[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 22.06.2016 //

[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 13.03.2016//

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Yıllar önce gittiğim Gaziantep 2 ay önce yeniden gitmek nasip oldu. Özellikle KALE ve etrafı tek kelime ile harika olmuş. Yemeklere zaten malum....

Olacak geziden örnek 1-2 kesit paylaşım da ilgi artsın :laugh: :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Beyran değil mi o.

Ahhh, benim de içim gitti şimdi , ölmeden nasip olursa birgün mutlaka günü birlik bile olsa ailemle gidip Antep'in meşhur olan nesi varsa , hepsinden yiyip içip gezip görmek isterdim. :)

İbrahim hocam iki günlük bir organizasyon yaparsa ailelerinde katılımı olduğu, büyük bir zevkle geliriz[emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir Antepli'nin konusu olduğu nasıl da belli oluyor :lol: :lollol:
Fotoda gördüğümüz yemeğin içinde pirinç olursa adı BEYRAN, sade kelle ile yapılırsa PAÇA (çürük, beyin söğüşlü, tabanı yağlı gibi çeşitleri de vardır)adını alıyor. Bildiğiniz şifa kaynağı :p

Bu kadar açıklamayla bence biz bir an önce buluşuruz :laugh: ;D

Hakan Abi'm inşallah o geleceğin günü ayarlayacağız ve sizleri ben ağırlayacağım :RCKolik:

Mevlüt Abi aklımdaki organizasyon tam da senin dediğin gibi olacak, bir kaç farklı senaryo var aklımda bakalım bir gideyim de Antep'e geniş bir şekilde konu açar görüşürüz. :saygilar:

Bir de tanıtım videosu ekleyerek herkesi tam bağlayalım :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Meşhur Haşıl Türküsü eşliğinde...

İbrahim Hocam valla ben hep senin yüzünden aldım bu 550l yi.... Buarada kurulumundan uçuşuna upgrade inden incığına cincığına konusunu yaptın valla çok hoşuma gitti..... Maşallah uçuşunu da geliştirdiği kesin... darısı başıma :bravo: :bravo: :bravo:

Halil İbrahim KALAY' Alıntı:
İbrahim Hocam valla ben hep senin yüzünden aldım bu 550l yi.... Buarada kurulumundan uçuşuna upgrade inden incığına cincığına konusunu yaptın valla çok hoşuma gitti..... Maşallah uçuşunu da geliştirdiği kesin... darısı başıma :bravo: :bravo: :bravo:

İbrahim 550L canmış kardeşim, ben de aldıktan sonra anladım ;) :thumbup:
pişman olmayacağına eminim :halay:
Uçuş hissiyatı çok farklı, hoşuma gittiği içinde kıydım paraya her türlü upgrade yaptım,en son indirimden de 600 carbon kuyruğu da tamamladım, artık bir eksiği kalmadı gibi :laugh:

Artık uçuşlarla tadına varma zamanı, en kısa sürede sen de tamamlar maiden uçuşunu yaparsın inşallah :saygilar:

[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 08.05.2016//

08/05/2016

Bugünki uçuşum arkadaşlar.
Yanımda kimse olamadığından paylaşacak video olmuyordu.
Bugün bir arkadaş eşlik etti ve 1.uçuşumu kayıda aldık.
İyi seyirler.

[Video]: Align Trex 550L Dominatör// 08.05.2016 //

İbrahim , harika bir uçuştu , hareketleri de göstere göstere yapmışsın , modelin demişsin maşallahı var , her şeyiyle keyif verici bir uçuş olmuş tebrik ederim :thumbup: ...Ellerine sağlık :saygilar:

İbrahim hayırlı olsun bahçıvalığa başlamışız[emoji122] benimde en sevdiğim hareketlerden biri, riskli ama bir o kadarda zevkli. Half pirolarda oturmuş görünüyor maşallah diyelim nazar değmesin.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İbrahim ellerine sağlık. Gayet dinlendirci , keyifli bir uçuş olmuş. :halay:

Vİdeoyu sonuna kadar izletmeyi başardın. Tebrik ederim. :thumbup:

ibrahim bu uçuşun bir öncekinden çok çok daha iyiydi. Hemen hemen her şey var uçuşta. Çim biçmeden tictoca..
Maşallah diyelim

Ooo İbrahim hocam maşallaş maşallah çalışmalar bayağı yaramış güzel bir uçuş olmuş zevkle izledim paylaşım içinde teşekkürler. :saygilar:

Eline sağlık İbrahim :) :thumbup:

Masallah ibrahim hocam izlemesi cok zevkli bir ucus olmus.... Eline saglik ilerlemen kayda deger bencede her videoda fark belli

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi