[Video]: Diğer Hobilerimiz: ILK KANUN Dinletim

İlgi Alanı
Uçak
Diğer hobilerimiz konusu açılmışken ben de bir konu açayım dedim.

8 yaşından beri çaldığım kanunu şimdi 2 yaşındaki kızıma da öğretmeye çalışıyorum. Bu görüntü benim çok eski görüntüm. İnşallah yeni bir video olarak bir gün çalarken kendimi kaydeder ve sizlere bir kanun dinletisi yaparım. ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kanun dinlemeyi en çok sevdiğim entrümanlardan bir tanesi. Bildiğim kadarı ile de çalması en zor olanlardan :rolleyes: :rolleyes:

Bu yaşta bu şekilde çalmış iseniz, şu an kimbilir ne durumdasınızdır :thumbup: Son güncel dinletiyi de merakla bekliyoruz İsmail Bey %p

Paylaşım için teşekkürler İsmail Bey. :bravo: Şuan ki durumu bende merak ettim açıkçası.

Zamanında böyle bir kayıt alınması ne kadar iyi olmuş, paha biçilemez bir anı bence. :thumbup:

Sizde kızınızın ilk kanun dinletisini kaydederek bu geleneği devam ettirin bence. :)

Bir hobi olarak hala devam ettiriyorum. Hem eğlenceli hem de dinlendirici bir hobi Kanun. Bir gelenek olarak başlamadım ama gelenek olarak devam ettirmek istiyorum. Vakit bulabilirsem güncel bir video yayınlamayı ve size bir dinleti yapmayı ben de çok isterim. Teşekkür ederim

Ynt: [Video]: Diğer Hobilerimiz: ILK KANUN Dinletim

İsmail BAYAT' Alıntı:
bir gün çalarken kendimi kaydeder ve sizlere bir kanun dinletisi yaparım. ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İsmail bey mesleginizin her açıdan hakkını veriyorsunuz. Tam bir kanun adamı C:)

Rabbim ufaklıgıda muvaffak eylesin..