[Video]: Animal Planet

KaOs

Yeni Uye
Arkadaşlar sizleriçin işten gelip gece yarılarına kadar bu ilginç mahlukatla beraber bir video hazırladım .Umarım ilginizi çeker :)
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Animal Planet

Oğuz Abi süper bi video olmuş. Bu gonzales cinsinden bende de vardı. Esasında Hamster diye bir cins hayvan bu. Anavatanı Afrika mı öyle birşeydi.
Kemirgen ama tavşan veya fare değil. O yanlardaki keselerini hava ile şişirerek yüzme kabiliyetinede sahip oluyorlar.
Yalnız biraz iştahlı olmaları ve üreme kabiliyetlerinin yüksek olması sebebiyle köyleri falan istila edip ne var ne yok silip süpürüyorlar bildiğim kadarıyla. :laugh:

Halbuki görüyoruzki modelciliğe yönlendirilseler gayet faydalı hayvanlar. :lol:

Paylaşım için teşekkürler şahsen ben keyifle izledim :saygilar:

Oguz abi eline saglik, super bir tanitim videosu olmus. Sonuna kadar keyif ve birazda merakla izledim :bravo:

Bu vesile ile Yeni surungen modelci uyemiz Gozales buradan hosgeldin diyoruz. ;)

Eminim modelcilik anlaminda kendisinden ogrenecegimiz cok sey olacaktir. Diger videolarini merakla bekliyoruz. :thumbup:

NOT: Abi bu arada hayvan ac olmasin, ne bulursa mideye indirmeye calisiyor ya. :laugh:

Yeni üyemiz Gonzalez sanki aç gibi hakiketen :DŞişmesi de ayrı komik :D

Bu arada biz istesek de yapamıyoruz ama yeni üyemizi scale modellerimizde pilot olarak gökyüzüne çıkartabiliriz :D

Hvada uçarken birde bakmışsın rudder yok ...! uçağın kıçından kafayı çıkarmış bize el sallıyo :)

"Azimli sıçan mermeri deler!" özdeyişindeki sıçan bu olsa gerek...Birde, Oğuz sen ona ekstreyi değil kartın kendisini ver, seni kesinlikle "kart mağduru" olmaktan korur.