[Video]: Align G pro Ünite Kurulum ve Ayar Aşamaları

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
İbrahim Hocam emeğine sağlık, güzel bir kaynak çalışması olmuş. :thumbup:
Teşekkürler Tevfik Abi'm :saygilar:

Align ne yazik ki cikarmakta cok gec kaldigi guzel unitenin sahane bir Kurulum konusu olmus Ibrahim, Ellerine emegine saglik kardesim :bravo:

:RCKolik: olarak yine ilk defa yeni unitenin Kaynak niteliginde guzel bir paylasimini yaptik Sayende :RCKolik:

Hemen konuyu ilgili indeks sayfalarina ilave edip, konuyu sabitliyorum :yuppi:

Emeğine sağlık. Bu yür konuları hazırlamak kolay olmasa gerek.
Benim de bir noktada itirazım var. Collective pitch direction kısmında "swash yukarı hareket ettiğinde mi paller pozitif açı alıyor yoksa aşağı hareketinde mi. Malumunuz hepimizin kullandığı swash yukarı gittiğinde paller pozitif açı alıyor" demişsin. Oysa benim Raptorda durum ters. Dışlanmışlık hissettim de ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Align ne yazik ki cikarmakta cok gec kaldigi guzel unitenin sahane bir Kurulum konusu olmus Ibrahim, Ellerine emegine saglik kardesim :bravo:

:RCKolik: olarak yine ilk defa yeni unitenin Kaynak niteliginde guzel bir paylasimini yaptik Sayende :RCKolik:

Hemen konuyu ilgili indeks sayfalarina ilave edip, konuyu sabitliyorum :yuppi:

Çok teşekkür ederim Mehmet Abi'm :saygilar:
3gx' e göre baya bir değişiklik var kurulum olarak en azından ne yaptıımızı görebilecek bir arayüz kullanılmış.
Geç kaldığı aşikar ama ünite gerçekten başarılı.
Uzun süre kullansaydım belki daha detaylı yorumlar yapabilirdim fakat şu aşamada maidenlik bir yorum katabiliyorum.

Foruma katkı sağlayacak her konuda bildiğim kadarıyla her zaman hazırım abi.
Sizlerin emeklerine sağlık :thumbup:

Cahit Kaş' Alıntı:
Benim de bir noktada itirazım var. Collective pitch direction kısmında "swash yukarı hareket ettiğinde mi paller pozitif açı alıyor yoksa aşağı hareketinde mi. Malumunuz hepimizin kullandığı swash yukarı gittiğinde paller pozitif açı alıyor" demişsin. Oysa benim Raptorda durum ters. Dışlanmışlık hissettim de ;D
Teşekkürler Cahit Abi :saygilar:
Gerçekten kolay olmuyor ama zevkli oluyor :thumbup:
Ne demek dışlanmışlık abi aşk olsun :)
Bi raptoru yakından inceleme şansımız olamadiki yorumumuzu düzgün yapabilelim :laugh:
İşin şakası gerçekten hiç denk gelmedim abi ama sayende bunu da öğrenmiş olduk.
Vay be demek Raptor'da swash ters çalışınca paller pozitif oluyomuş :embarras:

İbrahim ellerine sağlık. :thumbup: Kullanmayacağın ünitenin kurulumunu anlatman forum için gerçekten faydalı bir fedakarlık. :bravo:

İbrahim eline sağlık. çok iyi bir anlatım. sade ve önemli yerler vurucu. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

çok uğraştığın belli. arkadaşalar için güzel bir kaynak oldu.

Arda Erkan' Alıntı:
İbrahim ellerine sağlık. :thumbup: Kullanmayacağın ünitenin kurulumunu anlatman forum için gerçekten faydalı bir fedakarlık. :bravo:
Teşekkürler kardeşim :saygilar:
Kaynak hazır bulunsun istedim Arda'm %p
Faydalı olduysak ne mutlu :RCKolik:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
İbrahim eline sağlık. çok iyi bir anlatım. sade ve önemli yerler vurucu. :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

çok uğraştığın belli. arkadaşalar için güzel bir kaynak oldu.
Teşekkürler kardeşim :saygilar:
Türkçe kaynak olmadığından forumumuzda bulunmasını istedim :RCKolik:
Kısa ve öz oldu diye düşünüyorum :)

Ellerine sağlık İbrahim , harika bir kaynak konu olmuş... :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Ellerine sağlık İbrahim , harika bir kaynak konu olmuş... :thumbup:
Teşekkürler Hakan Abi'm :saygilar:

Cahit Kaş' Alıntı:

Abi Alignclılar, TT cilerin halinden anlamıyor malesef. Bizde Kadir'den çok çekiyoruz :lol: :lol: Benimde aklıma mini titan gelmişti, sen raptoru yazmışşsın. :)

Şaka bir yana İbrahim güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. Eline sağlık. :thumbup:

tamerkaymakci' Alıntı:
Abi Alignclılar, TT cilerin halinden anlamıyor malesef. Bizde Kadir'den çok çekiyoruz :lol: :lol: Benimde aklıma mini titan gelmişti, sen raptoru yazmışşsın. :)

Şaka bir yana İbrahim güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş. Eline sağlık. :thumbup:
Evet anlamazlar halimizi. Aslında biz de anlayamıyoruz.
Swash hareketi ters ama sadece pitch ters. Swash sağa yatınca heli yine sağa yatıyor. Başta çok yadırgamıştım. Madem pitch ters neden cyclic hareketleri düz :)

tamerkaymakci' Alıntı:

Ben büyük bir pot kırmışım demekki :lollol:
teşekkürler kardeşim :saygilar:

İbrahim emeğine sağlık. :bravo:

Zamanında bende 3GX için böyle bir konu hazırlamıştım, gerçekten emek istiyor. Forumumuza böyle bir ilki üstelik üniteyi kullanmayı düşünmüyor olmana rağmen kazandırdığın için çok teşekkür ederiz. :RCKolik:

Keşke align bu ünitesine birde rescue özelliği kazandırıp kullanıcılarını başka ünitelere yönelmekten kurtarabilmiş olsaydı. :rolleyes: Malesef ünite olarak çok büyük bir adım atmış olmasına rağmen rakipleri de durmadığı için hala bir adım geride kalmış durumda. :'(

Türker Akgün' Alıntı:
İbrahim emeğine sağlık. :bravo:

Zamanında bende 3GX için böyle bir konu hazırlamıştım, gerçekten emek istiyor. Forumumuza böyle bir ilki üstelik üniteyi kullanmayı düşünmüyor olmana rağmen kazandırdığın için çok teşekkür ederiz. :RCKolik:

Keşke align bu ünitesine birde rescue özelliği kazandırıp kullanıcılarını başka ünitelere yönelmekten kurtarabilmiş olsaydı. :rolleyes: Malesef ünite olarak çok büyük bir adım atmış olmasına rağmen rakipleri de durmadığı için hala bir adım geride kalmış durumda. :'(

Asıl ben teşekkür ederim abi böyle bilgi, birikimi bana kazandırdığınız için :bravo:
videolarımda senin konundan esinlendim :saygilar:
ünitenin uçuşunu maiden da denedim, stabil bir hali var,dediklerine aynen katılıyorum birde rescue olsa tadından yenmezmiş, belli mi olur belki bir güncelleme yaparlar ikon-brain gibi :laugh: