[Video]: Eskişehir Buluşması - 13.06.15

Gerçekten güzel olmuş Ergün, özellikle 03:33 - 03:42 arasındaki piro'yu ve müzikle uyumunu çok sevdim. :bravo:

Heli pilotajında çoğumuz kendimize göre hedeflediğimiz doyum noktasına bir türlü ulaşamadığımız için uçuş koreografisi aşamasına bir türlü gelemiyoruz sanırım. Benim açımdan önümüzdeki on yıl düzenli sim çalışmaya devam edersem sıra anca ona gelir gibi. :lollol: :lol:

Ergün Gürer' Alıntı:
Benim uçuşları eşimin çektiği videolardan da kullanılabilecek yerleri harmanlayarak bir video yaptım. Üzerine de müzik koydum, iyi oldu :)

Gerçek hayatta yapamıyoruz adam gibi koreografi, bari video editleyerek eksiği giderelim :laugh:

Müzik kesinlikle ayrı bir hava vermiş Ergün. Inan izlerken başka bir uçuşu izliyormuşum gibi oldum, ellerine sağlık :thumbup: :halay:

Türker Akgün' Alıntı:
Gerçekten güzel olmuş Ergün, özellikle 03:33 - 03:42 arasındaki piro'yu ve müzikle uyumunu çok sevdim. :bravo:

Heli pilotajında çoğumuz kendimize göre hedeflediğimiz doyum noktasına bir türlü ulaşamadığımız için uçuş koreografisi aşamasına bir türlü gelemiyoruz sanırım. Benim açımdan önümüzdeki on yıl düzenli sim çalışmaya devam edersem sıra anca ona gelir gibi. :lollol: :lol:

Ben aslında müziğe bir başka yeri uydurmaya daha çok odaklanmıştım ama 3:33 her nasıl olduysa kendi kendine denk geldi ve çok güzel oldu :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Müzik kesinlikle ayrı bir hava vermiş Ergün. Inan izlerken başka bir uçuşu izliyormuşum gibi oldum, ellerine sağlık :thumbup: :halay:

Birgün gerçek hayatta müzikle uçmaya kalkarsam kullanmak istediğim şarkılardan birisi bu abi. Şarkıda "ichi, ni, san, kaesu" (japonca 1,2,3, değiş!) dediği yerde headspeed artıp hart hurt 3d'ye geçilecek :)