v977 ilk tecrübeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Hepsi
Herkese selamlar, yaklaşık bir aylık bir bekleyişin ardından v977 elime geçti, o gelene kadar birkaç mikro quad ve v911 ve v912 kullanma imkanım oldu. Ancak v977 yi kendime almıştım ve büyük bir heyecanla bekledim. Hiçbir sorunu yoktu gayet stabil bir şekilde uçuyor.
Öncelikle motorunun gücünü gerçekten hissediyorsunuz. Özellikle de dışarıda rüzgar ile mücadele ederken (tabii ki rüzgarın şiddetine göre savrulma \ alçalmalar vb. olabiliyor ama, yine de kontrolü kaybetmiyor olmak çok iyi)
Ben bu hobiye yeni başlayan arkadaşlara şunu tavsiye etmek istiyorum (forumda birçok kişi etmiş olmasına rağmen)
Uçuşlarınızda kesinlikle acele etmeyin, birisi izlemeye gelince hemen bir dönüş, alçalma yükselme vb. hareketler yapmaya çalışmayın, ben bu hataya düştüm ve birkaç ufak çaplı kaza yaşadım, ama kesinlikle daha kötüsü de olabilirdi. Şu an bir sıkıntı var helikopterde, bununla ilgili ayrı bir başlık açacağım, sadece bu hobiye yeni başlayanlar mutlaka ama mutlaka,
1) KESİNLİKLE çok Açık bir alanda çalışsınlar.
2) Önce temel dersleri (tail in, side in ve nose in hover, forward flight, backward flight vb.) iyice pratik yapsınlar.
3) Pilleri bitmeye yakın, helikopteri yere indirsinler !
İyi forumlar.

v977 ilk tecrübeler

V977 ile ilgili Kullanıcı yorumlarını da topladığımız şöyle bir konumuz var Emrah.

Senin mesajını oraya kopyalyıp, ILK SAYFASINA link verdim ki diğer arkadaşlar kolaylıkla erişsinler.

bu arada V977 ile ilgili sorun için de aynı konunun ilk sayfasına bakabilirsin. Büyük ihtimal yaşadığın sorunun cevabı orada.

Mesajlaşmayı o konu üzerinden devam edelim. Bu yüzden Konu KILIT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...