[Video]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması - 20.03.2016 // Rasim Öztürk

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar, görsellerimiz pişti, fırından çıktı :laugh:

Şimdiye kadarki Rckolik buluşmalarının en yüksek katılımlısı, en eğlencelilerinden biri, pilotaj olarak da kesinlikle hafızalarda yer edecek uçuşlara sahne olan Kocaeli FunFly dün gerçekleşti. Bugün de bendeki videoları paylaşma zamanı :)

Mehmet abi, Burak, çekim yapan diğer arkadaşlar da paylaştıkça hem katılamayan arkadaşlar ortamı bir nebze olsun yaşayacaktır, hem de bizler uçuşları ve muhabbetleri tekrardan izleyip bu güzel günü bir kez daha yaşayacak, uçuşları daha yakından izleme fırsatı bulacağız.

Keyifli seyirler dilerim :saygilar:

1- Saha genel tanıtım... "Rotorlive 2016 Kocaeli" organizasyonunda stantlar arasında kısa bir tur... Hakan abinin Hughes MD500 uçuşundan bir kesit...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2- İsmail Şencan - Gaui NX7 uçuşu... Uçuş öncesi muhabbetleri de içerir.

3- Doğukan Ocak - Gaui X7.... Kırbaç kırbaç :D İzleyin, bi daha izleyin, izlettirin...

4- Mustafa Temuralay Goblin ile ana sahada uçarken, Mustafa Atabek Trex550L ile ayar sahasında uçuşunu gerçekleştiriyor, Meanwhile Evrim Sutel uçağı ile süzülmekte...

5- Rasim Öztürk - Logo550sx ile... 2:45 gibi yeni hareketimiz Piro-Rescue ilk denemesini yaptım, daha güzelleri zamanla...

6- Özkan Çıkıkçı - Goblin 700c... Özkan abi turnelerde pek yanına almadığı modeli ile... Bunun kanopisini gerçekten orangeden daha çok beğeniyorum.

7- Cem Yolcubal - TSA700... Cem yine havayı yarmış bu uçuşta, modelin de çok tok bir sesi var, gürültüsü şahane...

8- Emre Kaman - Eachine Quad... Emre abi yeni modeli ile maiden uçuşunu gerçekleştiriyor, seyirciler gözlüğün keyfini yaşıyor... Master Zafer Şahin değerli yorumları ile devrede...

9- Türker Akgün - Gaui X3... Türker abi mode1 macerasına tam gaz devam ederken modelde bir gaz kesme ve yerde tekrar almaya çalışma durumu oluyor. Hasar yok denecek kadar az...

10- Uçuş sonrası muhabbetler... Nargile Team... Nitro ayarları, Quad ayarları... Ekipler arasında kısa bir tur daha...

[Video]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması // 20.03.2016 // Rasim Öztürk

Allah müstehakını versin Rasim.... Akşama koysan olmaz mıydı şunları, iş var çalışmam lazım :D :D :D.

Şaka bir yana hem senin hem de herkesin tekrar ellerine sağlık ...

[Video]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması // 20.03.2016

Eline sağlık Rasim görseller için teşekkürler

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık Arkadaşlar. Valla orda olmayı çok isterdim , Ama kısmet. Videolar şahane Rasim eline sağlık. Gelmesekte orda olmuş gibi hissettirdin bize. Teşekkürler.:RCKolik:

Upload hızına sağlık Rasim abi, Emre abinin 250 denemeleri de yeni haberler arasında demek :)
Doğukan'dan piro tictoc beklerdim , Arda abinin uçuşları olmadı mı acaba onu goremedim bir de..
Buluşma denmez artık bu resmen Funfly , Temmuz sonrası yaz ortası vs bir büyük çapta organizasyon daha olur insallah , herkesin emeğine sağlık :RCKolik:

Buluşmada, uçuşlarda güzelmiş. Baya eğlenceli geçtiği belli uçuş videolarından belli.
Paylaşım için teşekkürler :thumbup:

Rasim ellerine emeğine sağlık kardeşim :thumbup:
bizleri de oralardan mahrum bırakmamışsınız, eğlencenize ortak olduk %p
süper bir organizasyon harika bir buluşma, tüm herkese teşekkürler :saygilar:

bir videoda benden,sab palleri taktıktan sonra modelin fiziği çok farklı oldu :bravo:

Emeklerine sağlık Rasim, teşekkür ederiz :thumbup: İnanmayacaksın ama bazı sahneleri ben ilk defa görüyorum :laugh: :D

Rasim ellerine sağlık, videolar çok güzel olmuş. Keyifle izledim hepsini. :halay:

Ben çekim konusunda bu sefer aktif olamadım çok fazla. Hatta hiç fotoğraf çekemedim. (Malum yatır bana bile engel oldu. :lollol:)
Sadece Arda'nın son uçuşunun videosu var, oda şuanda yükleniyor. Bitince ekleriz. :)

Burak Öğüt' Alıntı:
... Ben çekim konusunda bu sefer aktif olamadım çok fazla. Hatta hiç fotoğraf çekemedim. (Malum yatır bana bile engel oldu. :lollol:)
Sadece Arda'nın son uçuşunun videosu var, oda şuanda yükleniyor. Bitince ekleriz. :)
Günün en güzel videolarından birisini çekmişsin Burak daha ne olsun :thumbup:

Rasim ellerine sağlık[emoji106]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ellerine sağlık Rasim, harika bir buluşma olmuş katılamadığıma yanarım.

:saygilar: sahane bi bulusma olmus videolari izlerken orda bulunmus kadar oldum nasipse bi dakine katilmak isterim ellerinize sticklerinize saglik :RCKolik:

Rasim ellerine sağlık valla mükkemel bir özet olmuş videolar. :thumbup: