[Video]: Adana 1.Geleneksel Funfly

Buluşmanın ne kadar efsane olduğu videolardan çok net anlaşılıyor . Büyük bir keyifle izledim :RCKolik: :bravo: :bravo:

Yeni Banner görebilmek için tarayıcınızın geçmiş resimler kısmını temizleyin ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Meğerse ufak çaplı kaza atlatmışız :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2. Gunumuze ait son videolar, keyifli seyirler :halay:

Ogulcan Buggy RC Arac, Mesut Sert, Mordo abimiz, benim, Cenk Essiz ve LOW RPM ucusu ile Erhan arkadaslarimizin ucus videolari

RC Jet ve gercek ucak ve gyroskop ile Omer ve Serkan kardesimizin ucak gezisi videolarimiz ;)

Boylelikle irili ufakli toplam 26 video ile bir senligin daha sonuna gelmis bulunmaktayiz :yuppi: ,

Baska bir senlikte gorusmek uzere, bizi takip etmeye devam edin :laugh: :saygilar:

Elinize sağlık çok güzel bir çalışma olmuş Mehmet Abi.
Benim helikopter yerinde durmayı sevmediği için yakalamak biraz zor olmuş.
Teşekkürler paylaşımınız için.

mehmet abi çekimler için teşekkürler, sayenizde adana semaları arkası arkasına yerinde durmak bilmeyen heliler ile buluştu. :halay: Mesut abi sen neymişsin öyle yaa, :lol: maşallah helinin palleri zeval görmesin, sen bi ara uçuştayken aracın yanına varmıştım üstümüze düşecek sandım, ellerine sağlık abi harika bi uçuştu bayıldım hakketen. :RCKolik:

Beğenip yorumda bulunma nezaketinde bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler :thumbup: Inşallah yakın zamanda yine hep beraber güzel bir buluşma daha gerçekleştiririz :halay:

Ynt: [Video]: Adana 1.Geleneksel Funfly

Mehmet abi lower rpm uçuş cidden güzel olmuş. İzleyince keyif aldım valla.

Ynt: [Video]: Adana 1.Geleneksel Funfly

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Mehmet abi lower rpm uçuş cidden güzel olmuş. İzleyince keyif aldım valla.
Bence de gayet başarılı Erhan :thumbup: Şahsen izlemekten gerçekten büyük keyif aldığım bir uçuş tarzı ki bana göre teknik olarak da yapması zor tarzlardan birisi %p

İnşallah bundan sonraki paylaşımlarında en az 1 tane LOW RPM uçuş videosu mutlaka bekliyoruz ;)

Adana buluşmasının paylaşımında emeği geçen herkese teşekkürler .Güzel bir organizasyon olmuş. paylaşımın tamamını hala bitiremedim.

Ben de ancak izlemeye fırsat bulabildim ve yeniden gitmiş kadar oldum. Ne güzel bir hafta sonu geçirmişiz! :RCKolik:

Mehmet abi paylaşımlar için teşekkürler görselleri izleyerek gitmiş kadar olduk..

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Başlık çok eskimiş, yenilerini çekme zamanı gelmiş :)