[Video]: 250 quad FPV uçuşa alışmaya çalışıyorum

M. Serdar TERZİOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Bugün quad ile 3 üncü uçuşum yavaş yavaş bazı hatalarımı yakalamaya başladım herşey eve gelip videoyu izleyince ortaya çıkıyor :D birazda titreme var çözücem onuda inşallah...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Oncelikle 3.ucus olmasina ragmen bence gayet basarili bir ucus Musa, tebrikler :thumbup: Bu isler uctukca gelisiyor, aynen devam ;)

Nacizane kucuk bir tavsiyede bulunayim. Gordugum kadari ile bu ucus tam hava kararirken gerceklesmis. Genelde bu zaman dilimi gorusun en cok dustugu ve buna bagli oryantasyon kayiplarinin en cok yasandigi zamanlar. O yuzden sana tavsiyem bu saat dilimlerinde ucma :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Oncelikle 3.ucus olmasina ragmen bence gayet basarili bir ucus Musa, tebrikler :thumbup: Bu isler uctukca gelisiyor, aynen devam ;)

Nacizane kucuk bir tavsiyede bulunayim. Gordugum kadari ile bu ucus tam hava kararirken gerceklesmis. Genelde bu zaman dilimi gorusun en cok dustugu ve buna bagli oryantasyon kayiplarinin en cok yasandigi zamanlar. O yuzden sana tavsiyem bu saat dilimlerinde ucma :saygilar:

Abi bugün aöf sınavı vardı ki yarında var. hafta sonunu iple çekiyorum oda sınav olunca bu saatlere denk geliyor... ama dediğin gibi bir daha bu saatlerde uçmam :D

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Abi bugün aöf sınavı vardı ki yarında var. hafta sonunu iple çekiyorum oda sınav olunca bu saatlere denk geliyor... ama dediğin gibi bir daha bu saatlerde uçmam :D
O zaman AOF sinavlarinda basarilar sana %p

abicim titreme olmadan olmaz zaten ilerleyen zamanlarda geçer :), çok şanslısınki ankara gibi modelcinin bol olduğu yerdesiniz.

Mehmet Pisili' Alıntı:
abicim titreme olmadan olmaz zaten ilerleyen zamanlarda geçer :), çok şanslısınki ankara gibi modelcinin bol olduğu yerdesiniz. ben ovanın ortasında tek tabanca takılıyorum hiç tadı yok

Abi titreme bende yok quadda var... ama ben yukarda kendimi yanlış ifade etmişim bu şekilde anlaman normal abi... Videonun 2:33 dilimindeki titreme örneklerden birisi mesela :D

Ynt: [Video]: 250 quad FPV uçuşa alışmaya çalışıyorum

Yanlis gormediysem titreme gazla ilgili. Diger kontrollerde yok gibi gordum. Gazla ilgili ayarlardan cozmen gerekebilir.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Ynt: [Video]: 250 quad FPV uçuşa alışmaya çalışıyorum

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Yanlis gormediysem titreme gazla ilgili. Diger kontrollerde yok gibi gordum. Gazla ilgili ayarlardan cozmen gerekebilir.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Bugünde uçuş yaptım abi o titreme yoktu... gelip gidici heralde :D Ben titremeyimde gerisi önemli deigil abi...