[Video]: Bunlar Kafayı Yemiş :)

Hüseyin EFECAN

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yiyorsa beni kaldırsınlar bakalım(110 kg cuk geliyorum) :bravo: bulmuşlar sıfır beden hatunu hava basıyorlar. :lollol:

Abi valla hatunda hiç hafif değil 60 kg :)

Firmalar ve ürünleri için çok zekice bir reklam olmuş, satışları patlatır bu video. :laugh:

Arkadaşlar tapalalktan giriyorum video görünmüyor

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: [Video]: Bunlar Kafayı Yemiş :)

Kadir bey link yanlis eklenmis youtube kodlarinin arasina duzenledim-simdi , bende gorememistim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ok şimdi gördüm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İlginç olabilir ancak modelcilik kuralları ve etik açısından tamamen gereksiz buluyorum.Madem 60 kilo kaldırılabilir , terazide ağırlığı gösterilen bir su bidonu bile bu işi görürdü.Sırf reklam uğruna ve kar elde etme adına , insan hayatının hiçe sayılmasını hoş göremem.Amaç sansasyon yaratmak ve ilgi çekmekse , bunun yeni modelcilere örnek olacak şekilde başka yolları bulunabilirdi.Bari hiç olmadı kızın kafasına sağlam bir kask taksalardı.450'lik helikopterin bile havada teknik bir arıza olduğunda etrafa saçılan parçaları bizleri korkutuyorsa, bu iş düpedüz bir saçmalık.
Neyse , bu yorumlarım ile çok doğrucu Davut , aşırı problemli kuralcı bir adam imajı oluşturduysam özür dilerim arkadaşlar ama , hepimiz biliyoruz ki bu iş yanlış bir iş.
Güvenlik konusuna taşınmasını şiddetle tavsiye ediyorum..... :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İlginç olabilir ancak modelcilik kuralları ve etik açısından tamamen gereksiz buluyorum.Madem 60 kilo kaldırılabilir , terazide ağırlığı gösterilen bir su bidonu bile bu işi görürdü.Sırf reklam uğruna ve kar elde etme adına , insan hayatının hiçe sayılmasını hoş göremem.Amaç sansasyon yaratmak ve ilgi çekmekse , bunun yeni modelcilere örnek olacak şekilde başka yolları bulunabilirdi.Bari hiç olmadı kızın kafasına sağlam bir kask taksalardı.450'lik helikopterin bile havada teknik bir arıza olduğunda etrafa saçılan parçaları bizleri korkutuyorsa, bu iş düpedüz bir saçmalık.
Neyse , bu yorumlarım ile çok doğrucu Davut , aşırı problemli kuralcı bir adam imajı oluşturduysam özür dilerim arkadaşlar ama , hepimiz biliyoruz ki bu iş yanlış bir iş.

Konuyla pek ilgisi yok ama aklıma geldi.
Tuzla’daki Gisan Tersanesi’nde yapımı tamamlanan 12 bin 500 grostonluk Turquoise-T adlı tankerin kontrolleri gerçekleşirken, "serbest düşme can filikası"na kum torbaları konacağına 19 kişi bindirildi. Normalde burun üstü denize düşüp, yeniden çıkarılması gereken filika, ters düştü. Kazada 3 işçi öldü, 16 kişi yaralandı

haberin tamamı;

Bu ilginç paylaşımdan bizleri haber eden Hüseyin kardeşime öncelikle teşekkür ederiz :thumbup: Başlık bir konuya bu kadar uygun olabilir %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
İlginç olabilir ancak modelcilik kuralları ve etik açısından tamamen gereksiz buluyorum.......
Sana canı gönülden katılıyoruz Hakan'ım %p ;) Saçma ama ne yazık ki amacına ulaşmış bir reklam kampanyası olmuş, tıpkı %99 diğer reklamlarda olduğu gibi :-\
Ileri de lazım olur diye konu "Güvenlik" bölümüne taşınmıştır :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Konuyla pek ilgisi yok ama aklıma geldi.
Tuzla’daki Gisan Tersanesi’nde yapımı tamamlanan 12 bin 500 grostonluk Turquoise-T adlı tankerin kontrolleri gerçekleşirken, "serbest düşme can filikası"na kum torbaları konacağına 19 kişi bindirildi. Normalde burun üstü denize düşüp, yeniden çıkarılması gereken filika, ters düştü. Kazada 3 işçi öldü, 16 kişi yaralandı

haberin tamamı;
Evet abi, bu haberin dün gibi hatırlıyorum :embarras: Acaba bu sivri akıllılığı yapanlara dava sonucu ne gibi bir ceza verildi :rolleyes: Daha doğrusu ceza verildi mi, yoksa ölenler öldüğü ile mi kaydı :'(

yuh diyorum başka bir şey demiyorum. reklam adına saçma bir görüntü ama güç adına iyi bir reklam.
konu başlığı gibi bunlar kafayı yemiş.

Çok iyimiş. Yanlız bencede Hakan Bey'in söyledikleri çok doğru.