V922 Orjinal kutu açılımı.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Geçmiş olsun Ömer :embarras: Erkan gelen bir kırım olmuş. Ama kırılan parçalar en çok hasar gören parçalar, keşke yedek siparişini aşağıdaki konuya göre yapsandın :embarras:

Bu arada ilk uçuşları açık ve çim alanda yapmak olası kırım hasarlarını oldukça azaltacaktır, aklında olsun ;)

Sağol mehmet abi. Bu yedekleri ben yurtiçinden satan arkadaşlardan topladım olsaydı onuda alırdım ama olmadı aldıklarım arasında :-\ Şimdi aramadayız inş satan bir arkadaşımız çıkar da ilk günden çöp etmeyiz geliyi :embarras:

Ynt: V922 Orjinal kutu açılımı.

Ömer ŞAHİN' Alıntı:
İlk kırmımı yaptım ;D Tabi herzamanki gibi elimde olmayan parçalar kırıldı bu artık nasıl bir şanssa :) . Acaba elinde kuyruk borusuyla kablosu olan varmı yurtdısından beklemek istemiyorum olan varsa mesaj atarlarsa sevinirim :saygilar:
Geçmiş olsun, kuyruk borusu için thk da karbon çubuklar var,sanırım oluyor, geçen yıl Berkay'dan duymuştum, kablo içinde bazı arkadaşlar bobin teli kullanıyoruz diye yazmıştı.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Geçmiş olsun, kuyruk borusu için thk da karbon çubuklar var,sanırım oluyor, geçen yıl Berkay'dan duymuştum, kablo içinde bazı arkadaşlar bobin teli kullanıyoruz diye yazmıştı.

Tevfik abi çok teşekkürler aklıma gelmemişti. Ancak bunlardan hangisi V922 için uyumludur boyut ebat çap olarak birsürü çeşit var burada belirtebilirmisin.

https://thkmodelucak.com/store/category/68/list

Ynt: Ynt: V922 Orjinal kutu açılımı.

Ömer ŞAHİN' Alıntı:
Tevfik abi çok teşekkürler aklıma gelmemişti. Ancak bunlardan hangisi V922 için uyumludur boyut ebat çap olarak birsürü çeşit var burada belirtebilirmisin.

https://thkmodelucak.com/store/category/68/list
Ben boyutlarını bilmiyorum,Berkay bahsetmisti thk dan alıyorum diye.

Ynt: Ynt: V922 Orjinal kutu açılımı.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Ben boyutlarını bilmiyorum,Berkay bahsetmisti thk dan alıyorum diye.

Peki tevfik abi bir sorum olcak sana 911 le 922 nin kuyruk borusu ebatları aynımı eğer aynıysa sahibinden ilan var alıcam onu çap olarak boyut olarak aynımılar sende iki modelde var ondan soruyorum.

Ynt: Ynt: Ynt: V922 Orjinal kutu açılımı.

Ömer ŞAHİN' Alıntı:
Peki tevfik abi bir sorum olcak sana 911 le 922 nin kuyruk borusu ebatları aynımı eğer aynıysa sahibinden ilan var alıcam onu çap olarak boyut olarak aynımılar sende iki modelde var ondan soruyorum.
Emin değilim ama aynı değil bence

Ömer ŞAHİN' Alıntı:

Eğer aşağıdaki V922 orjnal kuyruk borusu ebatları doğru ise 4 mm x 4mm ölçüsü var.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eğer aşağıdaki V922 orjnal kuyruk borusu ebatları doğru ise 4 mm x 4mm ölçüsü var.

sitede boyut bilgisi olarak 2mmx2mm var Mehmet abi. Ki v922 kuyruğu için 4mmx4mm çok büyük gelir. 2mmx2mm varsa thk da iş görür ;)

THK'da 2 mm çapında karbon çubuk var.Kabloların üzerinden gitmesinde bir sıkıntı görülmezse , aynı işi görür diye düşünüyorum.

Rasim Öztürk' Alıntı:
sitede boyut bilgisi olarak 2mmx2mm var Mehmet abi. Ki v922 kuyruğu için 4mmx4mm çok büyük gelir. 2mmx2mm varsa thk da iş görür ;)
Sabah sabah oruç başıma vurdu galiba :lollol: :lol: Haklısın, hemen hata mı sileyim de kimse görmesin :laugh: :D