[Video]: ADANA KELAYNAK AKSİYONLU VE BOL DUMANLI BİR BULUŞMA

efsunkar3356

Kıdemli Uye
BUGÜN HAVANIN GÜZEL OLMASI BAHANESİYLE BURAK ARKADAŞIMLA KELAAYNAK BULUŞMASI YAPTIK.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

BURAK ARKADAŞIMZIN ORTALIĞI NİTRO İLE BOĞDUĞU ANLAR

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son 1 haftadir burada resmen kis var, sizin orasi masallah hala yazdan kalma. Insallah 13 Aralik'da da hava aynen bu sekil olur Erhan. Paylasim icin tesekkurler, resmen icimiz isindi :thumbup: :halay:

Bu arada Burak arkadasimizla tanisiyor musuz, foruma uye mi ?? Cikaramadim da ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Son 1 haftadir burada resmen kis var, sizin orasi masallah hala yazdan kalma. Insallah 13 Aralik'da da hava aynen bu sekil olur Erhan. Paylasim icin tesekkurler, resmen icimiz isindi :thumbup: :halay:

Bu arada Burak arkadasimizla tanisiyor musuz, foruma uye mi ?? Cikaramadim da ??

sağolasın mehmet abi. adana da hava süper di hafta sonu, işallah siz geldiğiniz zaman güzel olur.

burak arkadaşımız önceden helikopterciydi. daha sonra arabaya döndü. bakalım hayırlısı. oda olucak işallah siz geldiğinizde.

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
sağolasın mehmet abi. adana da hava süper di hafta sonu, işallah siz geldiğiniz zaman güzel olur.

burak arkadaşımız önceden helikopterciydi. daha sonra arabaya döndü. bakalım hayırlısı. oda olucak işallah siz geldiğinizde.
O zaman buluşma sırasında Burak arkadasımıza özel ilgi gösterelim ki, ara verdigi heliye geri dönüş yapsın :) aslında kendisi de eminim ki her heliye ara veren gibi eksikliğini hissediyordur da, biz geri dönüşe vesile olmuş olalım inşallah :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: [Video]: ADANA KELAYNAK AKSİYONLU VE BOL DUMANLI BİR BULUŞMA

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
O zaman buluşma sırasında Burak arkadasımıza özel ilgi gösterelim ki, ara verdigi heliye geri dönüş yapsın :) aslında kendisi de eminim ki her heliye ara veren gibi eksikliğini hissediyordur da, biz geri dönüşe vesile olmuş olalım inşallah :) :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi neden bildin valla. Aynen arkadaş ben uçuştan sonra '' abi ya helikopterde güzelmiş '' dedi.

Iyi hissetmissin

Erhan senin ve burak arkadaşımızın ellerine sağlık.. :bravo:

Elinize sağlık arkadaşlar, uçamayan bizim gibi modelcilere ilaç gibi geldi valla. :bravo:

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Erhan senin ve burak arkadaşımızın ellerine sağlık.. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Elinize sağlık arkadaşlar, uçamayan bizim gibi modelcilere ilaç gibi geldi valla. :bravo:

aynen arkadaşlar biliyorum marmara bölgesi yağışlı. burada özellikle hava çok iyiydi. yeni aldığım pillerinde rodajına devam ettim. bugün bile gine uçtum vakit boş bulunca ama ne yazıkki video yok. işallah sizler gelince bol bol video ve resim çekeriz.