[Video]: BELL 222 SCALE Heli- Bizden bir çalışma

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi helal olsun, hafiye gibi adamsın :thumbup: Ben sesinden tanıdım ama videoda bu kısmı dikkat etmemişim galiba :embarras:

Bu arada A350 bilgisi supriz oldu %p Mehmet ile bir ara konuşup, Jet Ranger arkadaş ile temasa geçmek lazım :)

Mehmet e tanıştırması için mail attım ayrıca youtube üzerinden arkadaşı bilgilerini paylaşması için rckolik foruma davet ettim zaten tanıştığımda bizzat davet ederim.
Bu arada duruyorsa bell 222 700 size da almaya karar verdim artık hanım beni ne yapar bilmiyorum.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Mehmet e tanıştırması için mail attım ayrıca youtube üzerinden arkadaşı bilgilerini paylaşması için rckolik foruma davet ettim zaten tanıştığımda bizzat davet ederim.
Bu arada duruyorsa bell 222 700 size da almaya karar verdim artık hanım beni ne yapar bilmiyorum.
Abi yine bir adım önümüzdesin :bravo:
Yanlız Bell 222 fikrini acaba bir daha mı düşünsen diyorum. Eğer eşinize, paylaştığın fotodaki gibi göstermeyi düşünüyorsan, toplam maliyet epey bir artmış olacakta :embarras: Malum konuyu ben açınca, biraz sorumlu hissediyorum kendimi :D

Şaka bir yana, hayırlısı olsun diyelim :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abi yine bir adım önümüzdesin :bravo:
Yanlız Bell 222 fikrini acaba bir daha mı düşünsen diyorum. Eğer eşinize, paylaştığın fotodaki gibi göstermeyi düşünüyorsan, toplam maliyet epey bir artmış olacakta :embarras: Malum konuyu ben açınca, biraz sorumlu hissediyorum kendimi :D

Şaka bir yana, hayırlısı olsun diyelim :)

5 taş fikrini 20.yılı kurtarmak için 25.yılda alırım demiştim :rolleyes: Zaman da su gibi akıp gidiyor ama söz sözdür :'(

Kısmet diyelim Mehmet bakalım fuselage duruyor mu?

Hadi hayırlı olsun Celalettin abi. :bravo:
Yengemize saygılar. :saygilar:
Eğer problem olursa RcKoLiK'çiler Scale heli görmek istiyorlarmış, zorla aldırdılar dersin abi. :lollol: :lol:

Mehmet abi bu güzel paylaşım için teşekkürler, Valla bayıldım yapanın elleri kolları dert görmesin, A350 derken bu bizim bildiğimiz Airbus A350 mi?

Delikopter' Alıntı:
Mehmet abi bu güzel paylaşım için teşekkürler, Valla bayıldım yapanın elleri kolları dert görmesin, A350 derken bu bizim bildiğimiz Airbus A350 mi?
Teşekkürler Hüseyin %p Valla benim de tahminim Airbus A350, ama emin değilim :rolleyes:

Celalettin abi hele bir temasa geçsin, büyük ihtimal RCKOLIK olarak sizlere videolu bir süpriz yapabiliriz ;)

a350 derken sanırım bu

Eurocopter AS350

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun Celalettin abi. :bravo:
Yengemize saygılar. :saygilar:
Eğer problem olursa RcKoLiK'çiler Scale heli görmek istiyorlarmış, zorla aldırdılar dersin abi. :lollol: :lol:

işte dayanışma budur

a350 derken sanırım bu : Eurocopter AS350
Büyük ihtimal bu abi, helici bir modelci neden Airbus uçak modeli yapmak için uğraşsın ki. Biz google amcaya sadece "A350" yazınca bizi yanlış yönlendirdi kerata :lol:

Herkese teşekkür ederim yakında yeni modellerimizde olacak bittiğinde onlarıda paylaşıcağım a350 değil as350 olucaktı yanlış anlaşılma olmuş heralde herkese tekrar teşekkürler.

Furkan Atabey' Alıntı:
Herkese teşekkür ederim yakında yeni modellerimizde olacak bittiğinde onlarıda paylaşıcağım a350 değil as350 olucaktı yanlış anlaşılma olmuş heralde herkese tekrar teşekkürler.
Furkan Bey,

Bu Scale heliyi yapan ve uçuran modelci arkadaşımız sizsiniz değil mi ? Profil kısmında yaş 17 olarak yazınca birden şaşırdım da.

Öncelikle aramıza hosgeldiniz.

Konuyu arkadaşlarımızla paylaşırken ILK mesajımda belirttiğim gibi, bu güzel çalışma için sizi gerçekten canı gönülden tebrik etmek isterim :bravo:

Ülkemizde de bu tür çalışmaların yapılıyor olmasını görmek bizleri gerçekten hem gururlandırıyor hem de mutlu ediyor.

Inşallah AS350 çalışmasını da en yakında zaman görmek nasip olur. Kimbilir belki de ilk maiden uçuşu sırasında Hazerfende sizlere eşlik etme imkanı buluruz :)

Re: [Video]: BELL 222 SCALE Heli- Bizden bir çalışma

Abi selam üye oldular mi bilemiyorum ama ben biraz bilgi vereyim.

Model sahibi Murat abi ve oğlu Furkan. Özellikle Murat abi çok eski modelcidir ve Scale hastasidir. Hertürlü uçan makinesini kendisi yapar ve tam scale olur. Oğlu Furkan da çok yetenekli ve zeki bir arkadaşımız ve Süper Uçak - Helikopter kombosu kullanırlar. Birçok Uçak ve Helikopter scale leri var. En son çalışmaları bu Bell Helikopter. Yakından mutlaka görmenizi çok isterim. İnanılmaz detaylı bir çalışma.

Sent from SpaceShipOne...

Furkan Atabey' Alıntı:

Furkan merhaba aramıza hoş geldin scale helilere gönül veren epey bir arkadaş var bu burada.Sizin paylaşımlar ayrı bir güzellik katacak şu ana kadar youtube la idare ediyorduk.(copy paste)

not:youtube dan mesaj yazan bendim bu kadar çok çabuk tepki verip aramıza katıldığın için çok teşekkür ederim.Murat Bey'e saygılar.(youtube da a350 yazıyordu ben as350 olacağını tahmin edip üst mesajda paylaşmıştım doğru tahmin etmişim :thumbup:)

Scale konularını çok sevmeme rağmen pek yazmak istemiyorum ,zira bu scale işinde çok fazla bir emvanter sunamadım foruma (imkan meselesinden dolayı) ama bu konular beni yaz yaz diye çıldırtıyor.Murat Bey ve oğlu Furkan kardeşimiz umarım o güzellikleri burada paylaşırlar da , biz de zevkten dört köşe oluruz.
Bu arada ha A350 Ha As350 , ha da ec120 , ne fark eder , olay sanatın ismi değil , sanatın niteliği..... :)p.Çünkü bunlar model değil , birer sanat eseri....... :saygilar:

Re: [Video]: BELL 222 SCALE Heli- Bizden bir çalışma

Mehmet Karakaya' Alıntı:
.... Yakından mutlaka görmenizi çok isterim. İnanılmaz detaylı bir çalışma.
Bilgi için teşekkürler Mehmet %p Zaten Türker kardeşimle uzun süredir yakın çevremizde bulunan özel model ve modelci arkadaşlarla tanışmak ve bunları forum ortamında video eşliğinde arkadaşlarımız ile paylaşma şeklinde bir planımız var. Kimbilir belki yakın bir zamanda sana alo der "Geliyoruz Mehmet, müsait misin" deriz ;)

Furkan merhaba aramıza hoş geldin scale helilere gönül veren epey bir arkadaş var bu burada.Sizin paylaşımlar ayrı bir güzellik katacak şu ana kadar youtube la idare ediyorduk.(copy paste)
Tam isabet buna derim abi :thumbup:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bu arada ha A350 Ha As350 , ha da ec120 , ne fark eder , olay sanatın ismi değil , sanatın niteliği..... :)p.Çünkü bunlar model değil , birer sanat eseri....... :saygilar:
Ağzına sağlık Hakan kardeşim. Bir olay bu kadar güzel özetlenebilir :bravo: