[Video]: 06.12.2015 Eskişehir Buluşması

Emre Kaman' Alıntı:
Evet bu arada bir takıma daha ismimi yazdırmam gerekiyor. Sergen gibi oldum, oynamadığım takım yok ;D Goblin 500 bugün Eskişehir havasıyla tanıştı, ancak şakası yok, harika bir model :D Umarım abisi de bu kadar güzel keyif verir :lollol: Evet bir de Goblin 700 sahibi oldum hiç hesapta yokken :halay:

Emre 500 ve 700 hayırlı olsun, gerçekten çok hızlı oldu bu. :laugh:

Biz daha 690 Mikado Emre'de nasıl olacak falan derken bombayı patlattın. :lollol:

Modellerin hiçbirinin pali yere ve hatta taşırken falan birbirine bile değmesin inşallah. :halay: :halay: :halay:

Bir dakika bir dakika... :eek: Biz 690'ın maidenini beklerken , filoya iki tane birden Goblin girmiş öyle mi.. :eek: :D Emrem dükkanı ne zaman açıyoruz....Valla hayırlı olsun diyorum ama şoku atlatamadım hala... :thumbup: :halay:

Çok teşekkürler :) Hakkaten benim için de çok hızlı oldu, şok durumu halen devam ediyor hem bende, hem de eşimde :lollol: Bir ay içinde bir model gitti 3 model geldi, ben bile inanamadım :D 690 daha masadan kalkamadan goblinler geldi, Allahtan tipleri baya farklı da birinin kuyruğunu öbürüne takmaya çalışmak gibi bir şey gelmedi başıma :lol:

Emre hayırlı olsun seninki nar hesabına döndü fastladden aldın 1 tane eve gelmiş 3 tane :D :D

Bugün bende ilk defa bir goblinin ayağını yerden kestim. Henüz tam anlamıyla uçurmadım ama çok beğendim bende. İlişkimiz uzun sürecek gibi. :laugh:

Bu arada, aman haa Gaui nin yeri başka, rafa kaldırmak yok %p

X7 kalsın low rpm makinesi yaparsın , goblin 700 de kalsın high rpm makinası olur , 500 ü stretch yapıp 550 yap pratik makinası olsun gerisini gönder gitsin :lollol:
12 dakika uçuş yeter
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

tamerkaymakci' Alıntı:
Emre hayırlı olsun seninki nar hesabına döndü fastladden aldın 1 tane eve gelmiş 3 tane :D :D

Bugün bende ilk defa bir goblinin ayağını yerden kestim. Henüz tam anlamıyla uçurmadım ama çok beğendim bende. İlişkimiz uzun sürecek gibi. :laugh:

Hayırdır Tamer, yoksa sen de mi yeni bir model aldın, hem de Goblin :halay:

Emre yeni modellerin hayırlı olsun güle güle kırımsız uçuşların olsun. :bravo:
Tamer seninde yeni modellerin hayırlı olsun güle güle kırımsız uçuşların olsun. :bravo:

Modeller harika valla :thumbup: Emre abi hayırlı olsun. :thumbup: :halay:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Emre yeni modellerin hayırlı olsun güle güle kırımsız uçuşların olsun. :bravo:
Tamer seninde yeni modellerin hayırlı olsun güle güle kırımsız uçuşların olsun. :bravo:

Saolasın İsmail, hepimizin uçuşları kırımsız olur işallah

Allah Allah , foruma bu hafta ne oluyor yahu... :rolleyes: Arkadaşlar , bunları bedava mı dağıtıyorlar , hangi mesaja yetişeceğimi bilemedim... :laugh: Tamer sana da hayırlı olsun kardeşim.Kırımsız uçuşlar... :thumbup:

Aynen Hakan Abi maşallah herkes atakta hepinize hayırlı olsun arkadaşlar, kırımsız kazasız kullanın tekrar :saygilar:

tamerkaymakci' Alıntı:

Yok Tamer, Gaui'nin yeri başka.. Senin canavar da hayırlı olsun, güle güle kullan.

İlker Sönmez' Alıntı:
X7 kalsın low rpm makinesi yaparsın , goblin 700 de kalsın high rpm makinası olur , 500 ü stretch yapıp 550 yap pratik makinası olsun gerisini gönder gitsin :lollol:
12 dakika uçuş yeter
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlker abi zaten bu videoyu izledikten sonra başladı herşey :D 6s, low rpm falan derken iş Logo'ya kadar uzandı. Ancak X7 gibi ağır bir makineyi bu kadar düşük devirde 6s uçurmak herkesin ha diyince yapabileceği şey değil. Zaten modeli 6s uçurmak başlı başına zor ve riskli bir iş.

Her neyse X7 de G700 de şimdilik hi rpm makineler olacak, önümüzdeki günler ne gösterecek bakacağız :D

Her birinize teşekkürler yeniden arkadaşlar.

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Allah Allah , foruma bu hafta ne oluyor yahu... :rolleyes: Arkadaşlar , bunları bedava mı dağıtıyorlar , hangi mesaja yetişeceğimi bilemedim... :laugh: Tamer sana da hayırlı olsun kardeşim.Kırımsız uçuşlar... :thumbup:

Hakan abi saolasin. Emre ile talih kusu kondu bize birisi kaybetmisti goblinlerini biz bulduk aramizda pay ettik :laugh: :laugh: