[Video]: 24-25/04/2014 Maltepe Park Buluşması.

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar dün tam anlamıyla yılın buluşması denilebilecek çok keyifli bir buluşma gerçekleştirdik...Kendi adıma o kadar keyif aldım ki anlatamam...Arkadaşlarımızın çoğunu uzun zaman sonra gördük, birçok katılım oldu...Gece 22 gibi başlayan buluşma sabah 03.00 sularına kadar bol uçuşla devam etti...

Mütakip olarak güzel bir dürüm eklentisi ve sohbet ile son buldu...

Harika uçuşlar ve sohbet vardı...Alan zaten şahane, söylenebilecek bir şey yok!

Bütün katılanlara kendi adıma çok teşekkür ederim.Harikaydı! Sizleri de çok özlemişim...

Videolar için Çağatay'a, Elektrik sponsoru olan da Ediz'e çok teşekkür ederim...

En kısa sürede tekrar etmek üzere..Çok teşekkürler...:)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yok arkadas bu böyle olmayacak ;) Az önce Türker ile konuştum, en yakın zamanda yapılacak buluşmaya atlayıp gelmeye çalışacağız. Izle izle nereye kadar öyle degil mı :) :)

Planlı buluşmalar oncesi bilgi verebilirsen seviniriz Mehmet. Şahsen ben gece ucabilecegimi zannetmiyorum ama bir Hover yapar, sizleri gormus, uçuşları ve ortamı canlı gormuş, muhabbet etmiş oluruz.

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Abi kesinlikle bekleriz,musait olunca Cumalari yapalim dedik.Hem millet evden cikmiyor haftanin yorgunlugu var ve alan bos hemde ertesi gun Cumartesi.Belki haftaya gene yapariz.;) Konusalim mutlaka haber vericem abi;)

AirbusDriver's SpaceShipOne...

Teşekkürler Mehmet. Her ne kadar bu hafta bası amerikadan. Yeğenim tatile geliyor olsa da, yapılırsa bu cuma gelmeye çalışacağız. Senden yapılacak olursa haber verirsin :)

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

Mehmet Karakaya' Alıntı:
Arkadaşlar dün tam anlamıyla yılın buluşması denilebilecek çok keyifli bir buluşma gerçekleştirdik...
Bencede yılın buluşması olma konusunda gayet iddialı bir buluşma olmuş. :bravo:
Organize edenlerin, uçanların, kaydedip paylaşanların ellerine sağlık. :halay: :yuppi:

Dürümlerde o saatte çok iyi gitmiştir, özendim valla. :laugh:

Video ancak izleyebildim :embarras: Yine birbirinden güzel uçuşlar :halay: Fakat bu sefer diğer videolardan farklı olarak biraz karanlık çıkmış :embarras: