[Video]: Burhaniyeden selamlar II

• Konbuyu başlatan altan
  • Başlangıç tarihi
  • 1,960
Burhaniyeden selamlar II

Vay Altan Beyciğim oralara gitmiş ama bizi unutmamış :bravo:

Sayende güzel ilçemiz Burhaniye sahillerini öğrenmiş olduk %p Bu arada akşam eve gidip Youtube girdim "Öğretmenevi Burhaniye" diye arattırdım cıktı valla :laugh:

MOV dosyasını çevirmek için netten 2 program buldum, kurup bir dener misin. Inşallah güzel çalışırlar. Her ikisi de FREE ;)

Altan abi çok güzel görüntüler, eline sticklerine sağlık. :thumbup:

Altan Abi tebrikler çok güzel videolar çekmişşin .Videoları izledikçe ben de FPV yapmak için sabırsızlanıyorum.

Mehmet, ben sana demiştim bu uçak en az 300-400 km gider diye!... Gördünmü? Görüntü bile gönderebiliyor! :lollol:

Altan, bu sefer dikkat et! GoPro'yu bulamadın ama, bunu bulsan da işe yaramaz, su geçirmez değil çünkü! :lol:

Burhaniyeden selamlar II

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Vay Altan Beyciğim oralara gitmiş ama bizi unutmamış :bravo:

Sayende güzel ilçemiz Burhaniye sahillerini öğrenmiş olduk %p Bu arada akşam eve gidip Youtube girdim "Öğretmenevi Burhaniye" diye arattırdım cıktı valla :laugh:

MOV dosyasını çevirmek için netten 2 program buldum, kurup bir dener misin. Inşallah güzel çalışırlar. Her ikisi de FREE ;)

Mehmedim hocam biliyordum yardım edeceğini.Hemen deneyeceğim bakalım olacak mı?Eğer becerirsem editler güzel güzel müziklerle yeniden yayınlarım.Zahmet ettin çok sağol.Ayrıca daha yeni başlıyorum.Önümüzdeki günlerde Ören,Ayvalık,Akçay,Altınoluk,Foça gibi gittiğim gideceğim heryeri havadn çekip önce RCKOLİK te paylaşacağım.Söz.

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, ben sana demiştim bu uçak en az 300-400 km gider diye!... Gördünmü? Görüntü bile gönderebiliyor! :lollol:

Altan, bu sefer dikkat et! GoPro'yu bulamadın ama, bunu bulsan da işe yaramaz, su geçirmez değil çünkü! :lol:

Ömer abi evet haklısın bu sefer fazla heyecan yapmadan deniyorum. :laugh: :laugh:

Aydın Azman' Alıntı:
Altan Abi tebrikler çok güzel videolar çekmişşin .Videoları izledikçe ben de FPV yapmak için sabırsızlanıyorum.
Aydın eminim sen daa iyilerini yapacaksın.Daha seninle Güzel İzmirin semalarında kol uçuşumuz olacak sabırsızlıkla bekliyorum... %p :thumbup:

Türker Akgün' Alıntı:
Altan abi çok güzel görüntüler, eline sticklerine sağlık. :thumbup:
Türker'im teşekkür ederim.Delikanlıyı kocaman kocaman öp Havva'ya çok selam...

Altan Culpan' Alıntı:
Aydın eminim sen daa iyilerini yapacaksın.Daha seninle Güzel İzmirin semalarında kol uçuşumuz olacak sabırsızlıkla bekliyorum... %p :thumbup:
İnşallah Altan Abi

Altaaaaaaaannnn .Sen bu işi kaptın. Senden güzel ve bol manzaralı videolar izlemek istiyoruz.Tebrikler. :thumbup:

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Altaaaaaaaannnn .Sen bu işi kaptın. Senden güzel ve bol manzaralı videolar izlemek istiyoruz.Tebrikler. :thumbup:

Mehmet abi teşekkür ederim.Senin de ben de çok emeğin var hakkını yemeyelim...
%p

Burhaniyeden selamlar II

Altan Culpan' Alıntı:
Mehmedim hocam biliyordum yardım edeceğini.Hemen deneyeceğim bakalım olacak mı?Eğer becerirsem editler güzel güzel müziklerle yeniden yayınlarım.Zahmet ettin çok sağol.Ayrıca daha yeni başlıyorum.Önümüzdeki günlerde Ören,Ayvalık,Akçay,Altınoluk,Foça gibi gittiğim gideceğim heryeri havadn çekip önce RCKOLİK te paylaşacağım.Söz.
Kendim test etmeden paylaştım. Bir sıkıntı olursa haber ver, başta şeyler bakalım ;)

birşeyler yapmak ne demek, mükemmel olmuş. müzik seçimin de videon kadar güzel. tebrikler. :bravo:

Burhaniyeden selamlar II

Altan Culpan' Alıntı:
İlk linkdeki program çalışıyor bak ikinci videoyu yaptım bişeyler...
Vay geçişimi müzikali guzel bir calışma olmuş ;) tavsiyem görüntü seçerken genelde düz uçuş yaptığın kısımları seç. Ucak daha az saplandığın Cook daha guzel goruntuler çıkıyor . Bu arada programın ısını gördüğüne sevindim :)