v922 pal acıları

hayati

Yeni Uye
merhaba arkadaslar
aranızda daha yenıyım :thumbup: 6 kanaldada yenıyım v922 imi kullanmadan parcaladım yedek parcalar yolda %p bir sey farkettım keske daha once farketseydım forumda dolasrken pal acıları ıle ılgılı bı vıdeo ızledım gaz ayarı 50 deyken sıfır olması gerekıyormus bnmkısı yuzde 100 oldugu zaman sıfırlanıyor servolara baktım ii sıkılmıstı ama bn sonuna kadar sıktım anca yüzde 50 gazda sıfırlayabıldım bu yuzden hiç pozitif alamayıp kaldramadıgımı dusundum :rolleyes: sizce nasıl bı ayar yapmalıyım sonuna kadar sıkmalımıyım yuzde 50 gazda acıyı sıfır yapmak için :saygilar:

v922 pal acıları

Kumandan Low modda iken kumandanın "easy fly" switchinin aktif olmadığından eminsen eğer HOLD'u çekip gaz stickin ortadayken " 0 " derece görecek şekilde ayarlaman gerekir. Zaten ortada " 0 " dereceyi tuturduğunda + - açılarının birbirine yakın olacaktır. Yalnız swahplate'inin " 0 " dereceye ayarlarken paralelliğini bozmamalısın. Linklerini kaç tur açtığını veya sıktığını say ve hepsini aynı tur sayısında sık veya aç. Eğer " easy fly " nedir diye bir soru işareti oluştuysa kafanda aşağıdaki konudaki kumanda inceleme videosunu izlemeni öneririm

v922 pal acıları

cok tesekurler
arkadakı servo bozuldu yurt içinden beklemeden temın edebılecegım bı yer varmıdr acaba *

v922 pal acıları

çimen' Alıntı:
cok tesekurler
arkadakı servo bozuldu yurt içinden beklemeden temın edebılecegım bı yer varmıdr acaba *
Aranıyor bölümüne ihtiyacın olan parçayı yazabilirsin. Geçenlerde bizimde ihtiyacımız oldu, sağolsun Akan Bey'in elinde fazladan bir tane varmış gönderdi bize.

Belki elinde fazla olan vardır, beklememen için yardımcı olur.

Yalnız sevo bildiğim kadarıyla şuan BangGood'da da back order. :(

Ynt: v922 pal acıları

çimen' Alıntı:
cok tesekurler
Arkadasım geçen gün sancak model mağazasında vitrinde v922 gördüm tüm parçalarının olduğunu söylediler. www.sancakmodel.com mağaza istanbul/eminönünde