bir aparatı vardı sanırım o yanıyordu onun linkini mesaj atabilirmisiniz? :saygilar:

Mehmet Akif Arslan' Alıntı:
Tamam Mehmet abi teşekkür ederim :saygilar: Bu arada anakart yandı :embarras: yedek sipariş edecem yurt dışından size zahmet kuyruk motorunun anakart üzerinde bir aparatı vardı sanırım o yanıyordu onun linkini mesaj atabilirmisiniz? :saygilar:
Aradigin su konu olsa gerek Mehmet ;)

teşekkür ederim mehmet abi. :saygilar :Anakart yandı bu fet'lerden alıp lehimletsek çözüm olurmu acaba ? elinde kuyruk motoru ve fet olan varsa iletişime geçerlerse memnun olurum . :RCKolik:

teşekkür ederim mehmet abi. :saygilar :Anakart yandı bu fet'lerden alıp lehimletsek çözüm olurmu acaba ? elinde kuyruk motoru ve fet olan varsa iletişime geçerlerse memnun olurum . :RCKolik:

Ben daha önce bir elektronikçiye eski karttan sağlam olanı söktürüp lehimlettirmiştim ve neredeyse bir yıl oldu hala kullanıyorum.
Malesef elimde yok, ama banggood dan motorla birlikte sipariş verebilirsin.

Teyfik abi benimde başıma böyle birşey gelse heralde bir telefoncu ya yaptırdım, bu küçük makinelerde lehim yapmak her babayiğit in harcı değil.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Teyfik abi benimde başıma böyle birşey gelse heralde bir telefoncu ya yaptırdım, bu küçük makinelerde lehim yapmak her babayiğit in harcı değil.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Evime 50 metre mesafede bilgisayar elektronikleri tamir eden bir genç var sağolsun ne zaman işim düşse kırmıyor. İnce işlerimi ona yaptıyorum, hatta parada almıyor zorla veriyorum. :)

Abilerim verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim. :saygilar: Şuanlik kuyruk motoru bulsam aslında işim görülüyor yedek anakartım var ,yurt dışından sipariş geçsem çok bekletecek sancak modelden sipariş etsem pahalı olacak hobi sonucta tuzlu yanlarida var bakalım hayırlısı şuanda paypal kart arıyorum erzincanda tabi yok daha bulamadım piyasada :( :-\ :laugh:

Abilerim v922 kuyruk motoru bulamadım v911 kuyruk motoru alıp taksam nasıl olur biraz aciliyetim şipariş vereceğimde yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Abilerim v922 kuyruk motoru bulamadım v911 kuyruk motoru alıp taksam nasıl olur biraz aciliyetim şipariş vereceğimde yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

911 ana motorunu 922 nin kuyruğunda kullanabilirsin. 911 kuyruk motoru olmaz.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
911 ana motorunu 922 nin kuyruğunda kullanabilirsin. 911 kuyruk motoru olmaz.
Tevfik abi teşekkür ederim bilgilendirdiginiz için yarın sipariş edecem motoru inşallah allah nasip ederde güzelce uçmaya başlarım :saygilar: :RCKolik: