[Video]: 26.10.2014 Trabzon Akçaabat buluşması

Muammer Akbulut

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Hepsi
Uzun zamandır resim video paylaşımı yapmadık ama her hafta pazar günü uçuşumuz oluyor tabi aşırı yağmur olmadığı sürece. Bu gün 2 hafta üzerine buluşmamızı gerçekleştirdik 550 dfc mi parçaladığım halde çok mutlu oldum çünkü goblin700 comp verdiği zefk herşeyi unutturdu . emrah kardeşimin cesna 180 uçağı bir binaya çarpıp kanadı kırıldı bunun harıcinde uçuşlar güzeldi uçak helikopter. Önemli olan birliktelik ve alınan zefk kırımlarda bu işin tadı tuzu.

Fotolar :
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Alana gelip bizi izleyen yabancı turistler

Ve parçalanan 550 dfc

Videolar

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Turistlilerin de :laugh: katilimi ile guzel bir Bulusma olmus, paylasim icin tesekkurler Muammer :thumbup:

Fakat 550 kirimlasi kotu olmus :embarras: Hayirdir nasil oldu ? Model buyuk ve agir olunca hasar da ne yazik ki buyuk oluyor :-\ kirim olsa da moraller yerinde anlasilan, zaten onemli olan da bu. Gerisi bos ;)

550 ve Cesna kırımları keşke olmasaymış ama moraller yerinde çok şükür. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler Muammer Bey. :halay:

Mehmet abi kırım sebebi idleup açıp motor tam devir almadan benim takla sizin loop :lol: dediğiniz olaya girdim heli döndü fakat kendini kaldıramadan toprak alanda yere gömülü olan tek taşın üzerine burununun üzeri düştü yoksa buladar kırılmazdı taş olmazsaydı sağlık olsun parçaları arkadaşlarımda buldum haftasonuna heralde hazır olacak pilin 1 hücresi delindi ve onu çıkarttım daha öncede 1 hücresini başkasından almıştım yine 1 hücre daha buldum onuda tamir edip haftaya inş tekrar göklerle buluşacak 550 . goblin700 ve 550 kırım videosu yükleniyor bitince izlersiniz özellikle goblin pal sesi muhteşem :thumbup:

Neyse tekrar gecmis olsun :-\ Bakalim videolar yuklenince olayin detaylarini gorururuz ;)

Geçmiş olsun. Yine de iyi bir buluşma olmuş. İlgisiz insanların ilgi göstermesi çok hoşuma gidiyor. Sırf bu yüzden kalabalık alanlarda uçuş yapmak istiyorum aslında :)

Buluşma güzel olmuş. Elinize sağlık. :)

Kırımlar için geçmiş olsun. 550'nin frame kırılması kötü olmuş.

Geçmiş olsun talihsiz bir kırım olmuş. Frame 2 ye bölünmüş yanlış görmüyorsam
Tekrar geçmiş olsun

Muammer Akbulut' Alıntı:
teşekkürler arkadaşlar videolar eklenmiştir ilk mesajda :saygilar:
Mustafa bey'in sarı pervaneli uçağına bayıldım, gerçekten renk olarak da çok hoş :thumbup:

Goblin 700 ile gayet zevkli bir uçuş yapmışsın gördüğüm kadarı ile :) Kuyruk çevirmeler başladığına göre artık yavaş yavaş modele iyice alışıyor demektir ;)

550 kırımı gerçekten kötü olmuş... Bu kırım bana daha önceki 450 kırımını hatırlattı.. Neyse ki moraller yerinde, model bu yeniden toplanır sıkıntı değil ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mustafa bey'in sarı pervaneli uçağına bayıldım, gerçekten renk olarak da çok hoş :thumbup:

Goblin 700 ile gayet zevkli bir uçuş yapmışsın gördüğüm kadarı ile :) Kuyruk çevirmeler başladığına göre artık yavaş yavaş modele iyice alışıyor demektir ;)

550 kırımı gerçekten kötü olmuş... Bu kırım bana daha önceki 450 kırımını hatırlattı.. Neyse ki moraller yerinde, model bu yeniden toplanır sıkıntı değil ;)

uçağa bende hasta oldum , goblinin verdiği bir güven var tam komut neyse onu yapıyor 550 gibi geç kalmıyor :) bu ara 550 hazır sayılır deniz sert in frameyi kargoya vermesini bekliyorum bu gün fırsat bulamadı diğer eksikleri aldım bile hafta sonu yeni canopy ve upgradeleriyle göz dolduracak

Muammer Akbulut' Alıntı:
...... goblinin verdiği bir güven var tam komut neyse onu yapıyor 550 gibi geç kalmıyor :) ......

Muammer 550 neden geç kalsın ki ?? 550 ne gibi bir sıkıntı yaşıyorsun ?? Mordo abimizden biliyoruz 550 gerçekten süper bir heli :thumbup:

Muammer bir dahakine benim uçağın bi vidyosunu da çekelim. Güzel olur. Modele alıştıkça uçuşu tat vermeye başlıyor.

Mustafa Güney' Alıntı:
Muammer bir dahakine benim uçağın bi vidyosunu da çekelim. Güzel olur. Modele alıştıkça uçuşu tat vermeye başlıyor.
Ucak gercekten renk gerekse yapi olarak cok guzel Mustafa Bey, tekrar hayirli olsun %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Muammer 550 neden geç kalsın ki ?? 550 ne gibi bir sıkıntı yaşıyorsun ?? Mordo abimizden biliyoruz 550 gerçekten süper bir heli :thumbup:

550 governor ayarı ile tüm sorunun çözüleceğine inanıyorum idleup 5 sn bkleyecenki devir alsın yoksa taklanın yarısında yerdesin devri bekleyecen şimdi geçişleri governorla hızlandırdım yarın test var