[Video]: 01.05.2015 // Trex 600N - Skookum 720 // Maiden Uçuşu

arda

Kıdemli Uye
Merhaba arkadaşlar.

Dün Recep'in modelini ayarlamak için almıştım. Sk 720 ünitemizi kurdum. Bugün modeli hem kendisine teslim ettim. Hemde üniteyle ilk maiden uçuşunu yaptık.
Sağanak yağmura yakalandık. :laugh: Fakat en azından çalıştırıp şöyle bir bakalım dedik. Recep'te modele zaten ne zamandır start basmamış. Yakıtımız eski, motor ayaları bozuktu. Motorda ilk çalıştırmada nerdeyse ateşleme yoktu, zar zor çalıştı. Sanıyorum bujiden kaynaklı. Zaten videonun sonunda gene bir aksiyona yakalandım. :laugh: Motor stop etti nerdeyse, neyse ki modeli sağ salim indirdik çok şükür.
Recep yakıt bitti demiş ama yakıt vardı.

Bujiyi değiştirip güzel bir havada motoru ayarlarız artık. İlk uçuş olarak üniteden baya memnun kaldım. Kabataslak ayalarsamda düşük kafa devrine rağmen model olması gerekenden daha fazla stabildi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda kardeşim ellerine sağlık model cidden ok gibi oldu kafa devri , motor ve yakıt olaylarına model çok güzel uçtu skookumun asıl tadına bütün eksiklikleri tamamladıktan sonra bakmak isterim :thumbup: ucus sonunda bizim model gene yaptı yapacağını ama Arda kardeşim sağolsun stickleri konuştuğunurdu ve modeli otorotasyonla sorunsuz iniş yaptı
:thumbup: :halay: Kardesim tekrardan ellerine sağlık ünite çok iyi olmuş Teşekkürler :saygilar: :RCKolik:

hayırlı olsun. sk 720 güzel ünütedir.

Artık yarın Beytepe'de devam ederiz Arda :)

Recep Şurgun' Alıntı:
Arda kardeşim ellerine sağlık model cidden ok gibi oldu kafa devri , motor ve yakıt olaylarına model çok güzel uçtu skookumun asıl tadına bütün eksiklikleri tamamladıktan sonra bakmak isterim :thumbup: ucus sonunda bizim model gene yaptı yapacağını ama Arda kardeşim sağolsun stickleri konuştuğunurdu ve modeli otorotasyonla sorunsuz iniş yaptı
:thumbup: :halay: Kardesim tekrardan ellerine sağlık ünite çok iyi olmuş Teşekkürler :saygilar: :RCKolik:

Kardeşim güle güle kullan. Hayırlı olsun. :thumbup:

Palleri yere degmesin isallah. Gule gule ucur.

Kafalar uymuş :D , sizden artık hiçbir ayar , hiçbir sorun kurtulmaz...Arda , otorotasyon bile çok soğukkanlı olmuş , hatta kahkahalar atılmış , bu demek oluyor ki , daha çok güzel uçuşlar izleyeceğiz ... :halay:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
hayırlı olsun. sk 720 güzel ünütedir.
Çok sağolasın Erhan valla ilk defa kullanicam bakalım güzel olur inşallah :)
Isa Sarı' Alıntı:
Artık yarın Beytepe'de devam ederiz Arda :)
İnşallah :)
Emre Kaman' Alıntı:
Palleri yere degmesin isallah. Gule gule ucur.
Çok sağolasın :) hep beraber güzel uçuşlar yapalım inşallah
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Kafalar uymuş :D , sizden artık hiçbir ayar , hiçbir sorun kurtulmaz...Arda , otorotasyon bile çok soğukkanlı olmuş , hatta kahkahalar atılmış , bu demek oluyor ki , daha çok güzel uçuşlar izleyeceğiz ... :halay:
ahahah aynen abi [emoji1] sağolsun arda kardeşim hiç ikilemeden yardimci oluyor sogukkanlilik olarak da maşallah diyelim :)

Recep hayırlı olsun kırımsız uçuşlar.
Arda seninde ellerine sağlık iyi ayarlamışın modeli gayet iyiydi uçuşu tebrikler kardeşim.

Hayırlı uğurlu olsun Recep, inşallah keyifle nice uçuşlar yaparsın. :thumbup:

Arda'yla bir araya gelmeniz çok güzel oldu, kafalar uyuyor anladığım kadarıyla inşallah hep böyle devam edersiniz. :) Tek tabanca bu iş pekte keyifli olmuyor.

Hakan abimizle, Cahit kardeşimize de birer helici bulsak tam olacak, inşallah o da olur. :RCKolik:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Recep hayırlı olsun kırımsız uçuşlar.
Arda seninde ellerine sağlık iyi ayarlamışın modeli gayet iyiydi uçuşu tebrikler kardeşim.
cok sagol abi :)
Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı uğurlu olsun Recep, inşallah keyifle nice uçuşlar yaparsın. [emoji106]

Arda'yla bir araya gelmeniz çok güzel oldu, kafalar uyuyor anladığım kadarıyla inşallah hep böyle devam edersiniz. :) Tek tabanca bu iş pekte keyifli olmuyor.

Hakan abimizle, Cahit kardeşimize de birer helici bulsak tam olacak, inşallah o da olur. :RCKolik:
Turker abi cidden guzel oldu valla cok sağolasın abi Arda da çok sağolsun yardimci oluyor abi :) insallah hep beraber surer bu dostlugumuz abi :)

bu arada bendeki sk720 mavi olanda bu unitede update sorunu varmıdır veya black olandan herhangi bir farki varmıdır ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu konuyada henüz yeni bakma imkanım oldu, geçikme için kusura bakmayın arkadaşlar :(

Sonu aksiyon dolu, güzel ve başarılı bir maiden uçuşu olmuş, ellerinize sağlık :thumbup: Recep inşallah bundan sonra senin uçuşlarını izlemek nasip olur bu modelde :)

Türker kardeşimin de dediği gibi Arda- Recep ikisi gayet uyumlu oldu. Eminim ki bu yaz bu 2'li çok ses getirecek :laugh:

Abi teşekkürler. Oğulcan kardeşimizde bize sürekli katılır.

Onunda şehir dışında işleri var ama içi gidiyior şimdi neyse gelince acısını çıkarırırz. :D

Arda Erkan' Alıntı:
Abi teşekkürler. Oğulcan kardeşimizde bize sürekli katılır.

Onunda şehir dışında işleri var ama içi gidiyior şimdi neyse gelince acısını çıkarırırz. :D
Yok biliyorum Arda, normalde Ogulcan işleri nedeniyle çok sık şehir dışına çıkmak zorunda kalıyor. Yoksa 3'lü diyecektim zaten :)