[Video]: Bell UH-1C (1/6 Scale)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Genel olarak SCALE HELI'lerde nedense savaş modellerini pek sevmiyorum :laugh: Ama "Bell UH-1C" modeli hariç. ;)

Zannedersem gencten seyrettiğimiz RAMBO filmlerinin etkisi hala devam ediyor :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: Bell UH-1C (1/6 Scale)

RAMBO'num taş atıp düşürdüğü helikopter miydi bu ? :lol:
Yalnız nedense helide bir dengesizlik var, anlamadım duruşu çok net gösteremiyor sallantılı. Böyle iddialı bir scale helikopterde hayal kırıklığı yaratan bir durum bence. :-\

Ynt: [Video]: Bell UH-1C (1/6 Scale)

Yok , Rambonun daş attığı helikopter Bell206 Jet Ranger'di.Helikopter düşmediydi ama ,düfek sıkan polis düştüydü :lollol:
Bu model ise Rambo 2 de Rus helikopterin saatlerce govalayıp , 300 dene füzeyinen bile vuramadığı, en son sıktığı gurşunların türbin sistemine zarar vererek dumanlar içinde nehre zorunlu iniş yapan , sonra da karşısına gelen Rus helikopterini Rambonun uyuyor numarasıylan oyalayıp, birden kırık camdan roketatarlan vurarak moleküllerine parçaladığı , sonra da bişey olmamış gibi tekrar havalanıp , üsse havada yalpalar yaparak , her yerinden dumanlar tüterek zar zor varan ve yine her ne hikmetse , üste 30 dene itfaiye aracı varken , iner inmez çatır çutur yanıp , görevini başararak infilak eden efsane helikopter ... :lol: :lol: :lol:

Ynt: Ynt: [Video]: Bell UH-1C (1/6 Scale)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yok , Rambonun daş attığı helikopter Bell206 Jet Ranger'di.Helikopter düşmediydi ama ,düfek sıkan polis düştüydü :lollol:
Bu model ise Rambo 2 de Rus helikopterin saatlerce govalayıp , 300 dene füzeyinen bile vuramadığı, en son sıktığı gurşunların türbin sistemine zarar vererek dumanlar içinde nehre zorunlu iniş yapan , sonra da karşısına gelen Rus helikopterini Rambonun uyuyor numarasıylan oyalayıp, birden kırık camdan roketatarlan vurarak moleküllerine parçaladığı , sonra da bişey olmamış gibi tekrar havalanıp , üsse havada yalpalar yaparak , her yerinden dumanlar tüterek zar zor varan ve yine her ne hikmetse , üste 30 dene itfaiye aracı varken , iner inmez çatır çutur yanıp , görevini başararak infilak eden efsane helikopter ... :lol: :lol: :lol:
Film dediğin böyle izlenir işte. :bravo:
Ben izlememişim resmen seyirci kalmışım filme. :lollol:
Ceza olarak kendime RAMBO serisinin tamamını 10 kez izleme cezası vermeye karar verdim. :lol:
Bu arada şaka bi tarafa vallahi bravo mühtiş hafıza Hakan Abi. :thumbup:

Ynt: Ynt: Ynt: [Video]: Bell UH-1C (1/6 Scale)

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Film dediğin böyle izlenir işte. :bravo:
Ben izlememişim resmen seyirci kalmışım filme. :lollol:
Ceza olarak kendime RAMBO serisinin tamamını 10 kez izleme cezası vermeye karar verdim. :lol:
Bu arada şaka bi tarafa vallahi bravo mühtiş hafıza Hakan Abi. :thumbup:

:lol: :lol: yok be Türkerim , o kadar çok seyrettirdiler ki televizyonda , artık kazınmış her sahnesi nasıl olduysa :lollol: :lollol: