[Video]: 14.06.2014 Kurtköy Dumankaya Buluşması

Deniz Sert

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar abiler bugün istanbulda bizim sitenin bahçesinde benim genelde uçtugum bir alan vardı orda Ahmet Göktaş ile buluşarak şarj et uç şeklinde bir mini buluşma yaptık. Çok güzel bir gün oldu modellerin ufak tefek ayarlarını bitirdik ve günün son uçuşlarını kayda aldık, birde özçekim yaptık tabiki :)
Keyifli Seyirler.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

700e
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
x5 (Biraz geyik yaptık bide reklam kusura bakmayın :D)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adresi biliyoruz artık, haftaya sizdeyiz Deniz :laugh:

Ahmet de dediği gibi kalkış gerçekten ürküdücüydü.Auto inişte süperdi :bravo: Invert Pitch-Up hareketi ve yeni hareketler eklemişsin, uçuşun değişmiş görmeliyi Deniz ;) Tebrikler gayet güzel bir uçuş olmuş, keyifle izledim . :bravo:
Ama şu Nose-In tam gaz kendine doğru gelip invert geçmen bence biraz sakat gibi :embarras: ki Ahmet 3.defa yapışında "İçimizden geçiyordun nerdeyse" diyor.En azından bu hareketi sağ ya da sol hizanda yaparsan sanki daha iyi olacak diye düşünüyorum, nacizane tavsiyedir :)

Bu arada epeydir Ahmet'in de uçuşunu izlememiyorduk güzel oldu. Paylaşım için her ikinizinde eline sağlık :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Adresi biliyoruz artık, haftaya sizdeyiz Deniz :laugh:

Ahmet de dediği gibi kalkış gerçekten ürküdücüydü.Auto inişte süperdi :bravo: Invert Pitch-Up hareketi ve yeni hareketler eklemişsin, uçuşun değişmiş görmeliyi Deniz ;) Tebrikler gayet güzel bir uçuş olmuş, keyifle izledim . :bravo:
Ama şu Nose-In tam gaz kendine doğru gelip invert geçmen bence biraz sakat gibi :embarras: ki Ahmet 3.defa yapışında "İçimizden geçiyordun nerdeyse" diyor.En azından bu hareketi sağ ya da sol hizanda yaparsan sanki daha iyi olacak diye düşünüyorum, nacizane tavsiyedir :)

Bu arada epeydir Ahmet'in de uçuşunu izlememiyorduk güzel oldu. Paylaşım için her ikinizinde eline sağlık :thumbup:
Beklerim abi herzaman :)

Lipo seçimim hakkında şimdi ne düşünüyorsun ? Bugün esc ayarlarıyla uğraşırken 3.30 lara kadar uçmuşum soft cut of la indim :D iner inmez piller ısındıgı için buzluga attım 10 dk sonra powerlabla şarj ettim ve içdirençlerimiz 1 seviyesinde. Gün sonundada bu uçuşu yaptım ve bence piller daha yeni açılıyor :)

Öncelikle övgülerin ve uyarın için teşekkürler evet aslında sakat bi hareket ve genelde yaklaşmıyorum ama o muhabbet olunca bi etkiliyim dedim :D

Bende birçok hareket var abi ama işte insan yapmayı unutuyor benim şuanki en büyük sıkıntım bu yarın bir uçuş düzeni oluşturmak yönünde bir çalışma yapacagım belki hareket listesi belki uçarak geçiş yapabileceğim hareketleri belirleme adına ve bütün hafta günde 3-5 uçuş yaparak bunlar üzerinde çalışmayı düşünüyorum. Zira funflyda kafama göre uçmak istemiyorum yapabildiğim herşeyi en iyi şekilde göstermek istiyorum :)

Paylaşım için eline sağlık Deniz. :bravo:

Buluşma ve uçuşlar çok keyifli olmuş. :thumbup:

Lipolar şimdilik canavar gibi maşallah ama kesin bir şey söylemek ıcın biraz daha bekleyelim derim :)

Uçuş karografisi özellikle cok hareket yapabilenler ıcın kesin şart. Ben Turkere 2 yıldır yaptıramadim bir türlü :):)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Selam Deniz. Kabiliyetine ve hakimiyetine diyecek lafım yok. Modelin performansı ve sesi de güzel. Ama daha önceki uçularını izlemekten daha çok keyif almıştım sanki.
Bir de etraftaki ağaçlar dikkatini dağıtmıyor mu.

Şunu anladım ki kalkış gerçekten önemli. Uçuşun izleyici kitlesini arttırdığına emin oldum :agreed: :)p

Güzel ve keyifli uçuşlarınız için teşekkürler...

Ynt: [Video]: 14.06.2014 Kurtköy Dumankaya Buluşması

Cahit Kaş' Alıntı:
Selam Deniz. Kabiliyetine ve hakimiyetine diyecek lafım yok. Modelin performansı ve sesi de güzel. Ama daha önceki uçularını izlemekten daha çok keyif almıştım sanki.

Mukemmel bigun gecirdik Denizimle. Ozlemisimde keratayi :laugh: valla sicakta bi yandan orhanlidada kimse yoktu kactik geri doldur doldur uc yaptik :) suyumuz kolamiz eksik olmadi birde.

Cahit sana soyle soyliyim; benim orada 4. Ucusum. Fakat orada bi hikmet var anlayamadim, o agaclar hic dikkat dagitmiyor aksine modele daha fazla hakim oluyorsun. Ben uzun zamab ucamadim dogru durus ve eski yeteneklerimi kaybettim, acik alanda ucamiyorum korkuyorum elim ayagim titriyo, buraya geliyorum denizle ucarken geyik muhabbeti bile yapiyorum o derece rahat ucuyorum :laugh:

U9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmet.goktas' Alıntı:
......... acik alanda ucamiyorum korkuyorum elim ayagim titriyo, buraya geliyorum denizle ucarken geyik muhabbeti bile yapiyorum o derece rahat ucuyorum :laugh:

Ahmet bu hobiye basladigimdan ilk gunden bu yana bende de ayni sikinti var :laugh: :D Sen cozum olmussun am Ben hala bulamadim ne yazik ki :D

Saka bir yana, uzun biir sure sonra seni pistlerde gormek guzeldi ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Paylaşım için eline sağlık Deniz. :bravo:

Buluşma ve uçuşlar çok keyifli olmuş. :thumbup:
Rica ederim abi, bizde çok keyif aldık :)
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Lipolar şimdilik canavar gibi maşallah ama kesin bir şey söylemek ıcın biraz daha bekleyelim derim :)

Uçuş karografisi özellikle cok hareket yapabilenler ıcın kesin şart. Ben Turkere 2 yıldır yaptıramadim bir türlü :):)

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnşallah hep böyle kalırlar abi :)
Kareografi çalışmalarıma bugünden itibaren başlıyorum :)
Cahit Kaş' Alıntı:
Teşekkür ederim abi son bi senedir hertürlü pozisyondan kurtuluyorum çok şükür iyice alıştık :) Alan dolayısıyla bende yere yakın uçamadım o yüzden keyif vermemiştir :)
Bulut' Alıntı:
Şunu anladım ki kalkış gerçekten önemli. Uçuşun izleyici kitlesini arttırdığına emin oldum :agreed: :)p

Güzel ve keyifli uçuşlarınız için teşekkürler...
Nasıl başlarsan öyle biter abicim :D Teşekkürler.
ahmet.goktas' Alıntı:
Mukemmel bigun gecirdik Denizimle. Ozlemisimde keratayi :laugh: valla sicakta bi yandan orhanlidada kimse yoktu kactik geri doldur doldur uc yaptik :) suyumuz kolamiz eksik olmadi birde.

Aynen abi bende çok özlemişim :) Annem sağolsun izmirde hatunlarla verdiğim kiloları geri aldırmaya niyetli :D

ahmet göktaş videonun sonunda angaranın bağları çalıyormuş sonradan dikkat ettim :yuppi: yakında düğün vardı sanırım ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
ahmet göktaş videonun sonunda angaranın bağları çalıyormuş sonradan dikkat ettim :yuppi: yakında düğün vardı sanırım ;D
Evet şimdi sen söyleyince hatırladım ve yeniden izledim Rasim. Yakınlarda bir düğün vardı herhalde :lol:

Ben çok beğendim uçuşları, maşallah... %p

Vallahami biz hic duymadik ya :laugh: o kadar dalmisizki farketmedik bile