[Video]: Arslanbey Bulusması- 03.03.13

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hava soğuk olunca ve bir de fotoya ağırlık verince ancak 2 tane video cıktı :laugh:

Gün sonu değerlendirmesi yapmayı unutmuşuz ama :embarras:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Arslanbey Bulusması- 03.03.13

Soğuktan çil yavrusu gibi kaçışınca gün sonu videosu karambole geldi tabi. ;D

Yavuz Bey'in çayları olmasa o kadar da dayanamazdık zaten yine günün sonunu bulduk sayesinde. %p

Ynt: Ynt: [Video]: Arslanbey Bulusması- 03.03.13

Türker Akgün' Alıntı:
Soğuktan çil yavrusu gibi kaçışınca gün sonu videosu karambole geldi tabi. ;D

Yavuz Bey'in çayları olmasa o kadar da dayanamazdık zaten yine günün sonunu bulduk sayesinde. %p

Videolar için teşekkürler Türker Bey sende olmasan valla bi anımız olamayacak geçmişe dair. :saygilar:

Katılım azdı ama güzel bir gündü Türker beyin uçuşu şapka çıkarılacak cinstendi :saygilar:
Yavuz beyin uçağıda hafif ruzgarda hoverda kalıp geri gidebiliyor, bence geri giden motora ihtiyaç yok.
bende mig 29 la bir video çekilsin istiyordum ama acele toplanınca olmadı hatta o kadar acele çıktıkki pili takılı bırakmışım pilin iki hücresi öldü. Galiba mig 29 bir süre rafta bekleyecek malesef başka pilim yok

Ragıp ,bazen ölen hücreler canlandırılabiliyor.Elinde var mı bilmiyorum ama(yoksada geçici görev bir arkadaştan temin et) 12v 12a veya 12v 7 amper kurşun asit batarya ile lipo voltaj uçlarına anlık voltaj vererek lipo yu faaliyete geçirebilirsin.Bu olay araba aküsü ile de olabiliyor risk faktörü fazla olduğu için tavsiye etmiyorum.

Ynt: Ynt: Ynt: [Video]: Arslanbey Bulusması- 03.03.13

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Videolar için teşekkürler Türker Bey sende olmasan valla bi anımız olamayacak geçmişe dair. :saygilar:

Sizler olmasanız hiçbirşeyin anlamı yok, iyiki varsınız. :saygilar:

Teşekkür ederim ama gerek kalmadı bügün pili ölçtüğümde toparlandığını gördüm nasıl oldu bende anlamadım ama hücrelerin her biri 3.20 volta gelmiş, bende şarz cihazıyla storoge moduna alıp şarz ettim. biraz ömrü kısalmıştır pilin ama kaybetmekten iyidir. :thumbup: