[Video]:27.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Merakla Beklenen Sürpriz Video :)

[Video]: 06.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Daha dur Arda , TT'nin tadını kullandıkça iyice anlayacaksın , Celalettin abi boşuna yazmamış değil mi ;) , sen pilleri yenile , daha çok öttürürsün bu minik canavarı :D

Abi teşekkür ettim. Genel olarak cihaza görsel olarak müdahalede bulunmayı düşünüyorum. Renkli bir kanopi vs. Yeni pillerde alıcam. :thumbup:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
yine Arda ve yine enfes bir uçuş :bravo:
maşallah kaçak uçuşlar arttı bu aralar. Yarın müfettişlerin gelme durumu var okula, ben de modeli arabaya atayım da gelmezlerse bir kaçakta ben çeker eklerim :laugh:

Sağol abi. Pilotaj en çok plansız , kaçak uçuşlarda gelişir :laugh:

tamerkaymakci' Alıntı:
Arda güzel uçuş tebrikler. Pal sesi de baya güzelmiş :)

Bence sana 50-65c lipo yakışır. Hafta sonu Tevfik abi kullanmıştı, sanki heli 220 volt ile çlışıyor gibi oluyor:D

Abi sayende bu uçuşlarda, ben pilleri 20c filan sanmıştım. 40C olması baya süpriz oldu.

Zippy den gayet memnunumda, Nanotech idle up açmaya gelmiyor. :laugh: Dediğin gibi 50-65c arası istedğim gibi olucak , 60c pillerimi satmıştım gene alıcam artık. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
..Zippy den gayet memnunumda, Nanotech idle up açmaya gelmiyor. :laugh: Dediğin gibi 50-65c arası istedğim gibi olucak , 60c pillerimi satmıştım gene alıcam artık. :laugh:
Ama gerçek 60C olsun Arda, sadece etiket değeri değil :laugh: :D

Türker'in Gaui ve 450 PRO denedikten sonra kesinlikle Zippy, Nanotech.. gibi HK pillerinden uzak durmanı tavsiye edeceğim :embarras:
Belli bir pilotaj seviyesinin üstünde ise 10 uçuş yapmadan piller resmen davul gibi şişiyor ne yazık ki :'(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ama gerçek 60C olsun Arda, sadece etiket değeri değil :laugh: :D

Türker'in Gaui ve 450 PRO denedikten sonra kesinlikle Zippy, Nanotech.. gibi HK pillerinden uzak durmanı tavsiye edeceğim :embarras:
Belli bir pilotaj seviyesinin üstünde ise 10 uçuş yapmadan piller resmen davul gibi şişiyor ne yazık ki :'(

Yok abi gens almayı düşünüyorum.

Bende o tecrübeyi 500' de edinmiştim pil resmen normal alan turunda şişip patlamıştı. :laugh: Bu pillerden ancak çok güzel alıcı pili ,starter pili vs olur. :laugh:

[Video]: 19.04.2015 - Mini Titan e325 v2 - Uçuşlara Devam

Bugün hava çok güzeldi akşama doğru bir uçuş yaptım. :)

Kuyrukta salınım problemim gitti fakat sert rudder ve sert hareket sonrası duruşlarda devam ediyor.Videonun başında test ediyorum görebilirsiniz zaten.

İnat ettim sorunu çözmeye değiştirmediğim dişli ve rulman kalmadı. Aklımda bir kaç şey daha var oda olmazsa en sonunda ünite veya kuyruk servosu diyeceğim artık. :laugh: Sorun devam ettiği için aslında uçuş yapmayacaktım ama en azından fazla zorlamadan bir pal sesi dinleyim dedim :) Uçuş performansını ve estetiğini bozuyor tabi. :)

Kuyruk problemi ile uğraşmaktan pilde alamadım. Ard arda harekette pil bitmeye yakın sağlam bayıldı. Sona doğru güzel bir aksiyon sizi bekliyor. :laugh:

Bu arada modele görsel birkaç birşeyler yaptım.Baya yakışıklı oldu. Gerçi uçuş videosunda bu görselde değil ama olsun.

İyi seyirler , :saygilar: :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
Bugün hava çok güzeldi akşama doğru bir uçuş yaptım. :)
.....
Bu arada modele görsel birkaç birşeyler yaptım.Baya yakışıklı oldu. Gerçi uçuş videosunda bu görselde değil ama olsun.
Videoyu ancak akşama izleme imkanım olacak fakat yeni upgrade sonrası model bence şahane olmuş :halay: Resimi sen mi çektin Arda ? Bence çekim de gayet başarılı.
Video sonundaki aksiyonu şimdiden merak ettim doğrusu :laugh:

Tam Arda'lık bir kurtarış olmuş.. :thumbup: , hakikaten nerdeyse havada stop ettirmişsin Arda , bu arada gün geçtikçe model yakışıklı oluyor , eline sağlık , izlemekten keyif aldım.......... :bravo: :saygilar:

Arda bu model böyle uçuyormuydu, ben bir tek alan turu yapıyor diye biliyordum :laugh: :laugh:

Ellerine sağlık güzel uçuş %p

Uçuş harika, sonlardaki kurtarış harika, keyifle izledim. teşekkürler ;)

Arda eline sağlık, eminim kuyruktaki olayı çözeceksin sonra pilleri de yenileyince Titan dört dörtlük olacak. :tumbup:

Bu arada sondaki invert otorotasyon süperdi. :laugh:

İzlerken gitti dedim güzelim model. Çok iyi uçuş, harika kurtarış.

Cahit Kaş' Alıntı:
Aynen Cahit Bey ben de gitti dedim :) Güzel bir uçuş, harika bir kurtarış :halay: Model ve pilotaj kesinlikle kaliteli pili hak ediyor ki zaten son kısımdaki supriz bunun delili :lol:

Videoyu ancak akşama izleme imkanım olacak fakat yeni upgrade sonrası model bence şahane olmuş :halay: Resimi sen mi çektin Arda ? Bence çekim de gayet başarılı.
Video sonundaki aksiyonu şimdiden merak ettim doğrusu :laugh:
Yeni upgradeleri diğer toplama konusunda paylaşırım abi ayrıca. Fotoğrafları arakadaş nexus ile çekti ama bendeki g2 daha iyi çeker. :laugh: Tabi kadrajların ve fotoğrafların güzel olması, bu işi bilmesinin bir avantajı. :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Tam Arda'lık bir kurtarış olmuş.. :thumbup: , hakikaten nerdeyse havada stop ettirmişsin Arda , bu arada gün geçtikçe model yakışıklı oluyor , eline sağlık , izlemekten keyif aldım.......... :bravo: :saygilar:

Teşekkürler abi , pil tamamen çöktü zorlamaya gelmedi. :D ( Zippy 45c ) Zaten tic toclardan filan kaçıyorum özelikle bayılmasın diye. :laugh:

An itibari ile alacağım pil model ayar vs. derken kalmıştı.

tamerkaymakci' Alıntı:
Arda bu model böyle uçuyormuydu, ben bir tek alan turu yapıyor diye biliyordum :laugh: :laugh:

Ellerine sağlık güzel uçuş %p

Daha güzel uçuşlar gelicek abi inşallah. :) Beğenmene sevindim.
Rasim Öztürk' Alıntı:
Uçuş harika, sonlardaki kurtarış harika, keyifle izledim. teşekkürler ;)

Rasim çok teşekkürler.Beğenmene sevindim.:thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Arda eline sağlık, eminim kuyruktaki olayı çözeceksin sonra pilleri de yenileyince Titan dört dörtlük olacak. :tumbup:

Bu arada sondaki invert otorotasyon süperdi. :laugh:

Abi teşekkürler, :laugh: Dün videoyu koyduktan sonra tesadüfen bakarken pinyonla motor arasındaki boşluk baya fazla geldi gözüme kağıt koyup baktım kağıda nerdeyse izi bile çıkmadı. Tekrar ayarladım bakalım. :)

Cahit Kaş' Alıntı:

Teşekkürler abi. Beğenmene sevindim. :saygilar:
Aynen Cahit Bey ben de gitti dedim :) Güzel bir uçuş, harika bir kurtarış :halay: Model ve pilotaj kesinlikle kaliteli pili hak ediyor ki zaten son kısımdaki supriz bunun delili :lol:
Teşekkürler abi pilleri alıyorum birazdan. :saygilar:

Sonuna kadar zevkle izledim eline sağlık abi :)

Berkay35' Alıntı:
Sonuna kadar zevkle izledim eline sağlık abi :)

Teşekkür ederim kardeşim, senden aldığım ünite. :)