[Video]: F-16 SCALE

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Hep heli scale videolarını paylaşacak değiliz ya :laugh: Bu sefer değişiklik yapalım dedik ve renkleri ile insanı büyüleyen F-16 ile karşınıza çıkıyoruz ;D

Muhtemel ilk test uçuşu. Özellikle inişe ve sonrasına dikkat :lol: Kalkış hazırlık aşaması da ilginç. Bakalım kimler dikkatli, olay ne :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: [Video]: F-16 SCALE

Uçak yanıyor resmen. Birazda pahalı galiba, pilot arkadaşa epey bir stres yaratmış. :laugh: Neyseki çekirge bir kere sıçrama konusunda sıkıntı yaşamadı. ;D

Olay ne anlayamadım ama retrakları kapanmadı sanırım.

Saha da görmeyi alışık olmadığımız bir görevli var :D O amcanın görevi ne ?? Ne için orada :laugh: Bir ip uçu daha, başta ve sonda görüyoruz amcayı :laugh:

Ben de bişey anlamadım , sanırım onca emekten sonra oldukça stresli bir uçuş oldu , modeli sanki yere çarparcasına indirip hopllattı ve birşey olmayınca sevincinden ya da hararetinden olsa gerek ayakkabılarını bile çıkardı.Bir de Türker kardeşimin dediği gibi retractları uçuş boyunca kapanmadı, uçakcı değilim ama galiba flap kullanmış gibi inerken , yoksa o kadar büyük model daş gibi inerdi değil mi, hoş pek de pamuk gibi inmedi ya :lollol:
Bulamadık Mehmedim, :lol:

Yok soruyu ben tam soramadım ondan :laugh: İşte amcamız :lol:

[attachimg=1] [attachimg=2]

Ekli dosyalar

• Sapkali Amca.jpg
    Sapkali Amca.jpg
    37.5 KB · Görülme: 77
  • Sapkali Amca_2.jpg
    Sapkali Amca_2.jpg
    25.5 KB · Görülme: 77

Ufak bi yanma riski var sanırım ondan bahsediyorsunuz. ;D
Daha önce birkaç model heba olmuşki abiler tedbir almış. Birgün bi jet yaparsak bizde unutmayalım almayı. :lollol:

Uçağın yanına destursuz yaklaşmıyorlar (yani yangın tüpü). Bir de anlaşılıyorki tüm uçuş boyunca Joseph (onların Yusuf'u) pilotun yanındaymış!... :lollol:

Daha ilk başta elemanı kahverengi hela terliği ile görünce anlamalıydım :D